Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

TÜKÜRÜN TÜKÜRÜN GÜN BU GÜN DEM BU DEM YETERKİ BUNLARIN YÜZÜNE TÜKÜRÜN 13.12.2021 Pazartesi- Yeşilyurt/MAALTYA

PDFYazdıre-Posta

(SONUNA KADAR OKUYUN)

İlk defa böyle bir başlık gördüğünüzde acaba nereye ve niçin tükürelim? Diye bir soru aklınıza gelebilir. Bugün “Tik Tok” üzerinde bir video sosyal medyaya düştü. Bu videoda en başta birisi; “-Türbanlı bir hakim olmaz.

Türbanlı bir polis de olmamalı, Türbanlı bir subay da olmamalı” diyor. İkincisi;“Tekbir getirerek boğaz kesilerek mi demokrasi mücadelesi verilir? İnandığınız Allah’ınız sizin de belanızı versin” Diyor. Üçüncüsü daha da ileri giderek Mustafa Kemal için İlahım -Hâşâ Kellâ- artık ben ona tapıyorum” diyor. Arkasında bir milletvekili meclis kürsüsünde; “Artık biz Allah’tan değil Nutuk’tan ve ülkenin elde gitmesinden korkuyorum” diyor. Bir başkası başörtüsüne yine –Hâşâ ve Kellâ- “çul” diyor. Daha sonra bir başkası “Bir metrekare bez parçası diyor” bir başkası da; “İsteyen takar isteyen takmaz. Takanlar aslında özgürlükten vaaz geçmişler demektir” diyor. Liste böyle uzayıp gidiyor.

Ben de şimdi değmez ama onlara diyorum ki “Bir kadın veya kızın Allah’ın emrettiği şekilde başını örtmesi özgürlükten vaaz geçmekse biz o özgürlükten 1400 sene önce vaaz geçtik.” Ve arkasında şöyle devam etmek istiyorum;

Yıllardır Bütün Hedef Öz Namusundu Senin, Satılık Mal Değilsin Açılamaz Bedenin,/ Kanma Sapık Sözlere Yolunda Ol Ninenin,/ Senin Dinin, Hayatının Süsüdür,/ Müslüman Kızın İffeti Örtüsüdür.

Sen Başı Boş Değilsin, İslam’a Uyacaksın,/Ya Mazbut Bir Annesin, Yahutta Olacaksın,/Sen Bütün Saadeti Evinde Bulacaksın,/Hayâsız “Mini-Maksi” İmanın Törpüsüdür,/ Müslüman Kızın İffeti Örtüsüdür.

O Sosyete Denilen Kadın Ortaklıkları,/O Diskotek Denilen Köpek Toplulukları,/O Balo,Dans Denilen Namus Bataklıkları,/Bunlar İmanın Düşmanı Vahşetin Öncüsüdür,/ Müslüman Kızın İffeti Örtüsüdür.

Çıplaklığa Özenen Çıksa da Beş On Ahmak,/Açılmak Güzelliktir Diyen Zavvalı Bunak,/Sen İslam’dan Üryansın Sana Kim Karışacak,/Fakat Örtülü Olmak Bacının Görgüsüdür,/ Müslüman Kızın İffeti Örtüsüdür.”

Arkasında da Mehmet Akif ERSOY’UN şu şiiriyle devam ediyorum;Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne.../Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne.../Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne../Medeni olmak eğer açmaksa bedeni../Desenize hayvanlar insanlardan daha Medeni...!

Her ne kadar milli şairimiz böyle demişse de siz bu sefer tükürüğünüze hiç acımadan bunların yüzüne tükürün. Sadece sizde değil aile fertlerine de söyleyin onlarda bu yüzsüz utanmaz arlanmaz sıkılmazların yüzlerine tükürsünler.

Hatta bulunduğunuz muhitteki diğer kardeşlerimize de haber vererek günün belli saatlerinde bunların yüzüne tükürmek için seanslar düzeyin.

Durmayın bunların yüzüne tükürün. Tükürün. Tükürün de tükürün. Durmadan dinlenmeden hiç ara vermeden bu yüzsüzlerin yüzüne tükürün.

Sakın bu yüzsüzlerin yüzü varken başka yerlere tükürmeyim.

Belki bana;"-Hocam bu kadar tükürülecek yüz var biz hangi birisine tükürelim? Bizim bu yüzsüzlerin yüzüne tükürecek tükürüğümüz yok" Diyorsanız. O zaman lama bulup getireceksiniz. Onlar bu yüzsüzleri görünce sinirlenir kızarlar. Kızdıkça da bunların yüzüne tükürüğü boca ederler.

