Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

HERHALDE YEDİĞİ KABA PİSLEYEN KÖPEĞİN BAŞINI OKŞAYACAK DEĞİLİZ 27.10.2020 Salı-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Ezelden beri bize düşman olan küffar son iki seneden beri düşmanlıklarını açıkladılar. Daha önce gerek içimize gerekse diğer Müslümanların içine yerleştirip tasma bağladıkları vasıtasıyla işlerini götürüyorlardı. İman ile küfrün mücadelece yeni değil. Bu mücadele ta Hz. Âdem (as)’ın oğulları Habil ve Kabil’le başlamış devam ediyor. Cumhuriyetin ilanıyla hilafeti bize lağvettirerek

koskoca İslam âlemini başsız bıraktılar. Baş olmayınca gövde de BAE gibi Suudi Arabistan (Pardon Suudi amerikistan) ve benzeri ülkelerde gövdeden batıya bağlı olanlar çıkıyor.

Siz batının her fırsatta uygarlıktan medeniyetten ve hukuktan bahsettiğine inanmayın. Batının bildiği inandığı tekşey kendi menfaatine olan değerlerdir. Batı çalışarak yorularak emek sarfederek bu reddeye gelmedi. Batıyı bu hale getiren İslam dünyasının yerüstü ve yer altı nimetlerini soyarak bu hale geldi. Siz Paris metrosunun Parisliler tarafından yapıldığını düşünüp inanıyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Gerek Paris metrosunu ve gerekse diğer avrupa ülkelerindeki imar işlerini Afrikadan getirdikleri köleleri çalıştırarak yaptırmışlardır. Başta fransa olmak üzere bütün avrupa ülkelerinde 1975 yılına kadar çocuk yaştaki kölelerin çalıştırılması bile serbestti.

İçinde yaşadığımız zaman kimisi gelişmiş, kimisi ilerlemiş, kimisi gelişmiş çağ diyor. Eğer fiziki olarak bakarsak elbette ki içinde yaşadığımız şu zaman önceki zamanlara göre daha gelişmiş olarak görürüz. Maddi yönden Avrupalı ve amerikalılar başta afrika kıtası olmak üzere asya kıtasında yaşayan insanları soyarak kısa zamanda akla hayale gelmedik bir servete kavuştular.

Eğer bugün dünyadaki paranın toplamı 100 Lira olsa bunun 80 Lirasının 200. 000 ailenin servetiyken geri kalan 20 Lira ise geri kalan bütün nufusun payına düşüyor.

BURAYA İYİ BAKIN! BRE AHMAK ALÇAK VE ŞEREFSİZ FRANSA! Batılının komşusunun elindekileri almanın birinci formülü faiz, ikinci formülü onları köle olarak çalıştırmaktır. İşte avrupa ile amerikanın Afrika ve Asya’da götürdüklerini 1999 yılında Accra’da toplanan Afrika HAKİKAT KOMİSYONU ingiltere, İspanyol, fransızların Afrika’da kaçırdıkları altın, gümüş madenleriyle bu madenlerin gasbedilmesi için öldürülen, sakat bırakılan, köleleştirilen Afrikalıların uğradığı zararın “MADDİ” kısmını hesaplamışlar. Olmaz ya, bir gün bir güç ortaya çıkarda bu insanların çalınan hayatlarının; sömürülen topraklarının hesabını “efendiler” den almaya ve sahibine vermeye kalkarlarsa bu tazminatın bedeli ne kadar olacak? Bunun bedeli bugünkü parayla toplam 777 Trilyon dolar ediyor. Aradan yüzyıllar geçmesine rağmen bugün ingiltere devletinin gayrisafi Milli Hâsılası bu meblağın yanında “Sadece” 2 trilyon dolar. Bir başka hesapla bugünkü ekonomik verilere göre 360 tane fransa devleti, 777 tane İspanya devleti demektir. İspanya devletinin GSMH bugün itibarıyla 1 Trilyon dolar.

BİRGÜN GELİR KESER DÖNER SAP DÖNER DE HESAP GELİRDE BİRİLERİ BU AVRUPANIN ASYA VE AFİRKADA GASPETTİĞİ PARALARI TAHSİLE KALKIŞIRSA Bir fransız yazarın deyimiyle: “AVRUPA ÜÇÜNCÜ DÜNYA ÜLKESİ DUURMUNA DÜŞER.”

