Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

KILIÇDAROĞLU FETÖ AĞZIYLA KONUŞUYOR 6.9.2021 Pazartesi-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Kemal Kılıçdaroğlu Fetö ağzıyla konuşuyor en başta darbeye “tiyatro” dedi. Sonra “kontrollü darbe” dedi. Fetö’cüler başka bankalarda faizle kredi çekip Bank Asya’ya yatırdılar. Kılıçdaroğlu geçenlerdeki bir konuşmasında; “15 Temmuz sonrası KHK ile görevinden alınanları tamamını teröre

bulaşmadıkları takdirde görevine iade edeceğim” Dedi. Bu cümle ilk başta kulağa hoş geliyor ama sonundaki “teröre bulaşmadıkları takdirde” eki baştaki cümlenin hükmünü ortadan kaldırıyor.

Abdullah Gül hatıratında Fetöyü 7 Şubat 2012 de açığa çıktığını gördük. Fetö’nün imamları 26 Ocak 2012 tarihinde Kılıçdaroğlu’nu CHP genel merkezinde toplanıyorlar. Ama her ne hikmetse Kılıçdaroğlu bu toplantıdan sonra yaptığı açıklamada: “Yargıda Fetöcü yapılanması var diyemem” dedi.

13 Mart 2013 tarihinde CHP de 2 genel başkan yardımcısı ve görevliler iadeyi ziyaret için Amerika'ya aradan sonra beraberinde belediye başkanları ve parti yetkilileriyle beraber 2 Aralık 2013 tarihinde Kemal Kılıçdaroğlu Amerika'ya gitti. CHP 37 yıl sonra ilk defa amerikaya Fetö’nün davetiyle gidiyor. Kemal Kılıçdaroğlu Amerika dönüşü yaptığı açıklamada; “…Pek yakında Erdoğan Türkiye'den kaçıp gidecek” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu CHP genel başka olduktan sonra bir ekiple amerika gezisi tertip etmişlerdi. Gezi dönüşü Sayın Umut Oran’ın bir söyleşisi gazetelerden yayınlandı. O da yaptığı açıklamadaki Habere göre; “AK Parti iktidarının devrileceğine dair kasetleri orada izlemişler. AK Partinin nasıl düşürüleceği Sayın Erdoğan’dan nasıl kurtulacağına dair geniş malumat dinlemişler. Kendisi; “Bizi iktidar yapacaklar ama bizim elimizle Türkiye’yi böleceklerinden korkuyorum” demişti.

Ben baştan beri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir proje çerçevesinden Fetö silahlı terör örgütü ve CIA tarafından getirilip CHP genel başkanlığına Guguk kuşu gibi oturtulduğunu düşünüyorum. Bugün de hala o görüşümü savunuyorum. Peki, Guguk kuşu aklınıza nereden geldi? Diye sorarsanız onu da şöyle cevaplandırayım: “Çoğunuz bilirsiniz kuşlar yumurta yaparak kuluçkaya yatar öyle çoğalırlar. Ama Guguk kuşu yumurta ile çoğalmasına rağmen kendisi kuluçkaya yatmaz. Yerine Saz Kamışçı kuşunu yatırır. Saz Kamışçı kuşu üç tane yumurta yapınca üzerine kuluçkaya yatar. Guguk kuşu onu takip eder. Saz Kamışçı kuşu yuvadan kalkınca hemen bir yumurta bırakır ve Saz Kamışçı kuşunun yumurtasını dışarı atar. Saz Kamışçı kuşu fark etmeden gelip yumurtaların üzerine yatar. Ne hikmetse Guguk kuşunun yavrusu 20 günde yumurtayı çatlatarak dışarı çıkar. Kamışçı kuşu yemek için yuvayı terk ettiği zaman tüyü çıkmamış haliyle diğer iki yumurtayı da yuvadan aşağı atarak yuvadan tek başına kalmayı başarır. İşte Kemal Kılıçdaroğlu da CHP genel başkanlığına gelir gelmez aykırı seslerin hepsini guguk kuşu misali dışarı attı.

Lozan’da farkına varmadan 12 adayı Yunanistan’a veren; hatta anlaşma maddelerine göre MAİS ADASI bizim olmasına rağmen anlaşma metnini yazarken unuttukları için onu da Yunanistan’a bırakmak zorunda kalmışız.

O heyet içinde Amerika'ya gidip şimdi milletvekili olmayanlar var. Cumhuriyet savcılarının bunları çağırıp Amerika'dan kiminle ne konuştuklarını soruşturması lazım. En güzel fikirlerin senaryosu solcuların elinde mi?

Meral Akşener Aynı senin gibi dedi ki Ya İstanbul'u alırım ya da İstanbul beni alır 1967 yılından beri siyasetçileri takip ediyorum. 54 seneden beri bugünkü muhalefet parti liderleri kadar pespaye olup yere serildiklerini görmedim.

Fatih Sultan Mehmet’e benzettiğin adam Fatih'in türbesine elini arkasına bağlayarak ziyaret etti. Bizanslılara rağmen değil Bizanslılar çok memnun oldular ki Ekrem İmamoğlu mazbatasını almadan Almanya'nın eski cumhurbaşkanı onu ziyarete gelmişti. Hem Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri İstanbul'u fethetmek için gemileri karadan yürütürken Ekrem İmamoğlu otobüsleri ittirerek asfaltta yürütebiliyor.

Meral Akşener; 28 Şubat kararlarını uygulayacağım. Eğer uygulamayacak olsaydım altına imzamı atmam”” demişti. Sonra ne oldu? 28 Şubat Postmodern darbesini yapanlar şimdi cezaevlerinde cezalarını çekiyorlar. Ama Meral Akşener politika yapmaya devam ediyor. Davasına ve dostlarına vefasızlık eden insanlardan hayır gelmez. Atalarımız bu tipler için; “Uydur uydur dizikle” demişlerdir. O da uydurup uydurup diziklemeye çalışıyor ama olmuyor.

Eskide CHP şimdi de İP yetkilileri Milletin değerleriyle alay edip duruyorlar. Milletin değerleriyle alay edenler onları aşağılayanlar bu milletin kalbine girip oylarını alamazlar. Eğer Ayasofya müzeye çevirir ezanı Türkçe okutursan bu millet sana oy vermez. Hatırlayın 2019 Yerel sicimler esnasında İBB başkan adayı Ekrem İmamoğlu seçim propagandaları sırasında; “Her şey çok güzel olacak” dedi. Ama aradan geçen 30 ayın sonunda her şey çok kötü oldu.

Geçmişte Ankara BB başkanı Sayın Melih Gökçek İzmir'deki içme sularına arsenik karıştığını ilk defa gündeme getirmişti. İzmirli kadınlar; “Doğrudan zehir katsalar bile bizim oyumuz yine CHP demişler.” SELAM VE DUA İLE.