Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

24 OCAK 2022 İSTANBULA KAR YAĞIYOR BELEDİYE BAŞKAN BALIKTA SÖZCÜ KAYAKTA İSTANBUL AYAKTA 27.1.2022 Perşembe-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

İstanbul büyükşehir Belediye başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu’nun İstanbulluya hizmet etmek gibi bir derdi ve merakı yoktur. İleriki yıllarda açıklanacağı üzere Ekrem İmamoğlu İBB sıçrama tahtası olarak görerek

aday olmuştur. Şimdi onun derdi tasası bir an önce burada kariyer yaparak 2023 Haziran ayında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olmaya çalışmaktır.

İstanbul’a kar yağmış, başta ana arterler olmak üzere bütün yolların kapanmış olması milletin yollarda kalıp perme perişan olması CHP’nin umurunda olmadığı gibi Ekrem İmamoğlu’nun da umurunda değil. O İBB seçildikten sonra kendini sıçrama tahtasına taşıyacak payandalarını arayıp duruyor.

İstanbullu kara başkanı yalana saplandı. O gün İstanbul’dan daha önemli olan neydi? Ne konuştular? Yoksa İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bir misyon görevi varda biz mi bilmiyoruz? Bunları geçin bu ayaklar koktu. Yani “Et kokarsa tuzlarız da tuz kokarsa” ne yaparız?

Hepiniz bilirsiniz ki yabancı ülkede büyükelçilik, konsolosluk veya elçilik görevi yapanların hepsi atandıkları ülkenin ajanıdırlar. İngiliz ajanıyla görüşmek günler önce Meteoroloji tarafından İstanbul’un hangi ilçesine hangi saatte ne kadar kar yağacağı ve kar kalınlığının kaç cm olacağı bildirilmişken İBB başkanı İmamoğlu İngiliz ajanıyla yemek yemek karla mücadele kadar önemli dediği bu görüşmeyle ilgili olarak ben şimdi Ekrem İmamoğlu’nun İngiliz ajanıyla ne görüştüğünü merak ediyor ve bu konuda bir açıklama bekliyorum.

Daha önce defalarca söyleyip yazdığım cümleleri şimdi görülen lüzum üzerine tekrar yazıyorum. İşte daha önce CHP ile ilgili yazdığım ve hiçbir zaman beni yanıltmayan cümleler;

CHP sıradan bir parti değil. CHP bir misyonu yerine getirmek için kurulmuş bir partidir. CHP İttihad ve Terakki’nin tabelasının ters çevrilip üstüne Cumhuriyet Halk fırkası yazılarak oluşturulmuş bir partidir. CHP’nin bağımsızlık, özgürlük, Hak, adalet ve barış dediğine bakmayın ve bu dediklerine inanmayın. Çünkü CHP için bunların hiçbirisinin önemi yoktur. CHP zihniyetinin tek gayesi var oda bu ülkede yaşayan insanların kalbindeki imanı söküp yerini batılı değerlerle doldurmaktan ibarettir. CHP her zaman batıcı ve batılı değerleri savunur. Batı Roma’ya dayanır. Roma’nın dayandığı normlar içinde Hak, adalet, mutluluk yoktur. Roma’nın dayandığı tek güç kuvvettir. Gücü elde tutmak için de zulüm ve işkence yapar.

CHP Türkiye’de ve dünyada yaşayan 2 milyar Müslüman’ın yaşadığı İSLAM dinini ortadan kaldırmak için kurulmuş bir partidir. Dolayısıyla CHP bu milletin dinine diyanetine, başörtüsüne şalvarına, namazına, orucuna, fitresine, zekâtına, haccına, örfüne âdetine, geleneklerine, göreneklerine karşı olan bir partidir.

CHP’li yöneticilerinin her fırsatta “cumhuriyeti kuran, cumhuriyetle yaşıt, Atatürk’ün partisi olduklarına” söylemelerine inanmayın.

