Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

“SAVAŞTA ZENGİLER KAÇAR FAKİRLER ÖLÜR BARIŞTAYSA VATAN ZATEN ONLARINDIR” 24.2. 2022 Perşembe-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Çok değerli okuyucularım! Hepinizin bildiği gibi 24 Şubat 2022 Perşembe günü Rusya düğün değil bayram değilken Ukrayna’yı işgal etti. Hani savaşı durduracak olan BM, NATO, BMGK, Paris Şartı ve daha adını

sayamadığım onlarca kuruluş nerede kaldı?

Şimdi bizdeki aklı evvel muhalefet aynı şekilde “Erdoğan gitsin her şey çok güzel olacak” diyorlar. Hâlbuki ehli küffarın bizim için düşündüklerini bilmiyorlar. Aynı şekilde Rusya geçmişte Ukrayna vatandaşlarına kendi ülkesinin pasaportunu verdi. Pasaportu alanlar bayağı dışarıda iş güç sahibi oldular. İşte Rus pasaportu alanlar şimdi Rus ordusunun adı geçen topraklara girip işgal etmesini istiyorlar. Bir taraftan bunu isterken diğer taraftan da Rusya’nın Slovyansk Donbass bu özerke devletlerin bağımsızlığını tanımasını istediler. O da tanıdıktan sonra Ukrayna’yı işgale başladı.

Benim davam A partisinin veya B partisinin veya C partisinin iktidara gelmesi değil. Benim davam DİN, NAMUS, DEVLET VE MİLLET davasıdır. Onun içindir ki benim en büyük hasımlarım MIGIRDIÇ’IN torunlarıyla Mıgırdıç’ın zihniyetini taşıyarak İngiliz elçisi İstanbul’a gelip Sirkeci’den indikten sonra Faytonuna binip Tarla başındaki sefarete gidecekken bu Mıgırdıç’ın çocuklarının arabayı durdurup atları salıverdikten sonra kendilerinin at yerine koşularak İngiliz elçiyi Tarla başındaki elçilik binasına götürenlerledir.

İşte geçmişte İngiliz büyükelçisinin faytonuna kendini at olarak koşturarak sirkeciden Tarla başına kadar götüren bizde fayton atı olduğu gibi şimdi de Ruslara fayton atı olacak Ukraynalılar var.

-HAFAZANALLAH= ALLAH MUHAFAZA ETSİN- Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu sınırlarında bir Kürt koridoru kurmayı başarabilselerdi bugün aynı ihaneti bize de yapacaklardı.

Hani biz Kıbrıslı Rumların orada yaşayan Türklere zulmetleri üzerine 20 Temmuz 1974 yılında garantör devlet olmamız sebebiyle zulmü durdurmak için haklı olarak “BARIŞ HAREKÂTI” YAPMIŞTIK. Hemen BMGK toplanarak bir an önce silahların susturtmasını isteyen kararı almıştır. Hatta güvenlik konseyinde ateşkes saati olarak akşam 17. Olarak kararlaştırılmasına rağmen Karaoğlan Bülent Ecevit ateşkesi sabah saat 11’de uygulamıştır. Hâlbuki ateşkes normal süresi olan akşam 17’de uygulansaydı Mehmetçik Kıbrıs’ın öbür başına kadar gider ve 48 seneden beri sürdürülen bir süreç olmazdı. Çünkü Kıbrıs’ın tamamı bizim olacaktı.  

Vladimir Putin, Çarlık Rusya hayali içerisinde hareket ediyor. Biraz daha güçlendiğinde başta Azerbaycan olmak üzere kısmen bağımsızlığını kazanan Türk Devletleri işgalle karşı karşıya gelir.

Meşhur Rus romancı Dostoyovsk; İstanbul Ortodoks Ruslarındır. Er geç Rusların olacaktır. “Bir yazarın not defterinden” isimli eserinde. Bu topraklarda özgür yaşamak istiyorsak, her alanda güçlü olmak zorundayız. Unutmayın bir yerde masada değilsen o zaman MENÜDESİNİZ. Demektir.

Şimdi Ukraynalılar son teknolojik silahlarla ölümü beklerken Rus devlet başkanı açıklama yapma zahmetine bile katlanmadan Kremlin’in sözcüsü bütün dünya ile alay edercesine; “İşgal yok. Belirlenen hedefler imha edilip Ukrayna yönetimi aklını başına alınca sonra erecek” diye açıklama yapıyor. Sözcü bunları söylerken ben de; “YA RABBİ! YA RABBİ1 EBREHEYE EBABİLLERİ GÖNDERDİĞİN GİBİ ÖNCE AMERİKAYA SONRA DA RUSYAYA GÖNDERKİ ONLARI YERLE YEKSAN ETSİNLER. ÂMİN ÂMİN” DİYE DUA ETTİM. Zaten şimdi elimizde duadan başka bir şey gelmiyor.

RUSYA’IN UKRAYNA’YI İŞGALE GİDEN SÜREÇTE SÖZDE AMERİKA BAŞKANI jEO BİDEN İLE RUS BAŞKAN VLADİMİR PUTİN KAMERALARIN ÖNÜNDE RESTLEŞMEYİ GÖSTEREN BİR BİLEK GÜREŞİNE TUTUŞMUŞLAR. MASANIN ÜSTÜNDE SOL ELLERİYLE GÜREŞİRKEN SAĞ ELLERİYLE MASANIN ALTINDA TOKALAŞTIKLARINI GÖSTEREN BİR KARİKATÜR BİRÇOK ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ANLATMASI BAKIMINDAN OLDUKÇA GÜZEL SERGİLENMİŞ.

Yıkılasın Rusya Sovyet Sosyalist cumhuriyetler Birliğiyken yıkılışını gördüğün gibi enkazını göreyim. Sana devlet diyenin yüzüne tüküreyim. Rusya’nın Ukrayna’ya saldırdığı 24 Şubat 2022 Perşembe günü Ukraynalı kadın söylemişti. SELAM VE DUA İLE.