Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

İMTİHANA GİRMEDEN ÖNCE OKUNACAK DUA 18.03.2013 Pazartesi-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

 :

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU:

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNDEN İMTİHANA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN 22 CUMA 2013 GÜNÜ SAAT:9.30' OKULUMUZDA DUA YAPILACAKTIR. İMTİHANA GİRECEK ÖĞRENCİLERE ÖNEMLE DUYURULUR.

24 Mart 2013 Pazar günü yapılacak olan YGS imtihanında bütün öğrencilerin başarılı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. Özellikle öğrencilerimin daha başarılı olmasını Cenab-ı Mevla’dan niyaz ederim.

 Benim biricik canlarım, imtihandan bir önceki gün olan Cumartesi günü iyi bir dinlenin. Erken uyumaya çalışın. Uyumadan önce güzel bir şekilde banyonuzu yapın. Mümkünse kendiniz mümkün değilse bir yakınınıza “istihare namazı kılın veya kıldırın. Sonra İSTİHARE Duasını yapın. Öyle uyuyun. İmtihandan bir gün önce mutlaka imtihana gireceğiniz okulu gidip görün. Kahvaltıda Ekmek, zeytin, peynir ve domates gibi şeyler yiyin. Abur-cubur yemeyin. Allah göstermesin mideniz bozulur. İnşaallah imtihanınız iyi geçer sonra zaten iyi bir öğle yemeği yersiniz. Yerinizi öğrenin. İmtihana girmeden önce şu duayı okuyun.

 EUZÜBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

 ELHAMDULILLAHI RABBİL ÂLEMİN VEL AKIBETU LIL MUTTEKIN VESSELATU VESSELAMU ALA SEYYIDINA MUHAMMEDIN VE ALA ALIHI VESAHBIHI ECMAIN.

ALLAHÜMME RABBENA ATİNA FİDDÜNYA HASENETEN VE FİL AHİRETİ HASENETEN VEKİNA AZABENNAR VE EDHİLNAL-CENNETE MAAL EBRAR YA AZİZÜ YA ĞAFFAR YA RABBEL-ÂLEMİN

 "RABBİŞRAHLİ SADRİ VE YESSİRLİ EMRİ VAHLUL UKDETEN MİN LİSANÎ YEFKAHU KAVLİ" RABBİ KAD ÂTEYTENÎ MİNEL MULKİ VE ALLEMTENÎ MİN TE’VÎLİL EHÂDÎS "RABBİ ZİDNİ İLMEN VE FEHMEN VE ELHIKNİ BİS SALİHİN".

 “RABBİC’ALNİ MUKİMESSALATİ VE MİN ZÜRRİYETİ. RABBENA VE TEKABBEL DUA. RABBENAĞFİRLİ VELİ VALİDEYYE VELİL MUMİNİNE YEVME YEKUMUL HİSAB

 

ALLAHÜMME ECİRNA MİNEN NAR.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN KÜLLİ NAR.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN FITNETIT AHIRIZ ZAMAN.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN ŞERRİN NİSA.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN BELAİN NİSA.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN FITNETIN NİSA.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN AZABİL KABR.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN AZABİL YEVMİL KIYAMEH.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN AZABI CEHENNEM.

ALLAHÜMME ECİRNA AZABI MİN ŞERRİL MUNAFIKIN.

ALLAHÜMME ECİRNA MİN FİTNETİL FASIKÎN.

 

ÂMİN. ÂMİN. ÂMİN. ÂMİN. ÂMİN. ÂMİN. ÂMİN... Bİ SEYYİDİL MÜRSELİN VEL-HAMDÜLİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN.

 

Bu duayı okuduktan sonra imtihana gireceğiniz salonun kapısının önünde 20 defa BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM deyin. Etrafınıza hafifçe üfleyin.21.Besmeleyi okuyun. Salonun kapısından içeri girerken salona hafif bir şekilde kimseye çaktırmadan üfleyerek içeri girin.

 

Selam ve dua ile. Allah’a emanet olun canlarım.