Bugünkü CHP’nin Cumhuriyetle, Atatürk’le, Seçimle, milletin egemenliğiyle, Hak ve özgürlüklerle uzaktan yakından ilişkisi yoktur. O CHP değimliydi yavrusu SHP zamanında kurulu olan PKK’nın partisi HADEP’i kendi listesinde göstererek meclis yolu açan? CHP’nin Hak, özgürlük, seçim ve egemenlikte anladığı sadece kendileri iktidara geldikleri zaman geçerli kavramlardır. 1927’den 1950 yılına kadar seçimlerde “açık oy gizli tasnif sistemini” uygulan CHP değil miydi?

Bunların her fırsatta Atatürkçü olduklarını söylemelerine kesin olarak inanmayın. Bunlar Atatürkçü filan değil. Bunlar Türkiye’de Atatürk’ü kalkan yaparak rahat bir şekilde din düşmanlığı yapmak ülkeyi soymak için Atatürk’ü ileri sürerler. Eğer bunlar Atatürkçü olsalardı Atatürk öldükten sonra bütün dairelerde Atatürk’ün resimlerini kaldırıp yerine İsmet İnönü’nün resimlerini asarlar mıydı? Bunlar iddia ettikleri gibi Atatürkçü olsalardı Atatürk öldükten sonra basılan paraların üstüne kendi fotoğraflarını yerleştirip para basarlar mıydı?

CHP’nin bugünkü hali kaptanı olmayan gemiye benziyor. Ya da kaptanı var ama pusulası yok gibi hareket ediyor. Birileri CHP’yi eski ceberut ve zorbacı, baskıcı, totaliter yapısından kurtarmaya çalışırken CHP tam gidip totaliterin kucağına oturdu. Her zaman söylediğim gibi CHP batılılar tarafından Türkiye’deki İslam’ı yok etmek için kurulmuş bir projedir.

CHP’nin genlerinde bu millete hizmet yoktur. CHP hizmet etmek istese de yapamaz. Çünkü millete hizmet CHP’nin felsefesinden yoktur. Gün geçmiyor ki CHP bir gün öncekinden daha kötü bir duruma düşmesin. CHP’nin tek parti zamanında bu millete yaptığı zulümleri unutturmaya çalışılırken CHP yeni yeni zulümlerin kapısını aralıyor. Millete yaptığı bunca zulüm yetmiyormuş gibi aynı zamanda milletin dinine diyanetine, örfüne, âdetine ve gelenekleriyle savaş açmış.

Bin seneden beri bu ülkenin minarelerinde “ALLAHÜ EKBER, ALLAHÜ EKBER…” Diye başlayıp göğü inleten ezanı “ Uludur” a çevirerek okutmuştur."Ezanın Arapça okunması hakkındaki kararın iktidara gelir gelmez ilk iş olarak ele alınması ve sonra Anayasa dilinin ağdalaştırılması hareketleri bizlerde, samimiyetsiz ve Atatürk inkılâplarına cephe almış bir iktidarın iş başına geldiği kanaatini uyandırdı."

Şimdi herkes CHP’nin Amerika’nın bir numaralı düşmanı olduğunu bilir. Hâlbuki CHP’li yöneticiler 90 sene amerika düşmanı görünerek alttan dostluklarını devam ettirmişlerdir. Şimdi iki sene önce CHP’de bir deprem yaşandı ve mevcut genel başkan koltuğundan alaşağı edildi. Herkes bunu normal bir işlem sanarken Wikileaks belgelerinin açıklanmasından anlaşıldı ki bu kirli oyun bizzat amerikada tezgâhlanmış. Şimdi birileri buna karşı çıkarak:-Efendim İsmet İnönü başbakan olarak beyaz saraya (Pardon! Kara saraya) ilk defa yumruğunu vurmuştur. Vurmasına vurmuştur ama sonunda ne olmuştur? Kendisine kim adına burada konuştuğu sorulunca, Türkiye Cumhuriyetinin hükümeti adına burada konuşuyorum. Deyince kendisine Ankara’yı ara bakalım hükümetin var mı? Denilince sinirli bir şekilde Ankara’yı aramış ve hükümetin istifa etinin öğrenmiştir. İŞTE CHP BU. SELAM VE DUA İLE.