Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

MEYMENETSİZ MESBURSUZLAR AŞAĞIDAKİ SORULARIMA NET CEVAPLAR İSTİYORUM 15.5.2022 Pazar-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Millet ittifakının kendilerinin bile ne olduğunu bile bilmediği “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” diye adlandırdıkları Sayın Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulmuş olan görünen 6 ile görünmeyen 2 Ortaktan

kurulmuş bir dibi görünmeyen bir masadır. Bu masanın etrafındakiler Joe Biden’in kerkıt, kerkenez ve kıtipiyoz yavrularıdır.

BRE MEYMENETSİZ MESBURSUZLAR! Türkiye'de çok partili hayata geçtiğimizin üzerinde bugün itibarıyla 72 sene geçti. Bu millet size işlerinizi görmesi için sandıkta size yetki vermedi. Siz Meymenetsiz Mesbursuzlar ara dönemlerde faydalanarak geçici olarak iktidar oldunuz. Ama bu millet önüne sandık konduktan sonra sizi olmanız gereken yere koymuştur.

Sizin kıt aklınız bu milletin ferasetine yetmez. Bu milletin ferasetine aklınızın ermediğini gösteren bir tane örnek yazarak makaleye devam edeceğim inşallah. O örnek çoğu insanın bildiği 12 Eylül 1980 ihtilalından sonra hazırlanıp referanduma sunulan 1982 anayasasını % 92 ile kabul ettiği halde o ihtilalı yapanları ilk seçimde sandığa gömmüştür.

O ihtilal ki Türkiye'de yetişmiş kültürlü insanları etkisizleştirmek için yapılmış. Millet üstünde tahakkümü oluşturmak ve sindirmek için suçlu olup olmadığına bakmadan bir sağdan bir soldan masum insanları idam ettirmişti. O kadar çok insan gözaltına alınmıştı ki adliye koridorlarına sığmayan insanlar spor salonlarına tıkmışlardı.

Ama bu millete yapılan zulüm ve işkenceleri cumhuriyet adına yapıp bir de parti kurup seçime gidenler sandıkta milletimizden öyle bir tokat yediler ki adları tarihin tozlu raflarına gönderilerek milletin hafızasında silinip gittiler.

Ama onların milletin hafızasında silmek için idam ettirdikleri Rahmetli Şehid Adnan Menderes, Şehid Fatin Rüştü Zorlu, Şehid Hasan Polatkan, zehirleyip Şehid ettikleri Cumhurbaşkanı Turgut Özal, Hayatı dar etmeye çalıştıkları Şehid Necmettin Erbakan ile bugüne kadar irili ufaklı 61 suikast düzenledikleri Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bu milletin hafızasında silebildiler mi?

-HAFAZANALLAH=ALLAH MUHAFAZA ETSİN-Olmaz ya farzedekim oldu ve milletimiz 72 yıl siz zillet ittifakına oy verip iktidara getirdi. Bu Masa milletimize aşağıdaki soruların cevaplarını şimdiden söyleyip ZAPTU RAPT ALTINA ALMASI LAZIM.

1-Terörle mücadele, 2-Fetö ile mücadele, 3-sığınmacılar, 4-dış politika 5- eğitim ve sağlık İLE 6-Savunma sanayinde devam eden çalışmaların akıbeti,7-enflasyonlar mücadele.

Bunlara cevap verilmeden önce toplamda 120-150 sahife bir metin hazırlanıp NOTER HUZUNDA OKUNUP İMZA ALTINA ALINMASI LAZIM. 6+2 kişiden oluşan bu masayı meydana getiren bu MEYMENETSİZ MESBURSUZLAR iktidara geldiklerinde Başkanlık sisteminden güçlendirilmiş parlamenter sisteme nasıl geçeceklerini açıkça belirtmeleri gerekir. Bu belirtme işlemleri kameraların karşısında bol keseden atılmadan noter huzurunda yapılarak resmi kayıt altına alınmalıdır. Başta yalandar Kemal olmak üzere altı artı birden oluşan bu masanın etrafındakilere güven olmaz. Hatırlarsınız 2019 yerel seçimlerde bu yalandar Kemal kameraların karşısına geçti ve “…BELEDİYE SEÇİMLERİNDE KENDİLERİNE OY VERİP BAŞKANLIĞI KAZANMALARI HALİNDE hiç kimseyi işten atmayacağıma dair namus sözü veriyorum” dedi. Milletimiz de kendisinin bu sözüne güvenerek oy verdi. Belediye başkanları göreve gelir gelmez sözde kadro fazlası diyerek toplamda 13 bin kişinin işine son verdiler. Kemal Kılıçdaroğlu’nda namus söz alanlar CHP genel merkezi Ankara’nın yolunu tuttular ama kendilerine namus sözü veren Kemal Kılıçdaroğlu ile bir türlü görüşemediler. Kadro fazlası diyerek işine son verilen 13 bin kişinin yerine 35 bin kişiyi işe aldılar. Hem de işe aldıklarının içinde başta PKK terör örgütü üyeliği olmak üzere ne kadar bölücü terörist unsur varsa hepsini işe aldılar.

Hafızayı beşer nisyan ile maluldür. Yani geçmişte meydana gelmiş yanlışların üzerinde 30-35 yıl geçince unutuluyor. Bu CHP’nin yavrusu olan SHP 1989 mahalli seçimlerde de bugünkü gibi sözde rahmetli Şehid Turgut Özal’a ders vermek için kendilerine oy istediler. Milletimizde buna kanarak mahalli idarelerde SHP ve o zaman ki DYP’li adaylara oy verdi. Sonra sözde Diktatör dedikleri Sayın Özal’a ders vermeye kalkan milletimiz 1994 yılı 5 Nisan kararlarıyla sözde verdiği dersi yıllık enflasyonun % 161 olarak ders aldı.

Şimdi bu yalandar Kemal sık sık; “Benim adım Kemal ben hesap uzmanıyım. Ben parayı bulurum” deyip duruyor. Bu millet ne çektiyse hesap uzmanlarından çekti. Mademki Yalandar Kemal hesap uzmanıysa o zaman genel müdürü olduğu SSK’yı nasıl batırdı? Yıllık enflasyonun cumhuriyet tarihinde rekor kırdığı ve 5 Nisan 1994 kararlarını almasına sebep olan o günkü Başbakan Tansu Çiller’de ekonomi profesörü değil miydi? Aynı koalisyonun diğer ortağı CHP’nin yavrusu SHP değil miydi?

Her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum CHP’nin kuruluş amacı bu millete hizmet etmek üzere değil. CHP’nin kuruluş ama bu milletini dinini, diyanetini, örfünü, âdetini, geleneğini ve bu milletin tarihi ilen olan bağlarını kesmek ve bu millete zulmetmek üzere kurulmuştur. ÇOK AZİZ VE MUHTEREM MİLLETİM SAKIN 2019 YEREL SEÇİMLERDE İNANARAK OY VERDİĞİNİZ MİLLET İTTİFAKINA GÜVERENEK BİR DAHA OY VERMEYE KALKMAYIN. SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ. SELAM VE DUA İLE.