Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

“GAVUR EKMEĞİ YİYEN GAVUR KILICI ÇALARMIŞ” Cumartesi-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Atalarımız CHP’nin bugün geldiği duurmu anlatan “Körle yatan şaşı kalkar-Üzüm üzüme baka baka kararır-Gavur ekmeği yiyen gavur kılıcı çalar…” gibi çok güzel sözler söyleyip durumun vehametini izah etmişlerdir.

CHP’den eskiden beri varolan TECAVÜZ-TACİZ VE RÜŞVET skalndaları millet ittifaskıyla beraber yürümeye başladığı zaman

ayyuka çıktı. Millet ittifakının paylaşanlarında HDP’de bu konuda CHP gibi hareket ediyor. Onlarda Kandil’den kalma bir alışkanlık olsa gerek ki TECAVÜZ-TACİZ VE RÜŞVET gibi cürümleri işlemeye devam ediyorlar. Bu TECAVÜZ-TACİZ VE RÜŞVET gibi skandalların CHP’lilerden mi HDP’lilere geçtiği; ya da HDP’lilerden CHP’lilere geçtiği konusunu bilmiyorum. Zaten bu konu beni de ilgilendirmiyor. Ama size şunu söyleyebilirim ki kimden kime geçerse geçsin bu hareketler çok alçakça, şerefsizce ve adice işlenmiş hareketlerldir.

Artık gün geçmiyor ki CHP ve HDP’li parti teşkilatlarından bir taciz, bir tecavüz ve rüşvet haberleri yayılmasın. 1965’den beri gerek radyolada gerekse televizyonlardan haberleri izlerim. Ama son zamanlarda artık eskisi gibi haber izlemek istemiyorum. Çünkü ya ikinci ya da üçüncü sırada verilen haberlerde birmilletvekilinin, bir belediyebşkanın, bir ilçe yöneticisinin veya bir parti görevlisinin TACİZ ve TECAVÜZ haberleri veriliyor. Rüşvet haberlerine alışkın olmamıza rağmen yakın zamana kadar böyle sık TECAVÜZvE TACİZ haberi pek duymazdık.

CHP’nin mevcut lideri zaten bir seks kasetiyle oraya geldiğini bütün Türkiye biliyor. “Zülme rıza zülümdür” Yani kendisi TECAVÜZ kasetiyle geldiği için olsa gerek ki partilileride bir yerlere gelmek için böyle bir yola tevessül etmiş olabilirler(!!!)

Çoğumuz unuttu hani 2016 yılında Ensar vakfında çalışan bir gözcü öğretmen bir taciz skalndalına adı karışmıştı. O zaman CHP’liler bu vakfı hemen AK Partiyle ilişkilendirmiş ve AK Parti hakkında kapatma davası bile açılmasını söyleyenler olmuştu. Gerek Ensar vakfı gerekse AK Partili yöneticiler hemen ilgili öğretmenle irtibatlarını kesmiş ve bizzat mahkemede müdahil olmuşlardı. Mahkemenin yaptığı yargılama sonucu adı geçen alçak lavuğa 508 sene ceza verilmişti de hem Ensar vakfı hemde Kadem hem de AK Partili yetkililer verilen cezaya itiraz ederek yeniden yargılanıp daha çok ceza verilmesini savunmuşlardı.

Ama gelgörki CHP ve HDP’den böyle TACİZ-TECAVÜZ VE RÜŞVETE karışanlar bizzat o partinin yetkili organları tarafından inkâr etme yoluna gidiliyor. Hatta HDP’li bir vekil bir kadını iş vaadiyle kandırarak arkadaşının villasına çağırıp günlerce tecavüz etmiş. Tecavüze uğrayan kadının şikâyet edeceği ortaya çıkınca yine HDP’de bildiğimiz bir isim olan bayan milletvekili tecavüze uğrayan kadını şikâyetinden vaaz geçirmek için uğraşmıştı.

Zaman zaman güvenlik güçlerin yaptığı operasyonlar sonucu yakalanan kızlarımız olsun gerekse HDP’nin elinden kaçıp güvenlik güçlerine teslim olankadınların verdiği ifadelerde öğrendiğimize göre büyük vaadlerle kandıırlarak Kandil’e çıkarılan kızların ilk karşılatığı zulüm Kandil’deki erkeklerin onlara tecavüz etmesiymiş. Rabbim ümmeti muhammedi şerlilerin şerrinden muhafaza etsin.

CHP’de de ard arda meydana gelen TECAVÜ-TACİZ VE RÜŞVET vakalarını başta genel başkan olmak üzere bütün partililer işi perdelemek için çalışıyor ama olaylar o kadar çok olduğu için “minare çuvala sığmıyor” hesabına döndü ve tümsekteki tekerin zıplayarak aşağı geldiği gibi partililerin üstüne geliyor.

Bu dünya bir etme bulma dünyasıdır. Herhangi bir mümin bir müminin hatasından dolayı ayıplarsa Allah aynı hatayı o kula işletmeden canını almaz. Ve Allah intikam sahibidir. Kulunda intikamını yine kuluyla alır. Bizler beşeriz. Bazen şaşabiliriz. Allah kimseyi şaşırmasın.

Peygamberimiz (s.a.s) "Din kardeşini, bir suçundan dolayı ayıplayan kimse, o suçu kendisi de işlemedikçe ölmez" (Tirmizî, Kıyamet, 53) buyurarak, Müslümanların, hatalarından dolayı birbirlerini kınamaları ve hor görmelerinin, kendileri için ne derece kötü bir sonuca yol açtığına dikkat çekmiştir.

Eğer ta baştan beri bu TECAVÜZ-TACİZ VE RÜVET vakaları ortaya çıktığında iktidar muhalefet ayırımı gözetmeden işin üstüne uhulut ve suhuletle gidilip TCK’nun ilgili maddesine; “TECAVÜZ VE TACİZ SUÇLARINA İDAM MADDESİ EKLENSEYDİ” bugün bunların hiçbirisi olmazdı. TCK’nunun ilgili maddesine “TECAVÜZ VE TACİZ SUÇLARINA İDAM MADDESİNİN EKLENDİĞİNİ GÖRMEK ÜMİDİYLE. SELAM VE DUA İLE.