Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BİR HATIR İKİ HATIR ÜÇÜNCÜSÜDE VUR YERE YATIR 28.10.2020 Çarşamba-Yeşilyurt/ MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Tarihe en uzun savaş olarak geçen “Haçlı seferleri” kısmen bitti diye sevinirken bugünlerde olan olaylara bakınca Haçlı seferlerin yeniden başlatılacağı gibi bir ortam oluşturuluyor. Bizim için ölümden öteye yol yok. Hem “korkunun ecele de faydası yok.” Yani bizler ölümden korkmayız. Bu haçlı torunları bizi çok iyi tanıdıkları için bizimle tekrar savaşa başlamadan önce

içimize bizden görünüp onlar gibi hareket eden bir taife yerleştirdiler.

Şimdi sözde amerika bizim stratejik müttefikimiz ama düşmanlarımızın elinde yakaladığımız bütün silahların büyük bir kısmı amerika yapımı olduğu ortaya çıktı. Yıllarca üye olmak istediğimiz AB ülkeleri de düşmanlarımızla işbirliği yapma hasusunda amerikadan eksiklikleri yok bilakis fazlaları var.

Gerek amerika gerekse avrupa yıllarca bize düşmanlığı piyonları vasıtasıyla yapıyorlardı. Başta amerika olmak üzere bütün yerli ve yabancı düşmanalara bir defa daha şöyle seslenmek istiyorum;

”Gerçi yabancı düşmanlar bizi iyi tanıdıkları için bize cumhuriyeti ancak hilafeti lağvetme ve alfabeyi değiştirme karşılığı kurmaya izin verdiler. BAKIN BİZ BİR İŞE BİTTİ DEMEDEN O İŞ BİTMEZ. 1. DÜNYA SAVAŞINDA YENİLMEDİĞİMİZ HALDE O GÜNKÜ DANKALAKLAR YÜZÜNDE YENİLEN TARAFTA YER ALDIĞIMIZ İÇİN YENİLMİŞ SAYILDIK. 1. DÜNYA SAVAŞI BAŞLAMADAN ÖNCE O GÜNKÜ DEVLETLER ÇIKACAK BİR SAVAŞTA KİM YENİLİRSE YENİLSİN TOPRAKLARI İŞGAL EDİLMEYECEK bölünmeyecek SADECE SAVAŞ TAZMİNATI VERECEK” DİYE ANLAŞMA İMZALADIKLARI HALDE BULUNDUĞUMUZ TARAF YENİLDİĞİ İÇİN KOSKOCA İMPARATORLUĞU BÖLÜP PARÇALAYIP MASA ÜZERİNDE CETVELLE TOPRAKLARIMIZI ÇİZİP 62bDEVLETÇİKLER OLUŞTURDULAR. bU DA YETMEMİŞ GİBİ mONDROS ANLAŞMASI HAZIRLAYIP BİZE İMZALATTIRMAK İSTEDİLER. eĞER MONDROS ANLAŞMASI İMZALANIP YÜRÜRLÜĞE GİRSEYDİ O ZAMAN BİZİM İPİMİZİ ÇEKMİŞLERDİ.

BU YİĞİT MİLLET O ZAMAN AYAĞINDA ÇARIKLA DÜNYANIN EN BÜYÜK DEVLETLERİNİ YENDİ. ŞİMDİ BU ALÇAK, SATILMIŞ, ŞEREFSİZ TERÖRİSTLERİ YUMRUĞUYLA VURUP EZİP GEÇMEZ Mİ?

