Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

KARINCA KANATLANDIYSA ZEVAL YAKIN DEMEKTİR 1.5.2022 Pazar-Yeşilyurt/ MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Muhalefet denilen ihanet şebekesinin temsilcileri 2023 yılında yapılacak başkanlık seçimde ümidi kaybedince kudurmuşlar gibi sağa sola saldırmaya başladılar. Kendilerine Millet ittifakı dedikleri zillet ittifakına

fit verenlerin partisi olan HDP milletvekili olan Garo Paylan –ki bu ismi duyunca ermeni olan Matild Manukyan’ın oğlunu bana çağrıştırıyor. İsminin başındaki “G” harfini “K” harfiyle değiştirince esas kimliği ortaya çıkıyor.

BRE Gafil! Hakikatı bayıltıp ırzına geçen sefil! Sen kimden cesaret alıyorsun da 102 yıl önce yaşanmış ve milletimizin ilgisi olmayan bir olayla ilgili olarak bu millete “YAĞLIKARA” sürmek için bu milletin meclisine kanun teklifi vermeye kalkışıyorsun? Karınca misali kanatlandıysan zevalin yakın demektir.

Ey her fırsatta “Cumhuriyeti kuran irade olduğunu övünerek söyleyen CHP’liler! Size ne oluyor ki Çok partili hayata geçtiğimiz günden beri bu milletin size vermediği iktidarı bu hainlerle işbirliği yaparak alacağınızı mı sanıyorsunuz? Sizin gözünüzü iktidar hırsı mı bürüdü? Yoksa sizde başta anlattığım değirmen hikâyesinde olduğu gibi size de mi dış mihraklar tarafından alttan fit verilerek sizi delirtip duruyorlar. Gerçi benim ki de cevabı herkes tarafından bilinen bir soru oldu. Çünkü CHP’nin mevcut genel başkanıyla birçok yöneticisi zaten dostlarımızla beraber iktidara geleceğiz diye açıklama yapıp duruyorlar.

Adı millet kendileri zillet içine düşmüş olan muhalefetin düştüğü çıkmazı aşağıda anlatacağım hikâye tam olarak açıklıyor. Hikâye kısaca şöyle;

Köylünün biri değirmene un için buğday götürmüş. Değirmenci iki çuval buğdayı hazneye döküp su değirmenini çalıştırmaya başlamış. Derken değirmencinin çocuğu gelip babasının kulağına bir şeyler söylemiş. Değirmenci köylüye haznedeki buğday bitince değirmeni nasıl durduracağını tarif ederek gitmiş. Haznede buğday bitince köylü değirmencinin söylediklerini unutmuş.

Değirmeni durdurmak için önce yalvarmış. Değirmen durmamış. Daha sonra ayağıyla durdurmak istemiş. Değirmentaşı çarığı parçalamış. Bu sefer değirmeni eliyle durdurmak istemiş. Değirmentaşı elini parçalamış. En son değirmeni durdurmak için eğilip değirmentaşını öpmeye kalkınca taş dudağını sıyırarak yaralamış. Köyle sinirlenip sağına soluna bakarken orada duran balyoz gözüne ilişmiş. Balyozu alıp iki defa vurunca değirmentaşı çemberlerinden ayrılmış ama taşı döndüren BALTACIK hala dönüyormuş.

Köylü değirmene acıyarak; “-Sende suç yokmuş. Sana alttan fit verenler varmış” diye söylenmiş.

2013 yılında Taksim-Gazi parkı olaylarını organize edip finansmanını karşılayan Osman Kavala yargılandığı dava sonucunda 26 Nisan 2022 Salı günü “AĞIRLAŞTIIRLMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASIYLA cezalandırıldı. Mahkemenin Osman Kaval hakkında verdiği karar tam isabetli bir karar olduğu için Türkiye düşmanları Bremen mızıkacıları gibi hep beraber ağız birliği yapmışçasına mahkemenin verdiği kararın yanlış olduğunu; bu kararı kabul etmeyecekleri” meyanında açıklamalar yaptılar. Hani Kemal Kılıçdaroğlu da elektrik parası ödemeyeceğini açıklamıştı. Ama elektriği ilgili kurum tarafından kesilince gidip ücretinin kuzu kuzu ödedi.

Mahkemenin Osman Kavala hakkında verdiği kararın duyulmasından sonra en tutarsı ve saçma açıklama CHP’li gurup başkanı Özgür Özel tarafından yapıldı. Özgür Özel açıklamasında; “Kavala Özgürdür. Tarih önünde Recep Tayyip Erdoğan mahkûm olacaktır. Hesap verecektir. Ant olsun. Ant olsun. Ant olsun” dedi.

Gerek CHP’liler gerek HDP’liler gerek Osman Kavala ve şürekâsı uluslar arası ve onların yerli temsilcileri olan mahfillerden destek almadan böyle hareketlere girişebilirler mi?

“DE Kİ; HAK GELDİ BATIL YIKILIP GİTTİ. ZATEN BATIL YIKILMAYA MAHKÛMDUR”

YÜCE MİLLETİM DOSTUNU DÜŞMANINI İYİCE TANIYARAK ONA GÖRE HAREKET EDECEĞİNE ÇOKTAN KARAR VERMİŞSİNDİR. DEDİKTEN SELAM VE DUA İLE SİZİ ALLAH’A EMANET EDİYORUM.