Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

MILLI SAVUNMA SANAYINDE BÜYÜK HAMLE (1) 30.05.2021 Pazar-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

3 Kasım 2002’de başlayan hikâyede, o gün üzerimizdeki “donla gömleği” bir kenara koyarsanız,

Bilmem kaç çeşit yerli ve milli füzemiz,Yerli tankımız,Fabrikasının temeli atılan yerli arabamız,İHA ve SİHA’larımız,Taarruz helikopterlerimiz,Milli Muharip Uçak projesine giden Hür Kuşumuz, Hür Jetimiz,Sayısız köprü ve geçitlerimiz,Sayısız hastanemiz,Tuğla gibi sağlam sağlık sistemimiz,Karadeniz’de bulunan gaz rezervlerimiz,Nükleer santralimiz, Sayısız barajımız,

İMF’ye yol veren haysiyetimiz, Azerbaycan’a gardaş olan kanımız, Libya’da, Suriye’de, Kuzey Irak’ta aynı anda tarih yazan şerefli ordumuz,Ve daha bir sürü şey!..Kârımızdır!

Patates meselesinde üç günde kıvıran hesap uzmanının 128 Milyar dolar yaygarasını ciddiye almak zorunda olmamız ise maalesef kaderimizdir!

3 Kasım 2002’de don ve gömlekle başlayan hikâyenin geldiği noktayı anlattım.

Eğer bir hata yapar da memleketi hesap uzmanlarına teslim edersek maazallah bu sefer don ve gömleğe bile hasret kalırız!

Yunan LibyaTezkeresine karşı çıkıyor. Onlarda karşı çıkıyor. Hani Atatürk Yunanlıları denize dökmüştü? Geriye Dönüp;

Camilerimize bakıyoruz Ahıra döndürmüşler. Ezanımıza bakıyoruz Türkçeye çevirmişler. 

Müslümanlara bakıyoruz Her türlü işkence ve zulmü görmüşler. Liderlerimize bakıyoruz Ya zehirlenmiş ya da idama götürmüşler. Ümmetin derdiyle dertlenip;

- Suriyeye gidiyoruz- Esedi destekliyorlar.

- Mısıra gidiyoruz -Sisiyi destekliyorlar

- Libyaya gidiyoruz- Hafteri destekliyorlar.

Akdenize gidiyoruz- Gitmeyelim diyorlar.

Ayasofyayı açalım diyoruz- Olmaz, Sultanahmeti de Müzeye çevirelim diyorlar.

İha yapıyoruz –Sevinmiyorlar. SİHA yapıyoruz- Sevinmiyorlar. TİHA yapıyoruz- Sevinmiyorlar. KARGU-2 yapıyoruz. Bu da neye yarar diye karşı çıkıyorlar. Silah-Tank-Uçak yapıyoruz –Sevinmiyorlar. Gemi -Denizaltı yapıyoruz-Sevinmiyorlar. Yerli oto yapıyoruz-Sevinmiyorlar. Solunum cihazı yapıyoruz-Sevinmiyorlar. Yerli ve Milli hiç bir şeye SEVİNMİYORLAR.

Hatta yapılmasına da karşı çıkıyorlar. Bunların her birisini görüp de, SEN BELAMISIN  dediğimizde ise KUTUPLAŞTIRIYORSUNUZ diyorlar. TÜM BUNLARI GÖRÜP DE KUTUPLAŞMAYAN ZATEN BİZDEN DEĞİLDİR...

İHA ve SİHA’lardan sonra Savunma sanayi TİHA (Taarruzi İnsansız Hava aracı)’yı imal edip TSK’nın hizmetine sundu. İHA-SİHA ve TİHA’lar sayesinde terör örgütünün militanları artık kıpırdayamaz hale geldiler. Bir taraftan İHA-SİHA ve TİHA gibi insansız hava araçları imal edilirken diğer taraftan ATAK Helikopteriyle Denizaltı gemisi ve İnsansız savaş uçağı imal etmeye başladı. Adı geçen silahların bütün mühimmatı yerli olarak yapıldı. Bir taraftan da kısa-orta ve Uzun menzilli füzeler imal edilerek TSK’nın emrine verildi. Şahsen ben Medyayı dikkatle takip etmeme rağmen ancak bunların dışında daha envantere alınmayan daha çok ve daha mordern ve daha korkunç silahların olduğunu biliyorum. Bunu nerede anlıyorsunuz? Diye soracak olursanız size birkaç örnekle ispat etmeye çalışayım. İşte Türkiye’nin güçlü, büyük bir devlet olduğunu gösteren örnekler;

Eğer bugün Suudi Arabistan bizim karşımızdaki blokta yer almasına rağmen Rusya Türkiye ile beraber hareket ediyorsa bu tesadüfen oluşup gelişmiş bir dostluk değildir. Eğer Türk İstihbarat Teşkilatı Rusya’daki Fetö silahlı terör örgütünün militanlarının listesini Rusya’ya vermeseydi Fetö silahlı terör örgütü Vladimir Putin’i çoktan devirmiş yerine Mısır da olduğu gibi bir kuklayı getirmişti. Amerikanın baskısıyla Vladimir Putin’i hizaya getirmek için önce Uluslararası Tahkim de 9 yıldır süren Yukos davası ile ilgili kararını verdi. Mahkeme Yukos'un şirketinin eski ortaklarına 50 milyar dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

Arkasında ben bu durumu sezdiğim için 6.12.2015 Pazar günü “PUTİN’İN PUTİNCİKLERİ DUA EDİN PUTİNCİĞİNİZ GİDİYOR” adlı makaleyi yazdım. Tam da Vladimir Putin gidecek derken birden bira adam Türkiye’ye dost oldu. Ve Adam memleketinden çok Türkiye’de yatıp kalkmaya başladı. Bu Fetö silahlı terör örgütünün lideri CIA ve MOSSAD’IN emrinde ve MOSSAD ile CIA’nın verdiği direktifler doğrultusunda hareket ettiği için Türkiye ile Rusya’yı birbirine düşürmek için bizzat kendi militanıyla Rusya’nın Ankara büyükelçisini katlettirdiler. Vladimir Putin bunun bir MOSSAD ve CIA’nın tezgâhı olduğunu bildiği için işin hallini Türk adliyesine bıraktı. Fetö silahlı terör örgütü aynı şekilde Ahmet Davutoğlu gibi saf salakları dolduruşa getirtirek Rus uçağını düşürtü ki Rusya ile birbirimile savaşalım diye. Ama Vladimir Putin bunun da CIA projesi olduğu fark ettiği için hemen kameraların karşısına geçti ve Türkiye bizim uçağımızı yanlışlıkla vurmuştur. Eğer bizim uçağımız olduğunu bilselerdi düşürmezlerdi” diye açıklama yaptı.

Türkiye Rusya’nın dışında Azerbaycan’da, Türkmenistan’da, İtalya’da, İngiltere’de, Almanya’da ve daha benim bilmediğim birçok ülkedeki fetöcülerin yapacağı ihtilali onlardan önce adı geçen devletlere Fötücü’lerin adı geçen ülkelerdeki listeyi vererek ihtilali önlemiştir. Adı geçen ülkelerdeki hükümetlere Türkiye bu iyiliği yapmasaydı onlar şimdi bizim Azerbaycan’da, suriye’de, Irak’ta, Libya’da ve Akdeniz’de böyle rahat hareket edebilir miydik? (DEVAMI VAR)