Geçmişte amerika kıtasına yeni gelenler yerlilerin topraklarına sorgusuz sualsiz el koydular. Sömürgeciler karaya adım attıkları yerde kendi kolonilerini kurdular. İspanyollar, Portekizliler ve Fransızlar Papa’nın işaretiyle, ulaştıkları yerlerdeki halkın dilini ve dinini değiştirmekle emrolundular. Hatta kolonilere gönderilen işçiler yerlileri Katolik yapmak için onlarla evlenmek zorunda bırakıldılar. İngiliz soyluların tek amacıysa toprakları ele geçirmek, madenleri gasbetmek ve yerlileri yok edip ingiltereden daha çok işçiyi buraya getirmekti. İngiltere Papa gibi güçlü bir dini otoriteden emir almadıkları için soyluların politikası daha farklıydı. Onlar İngiliz toplumunun ırkının bozulmasını istemiyorlardı.

ŞU AHMAK, ADİ, ŞEREFSİZ VE ALÇAK FRANSIZLA VE AVRUPALILARA İYİ BAKIN. Şu an sadece Fransada 6 milyon Müslüman yaşıyor. Bunlar dışarıdan gelenlerdir. Fransanın yerli nüfusu içinde ne kadar Müslüman olduğunu da bilinmiyor.

Sizinde akrabanız veya yakınınız avrupa da işçi olarak çalışmıştır. Siz hiç bugüne kadar orada çalışan işçilerden patronlarının onları iyi karşıladığı ve devletin ülkelerini baştanbaşa imar eden Müslüman işçilerlere teşekkür ettiğini duydunuz mu? Ya da teşekkür bir tarafa bırakalım memleketini baştanbaşa imar eden Müslümanları insan olarak gördüklerine şahit oldunuz mu?

Başta Fransa’ya Cumhurbaşkanı Emanuel Macron olmak üzere son zamanlarda açık bir şekilde İSLAM’A ve MÜSLÜMANLARA SALDIRIP HAKARET ETMEYE BAŞLADILAR. BAK EMAMANUEL MACRON sen Fransa’ya Cumhurbaşkanı olmuşsun ama en başta Fransa’ya Fransız kalmışsın.

BİZ MÜSLÜMANLARA DÜŞEN BİRİNCİ GÖREV BAŞTA FRANSA OLMAK ÜZERE BÜTÜN AVRUPA ÜLKERİNİN VE İSRAİLİN MALLARINI ALMAKTIR. İHRACAAT VE İTHALAT YAPAN ŞİRKETLERİMİZDE BAŞTA FRANSA OLMAK ÜZERE DİĞER AVRUPA ÜLKELERİNDE MAL VE HİZMET İTHAL ETMEMELERİNE DİKKAT ETMELİDİRLER. ÇÜNKÜ BU AVRUPALILARIN DİNİ İMANI BOZULMUŞ BUNLAR PARAYAI DİN YERİNE KOYMUŞLAR. BİZ 2 MİLYAR MÜSLÜMAN OLARAK BUNLARIN MALLARINI ALMAZSAK 6 AY SONRA BU ÜLKELERDEKİ YÜZLERCE ŞİRKET VE FABRİKA İFLAS EDER.

Bugün itibarıyla dünyadaki Yahudi ve Hıristiyanlar avrupada İslam’ın yayılmaması için ne kadar tedbir alırlarsa alsınlar. Artık ok yaydan çıkmış çoktan hedefe saplanmıştır. Bugün itibarıyla fransa sokakları kilise çanı yerine orada okunan KUR’AN-I KERİM AYETLERİYLE ÇINLAMAKTADIR. SEZAİ KARAKOÇ AĞABEYİMİN YILLAR ÖNCE AVRUPAYA İSLAMÎ DOĞUMU YAPTIRACAK EBE LAZIM DEDİĞİ GİBİ BUGÜN ARTIK AVRUPA KITASINA İSLAMİ DOĞUMU GERÇEKLEŞTİRECEK EBE ŞUANDA FRANSANIN STRAZBURG ŞEHRİNDE KUR’AN-I KERİM OKUTTUKTAN SONRA KONUŞMASINA DEVAM ETMİŞTİR. HEM BAŞKA BİR SEVİNDİRİCİ HABER İSE 12 ARALIK 2019 TARİHİNDE YAPILAN SEÇİMLERDE BORİS JOHNSON BÜYÜK BİR BAŞARI ELDE ETTİ. PEKİ, BU BORİS JOHNSON KİMDİR? BORİS JOHNSON ÇANKIRI’DA İNGİLTEREYE GÖÇ ETMİŞ İNGİLİZ KEMAL’İN TORUNUDUR. İNŞALLAH HEM TÜRKİYE HEM DE 2 MİLYAR MÜSLÜMAN İÇİN “GÖZÜMÜZ AYDIN OLSUN BEKLENEN BAHAR GELDİ” DİYORUM. SELAM VE DUA İLE.