Bana;"-Hocam bu kadar yüzsüzün yüzüne tükürüğü boca edecek lamayı nerede bulacağız? Diye itiraz ederseniz Ben bu sefer bu yüzsüzlerin yüzüne boca etmesi için hasta olup ölümü bekleyen develeri bulup getirip bunların yüzüne tükürüklerini boca ettirin.

Hocam bu kadar yüzsüzün yüzüne tükürüğünü boca edecek hasta deveyi nereden bulup getirelim? Diye sorarsanız o zaman ben size Kobra yılanı tarafından ısırılarak yattığı yerde tükürüğü akan aslanları bulup getirin. Onlar bu yüzsüzlerin yüzüne tükürsünler.

Hocam biz bu kadar yüzsüzün yüzüne tükürecek ne lama ne de ölmek üzere olan aslan bulamayız. Derseniz o zaman ben size gün bugün dem bu dem durmayın o zaman siz bu yüzsüz utanmaz sıkılmaz Sahtiyan yüzlülerin yüzüne tükürün. Tükürün ha tükürün. Gece demeyin gündüz demeyin kış demeyin yaz demeyin Durmadan tükürün.

Hocam tükürürken tükürüğümüz çabuk bitiyor. Öncelikli olarak hangisinin yüzüne tükürelim? Önceliğimizi hangisinden yana kullanalım? Diye sorarsanız o zaman ben size yüzüne tükürecekleriniz arasında başörtüsü yoktur diyenlere başörtüsü bir bez parçasıdır diyenlerin yüzüne tükürün.

Ne duruyorsunuz? Durmayın tükürün. Tükürün de tükürün. Tükürük onların biricik gıdası olsun. Onlar sizin tükürüğünüzü gıda sanıp yalayıp dursunlar.

Durmadan dinlenmeden o yüzsüzlerin tükürün tükürün. Tükürün ki tükürün. Tükürüğümüz yetmiyor diyorsanız ansiklopediler de tükürüğü arttırıcı gıdaları araştırıp yiyin. O gıdaları yedikten sonra tükürüğünüz artar. O zaman o yüzsüz utanmaz arlanmaz sıkılmazların yüzlerine tükürmeye kaldığınız yerde devam edersiniz.

Baktığınız yine olmuyor tükürüğünüz yetmiyor. O zaman Yemenlilerin ağzına koyup çiğneyip tükürük oluşturdukları otları temin ederek tükürüğümüzü arttırıp onların yüzüne tükürmeye devam edelim.

Gün bugün dem bu dem Durmadan ara vermeden bu yüzsüzlerin yüzüne tükürelim inşallah. BAŞINIZI AĞIRTTIM KUSURA BAKMAYIN. HAKKINIZI HELAL EDERKEN YÜZSÜZLERİN YÜZÜNE TÜKÜRMEYE DEVAM EDİN

Eğer başörtüsü bir metre bezse o zaman bayrakta bir metre bezden yapılıyor. Hele Kıbrıs'ta ki Rum askeri onu gönderde indirmeye çıktığında kulağın tözünde yediği kurşunla üstünde araba geçmiş gibi yere nasıl yapılmıştı.

1980'lı yıllarda Mersin belediyesi yere tükürmeyi yasaklamıştı. Zabıta çarşı-pazar geziyor. Yere tüküren vatandaşa anında para cezası kesiyordu. İşte o zaman yere tükürdüğü için para cezası kesilen vatandaşla televizyoncu;"- Niçin yere tükürdünüz? Diye sorduğunda vatandaş ;"-Abi tükürüğüm geldi. Yere değil de nereye tüküreyim? Diye cevap vermişti Vahhahil Azim billahil Kerim o röportajı izlerken de aynı şekilde bunca utanmaz sıkılmaz yüz varken kardeş sen ne diye yere tükürüyorsun? Demiştim.

BİZ MÜSLÜMANLARIN KIRMIZIÇİZGİLERİMİZİN BAŞINDA DİN VATAN NAMUS BAŞÖRTÜSÜ GELİR. BU SAATTEN SONRA BİZİM SINİR UÇLARIMIZLA KİMSE DEĞİL OYNAMA OYNAMAYI AKLINDA BİLE GEÖIRMESIN. Onlar FİZANA'A DA KAÇSALAR KURTULANAZLAR. ORAYA GİDER YAKALARIZ. ÇÜNKÜ ARTIK FİZAN DA BİZİM.

Selam ve dua ile.Bu sabah gene geldiler.Aslında hiç gitmiyorlar herhalde...!!!