Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

GELECEK GELMEKTE OLAN BOL BOL PALAVRA YALAN İFTİRA VE HAKaRET 23.01.2022 Pazar-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Atalarımız kötü söz söyleme hakaret etmekle ilgili çok güzel sözler söylemişlerdir. İşte bunlardan bazıları şöyledir; “KALP AKÇE İLE KEM SÖZ SAHİBİNE AİTTİR.” “Üslubu beyan aynıyla insan= Üslup kişinin ta

kendisidir.” “Suskunluğum asaletimdendir Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?” Son günlerde gerek Sedef Kabaş’ın gerek Uğur Dündar’ın gerekse diğerlerine baktım hiç birisi adama benzemiyor. Biz “ARLI ARINDA SUSAR ARSIZ SANIR BENDE KORKAR.”Biz Allah’tan korkar bilmeden işlediğimiz günah dolayısıyla ahrette Allah’ın bizi cezalandırmasından korkarız. Gerek siz gerekse tasmanızı elinde tutan efendileriniz de bunu çok iyi bilirler.

Onun için direk olarak karşımıza çıkamazlar. Siz ve sizin gibi piyonları sahneye sürerler. Mevlana da bu gerçeği şöyle belirtmiş: “Testinin içinde ne varsa dışarıya o sızar.”

“Bir insanın dili, seçtiği sözcükler, konuşma, ifade tarzı, üslubu kendisiyle özdeştir.İnsan ne ise kişiliği nasılsa öyle konuşur, konuşma tarzı kendini dışarıya yansıtır.Üslubumuz bizi anlatır, bizi ifade eder ve bizi tanımlar. Başka bir deyişle bizi biz yapan değerlerimizin dışa yansıma halidir.

Kendini aydın sanan siz zır cahil yazar ve sanatçı müsveddeleri “Siz hiç yılan öldürdünüz mü? Eğer öldürdüyseniz siz yılanın başını kopardığınız halde yılanın kuyruğu hala sağa sola sallanıp durur. İşte son 20 seneden beri çağdaş ve aydın geçinen siz zır zır cahiller milletin önüne koyduğumuz sandıkta çok partili hayata geçtiğimizde bugüne kadar geçen 72 seneden beri size tek başına iktidar vermedi.

Sizin temsilciniz partiye tek başına iktidar vermediği gibi partinizin de oylarını KDV veya KURUMLAR VERGİSİ gibi sabitledi.

Demokrasinin olmazsa olmazı saydığınız SEÇİM SANDIĞINI bu milletin önüne koymakla övündüğünüz halde niye 27 sene boyunca seçim usulü olarak "AÇIK YOL GİZLİ TASNİF SİSTEMİ" uyguladığımız? Bu sistem her fırsatta çağdaş Laik ve Medeni dediğiniz Avrupa'nın hangi ülkesinde uygulanmıştır?

Her zeminde Kemalist olduğunuzda övünüp durduğunuz bu düşünceyi kim bize empoze etti? Yukarıda örneğini verdiğim yılan hikâyesi gibi sizin varlık sebebiniz olan Kemalizm öldü. Artık siz daha fazla küçülmeden ölmüş Kemalizmi ortadan kaldırın. Sadece ölen Kemalizm değil Kemalizm’le beraber Komünizm de öldü.

Sizler akşam olup kafalarının sarhoş olmadan önce artık Türkiye'de seçimle iktidara gelemeyeceğini anladıktan sonra bizim için hassas olan sinir uçlarımıza dokunarak bizi kendi seviyenize çekmek için sokağa dökmek istiyorsunuz. Biz sizin hafifmeşrepliğinize inanıp meydanlara döküldüğümüz zamanda tıpkı 1978 1 Mayıs'ta Taksim Meydanını 3 Temmuz kana buladığınız gibi 1993 yılında Sivas Madımak otelini yakıp bize de SİZ YAPTINIZ diye bize bu iftira attığınız o yıllar geride kaldı.

Siz değil miydiniz hem arka çıkıp Milleti SAĞ-SOL diye kamplara ayırıp birbirine kırdıranlar? Size inanıp mücadele ederken yakalatıp yargılayıp idama mahkûm edip daha sonrada idamın infazı için TBMM de milletvekillerimizin oylarıyla idam edilmiştir. Sonra utanmadan sıkılmadan idam ettirdiğiniz Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam yıldönümünde gidip anma törenlerine katılıyorsunuz.

BANA BAKIN BRE GAFİLLER! HAKİKATI BAYILTIP BÖYLE IRZINA GEÇEN ALÇAK SEFİLLER!

Sizin bazen birbirinize çoğu zamanda bize ve mukaddes değerlere saldırmanız yaladığınız yal kabınızdaki yalı bölüşemediğiniz gibi geliyor bana.

Sizin bize kutsal değerlerimize ve milletin % 52 oyunu alarak Cumhurbaşkanı seçilmiş olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığınız hakaretlere aynısıyla cevap verecek değiliz.

Biz sizin gibi çiğ et yemedik ki karnınız ağırsın. Biz asgari ücretle çalışırken 64 Milyon dolarlık villada oturmuyoruz. Biz hem çalıştığımız yerde çok yüksek maaş alarak asgari ücret gösterip vergi de kaçırmadık

Biz çalıştığınız kurumlarla beraber bize ait belediyelerde danışmanlık adı altında aylık 15- 30 bin lira maaş almadığımız gibi Amerika ve Avrupa ülkelerinde fonlanmadık.

Biz arlı olduğumuz için sustukça siz bizim sizden korktuğumuzu sanıyorsunuz. Biz sizin gibi geçmişte müftünün keçisi çalındığı halde "Müftü keçi çaldı" diye yalancı haber yapmadığınız gibi Rahmetli Şehid Necmettin Erbakan Başbakan iken ULUSA SESLENİŞ KONUŞMASI yapmadığı halde biz sizin gibi o konuşma yapmış gibi yaparak gazetelere kendi fikirlerimizi haber yapmadık.

Aynı zamanda bizim cenahın temsilcileri hiçbir zaman sizin gibi kalemimizi kameramızı ve mikrofonumuzu kendi emellerimize alet etmek için aykırı gördüğümüz fırın ve lokantalarda hamam böceği aramdık.

Aynı şekilde biz sizin gibi milletin mülküne izinsiz girip oradaki güvenlik görevlisini dövüp sonra da “Beni dövdüler” diye haber yapıp arkasında o güvenlik görevinin sizden şikâyetçi olmaması için 200 BİN DOLAR RÜŞVET TEKLİF ETMEDİK. Aslına bakarsak şahsen ben 200 bin değil 5 BİN DOLARI bile bir arada görmedim.

Sizi gidi HABİS RUHLULAR sizi! Siz bizim sinir uçlarımıza dokunarak bu millete ne yapmak istediğinizi biliyoruz. Artık eskide olduğu gibi Demokrasiye BALANS AYARI YAPTIRACAĞINIZ KUVVET KOMUTANLAR YOKTUR. Artık o numaralarınız bayatladı. Kimse inanmıyor. SELAM VE DUA İLE.