Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

MÛTÛ BİĞAYZİKÜM =KİNİNİZLE ÖLÜNÜZ! 8.2.2022 Salı-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

AZİZ VE MUHTEREM MİLLETİM!

Hepinizin bildiği gibi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi hanımefendi ile Sayın Milli Savunma bakanımız Hulusi Akar 2020 yılının mart ayından itibaren bütün dünyayla beraber ülkemizi de

kavuran Covid-19 hastalığına yakalandılar. Bu a-haberi duyan başta devlet başkanları olmak üzere herkes bizzat telefon ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Bunlarla beraber milletimizin ekserisiyle bütün dünyadaki Müslümanların hepsi bizzat Reisimiz eşi ve Sayın Akar için dua etmektedirler.

Bunların dışında LA MAHALLE LEHA MİNEL-İĞREP İğrapta mahalli olmayan çok küçük kendini bilmez bazı –sözüm ona- zavallılar da dua yerine beddua seansını tercih etmişler. Onlar için “Kabın içinde ne varsa dışına o sızarmış” Diyorum.

Atalarımız bunlar için; “Üslub-u beyan, ayniyle insan=Bir insanın ifade tarzı kendisini anlatır" ya da tam tersi "insan ne ise öyle konuşur"...

Biz gerek HDP milletvekili H.Kaya ile sporcu müsveddesi yüzücü Derya Büyükuncu ve benzerlerinin yazdıkları bu twetterlerle yaptıkları bu hadsiz açıklamalardan üzülmedik. Hele de Derya Büyükuncu devletten 120 bin dolar burs aldığı halde böyle bir alçaklığa tevessül etmesi sansar tihniyetliliğini ortaysa çıkarmıştır.

Biz Kandil'in sözcülüğünü yapan HDP'de yükselmek için ülke düşmanlığından başka bildiği bir kriter olmadığından dolayı üzülmedik buna. Bırakın onlar Sayın Reisimize tweet atmasınlar, bırakın onlar bize geçmiş olsun demesinler. Onlar bu tweetlerini Mehmetçiğimizin mahvettiği, hesap sorduğu, darmadağın ettiği teröristlere iletsinler. Onlar Mehmetçiğimizin imha ettiği teröristlere üzülsünler. Bizim milletimizin duası, mazlumların duası yeter diye düşünüyorum. Birinin hastalığından, ölümünden, benzer sorunundan mutlu olmak soysuzluktur. Kendi kinlerinde boğulsunlar. Biz milletimizle beraber yürümeye devam ediyoruz.

Bizler her atılan taşın arkasında koşmayız. Mevlana Celaleddinî Rumî Hazretleri ne güzel demiş: “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye.”

Aslında bunlara cevap vermeye bile değmezde biz onların seviyesine düşmeyelim diye cevap vermedikçe onlarda bizim kendilerinden korktuğumuzu sanacaklar.

EY ÜMMETİ MUHAMMED (SAV)! BU ALÇAK VE SOYSUZLARA NE OLDU Kİ ULVÎ ARZULARIMIZI BİR KENARA BIRAKIP SUFLÎ (BEHİMİ=HAYVANÎ) ARZULARININ PEŞİNE DÜŞTÜLER? BUNLAR BU KADAR MI NEFSİNİN ESİRİ OLUP KİM OLDUKLARINI UNUTTULAR.

Mademki her fırsatta seçim, sandık demokrasi, hürriyet, özgürlük ve eşitlikten bahsedip duruyorsunuz. O zaman niye milletin hür iradesinin sandığa yansımasıyla seçilen Cumhurbaşkanına kininiz ve nefretiniz nereden geliyor? Siz ve sizin gibilere Kur’an-ı Kerimin ifadesiyle “kininizle ölün” diyorum.

İçimizdeki bir kısım sefihlerin, hayrını, şerrini, menfaatini, zararını bilmeyen içimizdeki bir takım beyinsizlerin yaptıkları yüzünden bizi helâk eder misin ya Rabbi? İçimizde ki bu senin kendini tarif buyurduğun gibi tanımayan, senin azametinden, senin sıfatlarından, senin kitabından, senin yasalarından, senin hayat programından habersiz yaşayan bu beyinsizlerin yaptıkları yüzünden bizi de helâk eder misin ya Rabbi? Seni tanımadıkları için, sana karşı kafa tutarcasına kendi hevâ ve heveslerini putlaştırıp keyiflerine geldiği gibi bir hayat yaşamaya kalkışan bu cahillerin yaptıkları yüzünden bizi de helâk eder misin ya Rabbi? Ne olur bu beyinsizler yüzünden bizi helâk etme Yâ Rabbi! SELAM VE DUA İLE.