İÇİMİZDEKİ MUHALEFET VE TÖRÜR ÖRGÜTLERİ ve BAŞTA AMERİKA OLMAK ÜZERE AVRUPA DEVLETLERİ TARAFINDAN MADDİ VE LOJİSTİK DESTEK VERDİKLERİ HEM WİKİLEAKS BELGELERİ HEM DE AMERİKANIN YENİ BAŞKAN ADAYI BİZZAT BU DESTEĞİ AÇIKLADI. 248 bin sayfanın 48 bini Türkiye'yle, 6 bini ise CHP'yle ilgiliydi. CHP'den bahsederken de sürekli 'Kemalist', 'Milliyetçi' diye sıfatlar koyuyor. Orada dönemin Amerika Büyükelçisi "Bütün kötülüklerin sebebi Deniz Baykal'dır. Onun için Baykal gönderilmelidir. Yerine de makul biri getirilmelidir" deniliyor. Daha sonra Hillary Clinton bir telgraf gönderiyor ve Kılıçdaroğlu'nun adını zikrediyor. Bu telgraftan anlıyoruz ki Amerika, Türkiye için yeni bir muhalefet lideri arayışına girmiş. Direk 'Kılıçdaroğlu gelsin' denmiyor ama adı ilk defa orada zikrediliyor.

Gerek CHP’nin akıldaneleri gerekse terör örgütleri ikide bir sokağa çıkıp sokağı karıştırmak için olaylar çıkarmaya çalışıyorlar. Birinci dalgade yeşili bahane ederek ortalığı yakıp yıktılar. Bunlar cahildir bir cahillik ettiler diye hatır saydık. 2. Dalgade 15 Temmuz 2016 Cuma günü ülkeyi işgal ettiler. Yine itidali elden bırakmadan hareket ederek olayın hallini mahkemelere bıraktık.

Bütün bunlardan ders almamışa benzeyen yerli ve yabancı düşmanlarımız şimdi de eften püften olayları bahane ederek kokakları karıştırmak istiyorlar.

BAKIN DENYOLAR! BURAYI İYİ OKUYUP YORUMLAYIN. AYAĞINDA ÇARIKLA DÜNYANIN EN BÜYÜK DEVLETİNİ YENEN BU MİLLET SİZİN GİBİ ÇAPULCULARA MEYDANI BIRAKIR MI?

15 TEMMUZ GÜNÜ SİZE GÖRE EN MODERN UÇAK VE TANKLARLA BU MİLLETE SALDIRDINIZ. BU MİLLET AKİF’İN DEYİMİYLE GÖVDESİNİ SİPER EDEREK SİZİ VE TASMANIZI ELİNDE TUTANLARI DOĞDUĞUNA PİŞMAN ETMEDİ Mİ?

ŞİMDİ BİRİLERİ ORTAYA ÇIKMIŞ VE “SOKAKLAR HAZIR!” DİYE BAĞIRIYOR. BRE MANKURT SOKAKLAR NEYE HAZIR. HELE BİR SOKAĞA ÇIKINDA BU MİLLET SİZE ANYAYI KONYAYI GÖSTERSİN.

GÜN BÖLÜNME GÜNÜ DEĞİL. GÜN BİR VE BERABER OLMA GÜNÜDÜR. BAK GEÇMİŞTE DEDELERİMİZ İDRİSÎ BİTLİSÎ, AHMEDÎ HANİ HAZRETLERİ TÜRKLERLE KÜRTLERİ BİRLEŞTİRMİŞLERDİ. BİRLEŞMENİN ARKASINDA KÜRTLERLE TÜRKLER VİYANA KAPILARINDA BERABER AT KOŞTURDULAR. DAHA SONRA TÜRKLERLE KÜRTLER ÇANAKKALE’DE SAVAŞIP ŞEHİT DÜŞEREK YAN YANA YATIYORLAR.” DİYECEĞİNDEN EMİNİM.

Yavuz Sultan Selim Han Hazretlerinin İdrisî Bitlisî hazretleriyle oluşturdukları KÜRT-TÜRK kardeşliğinin üzerinde 500 yıl geçmesine rağmen hala devam ediyor. Türk-Kürt kardeşliğinin önemini bilen yerli ve yabancı düşmanlarımız her fırsatta et ve kemiğe dönüşmüş bu kardeşliği bozmak için harekete geçmişlerdir.

YUKARIDA SAYDIĞIM İLK İKİ DENEMENİZİ HATIR SAYDIK AMA ÜÇÜNCÜDE VURUNCA YERE YATIRACAĞIZ. YANİ “BİR HATIR İKİ HATIR ÜÇÜNCÜSÜDE YERE VUR YATIR.”SELAM VE DUA İLE.