Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

LAUKLAR YA HİZAYA GELİN YA DA TASMANIZI TUTANLARIN YANINA GİDİN 112.9.2020 Cuma -Pendik/İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

“Şeyhin fikri neyse zikri de oldur” Erol Mütercimlerin 7 Eylül 2020 Pazartesi günü Global TV’de katıldığı bir programda hiç ilgisi ve alakası olmadan İmam Hatiplilere hakaret etti. Konuşmanın duyulması ve sosyal medyada tepkilerin gelmesi üzerine; “Maksadının o olmadığını, konuşmasının tamımı dinlendiğinde konunun çarpıtıldığı görülecektir” diye kıvırarak özür diledi.

Aslında konunun çarpıtılması söz konusu değil. Erol Mütercimler akıllı geçinen ahmak olduğu için geçidi ona yoklatmışlardır. Biz tam bu konu üzerine dikkat

kesilmişken bir baktık ki aynı cenahın 10 Eylül 2020 Perşembe günlü bir gazetesinde “Kefenli, kabirli, tabutlu, cehennemli eğitim” başlıklı bir haber haberin altında resimlerle beraber şu yazılar yer alıyor:

Devletin liselilere dağıttığı ders kitabında bunlar var. 11. sınıf “Din” kitabındaki 37 sayfalık ünitede, tabut, cenaze ve mezarlıkla ilgili 9 fotoğraf yer alırken, kefenleme ayrıntılı anlatıldı. Veliler, şaştı kaldı.

Millî Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) öğrencilere tabutlu, kefenli, kabir azaplı, cehennemli eğitim… MEB'in 11'inci sınıf öğrencilerine dağıttığı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kitabında 37 sayfalık ünitede tam 9 tabut ve cenaze resmi yer aldı.

Ölen kişilerin kefenlenmesi en ince ayrıntısına kadar anlatıldı. Cennet için de “Gümüş kapların ve billur kadehlerin olduğu yer” denilerek, burada insanın canının çektiği kuş etlerinin olduğu vurgulandı. Veliler, “Biz bile okuyunca ürktük” diyerek kitaba tepki gösterdi.

AÇIK AÇIK ANLATTILAR

Kitapta öğrencilere, ölen kişinin nasıl yıkanıp kefenleneceği şu sözlerle anlatıldı: “Yıkanacak cenaze, teneşir denilen tahtanın üstüne sırtüstü yatırılır. Mevtanın avret yerleri kapatılır ve üzerindeki elbise çıkarılır. Daha sonra, ölen kişinin cenazesi, İslam'ı usullere uygun olarak yıkanır. Erkeğin cenazesini erkek, kadının cenazesini ise kadın yıkar. Cenazenin kapalı bir yerde yıkanması, yıkama esnasında sadece cenazeyi yıkayanla ona yardım eden kişilerin bulunması uygun olur.

Cenazenin yıkanması bitince kefenlemeye geçilir. Yıkanan cenazenin, bütün vücudunu örtecek şekilde kefenlenmesi gerekir. Kefen hem ölen kişinin vücudunun ve avret yerlerinin örtülmesini sağlar hem de bu dünyadan ayrılan kişilerin, öbür dünyaya bir şey götüremeyeceklerini anlatır.”

Kitapta, “Ölen insan ilk olarak kabirde hesaba çekilecektir. Münker ve Nekir melekleri ölen kişiyi kabirde sorgulayacaklardır. Buradaki sorguya göre ölen İnsan ya berzah aleminde rahat edecek ya da sıkıntı çekecektir” ifadeleri de yer aldı.

Sözde Veliler, “Biz bile okuyunca ürktük” diyerek kitaba tepki gösterdiğini yazmış. Veliler nerede görmüş, kitap ne zaman öğrencilere verilmiş. Hangi veliler tepki göstermiş. Koskoca bir yalan bazı gazetecilik oyunlarıyla süslenerek topluma anlatılmaya çalışılmış.

BAKIN LAUKLAR! 2013 YILININ 13 MAYISINDA IMF’YE OLAN BORCUMUZIU BİTİRDİK. FAİZLER İLK DEFA 13 Mayıs 2013 tarihinde faizin %4,60 düşmesi en son 1876 yılında Mahmut Nedim Paşa zamanında olmuştu. O gün Galata’da faaliyet gösteren Ermeni ve Yahudi tüccarları piyonlarını harekete geçirerek 3 saat içinde Mahmud Nedim Paşayı görevden azlederek idam ettirmişler ve faizler tekrar eski yüzdesine getirilmişti.

Türkiye 2013 yılında böyle bir ivme yakalamışken Mahmut Nedim Paşayı aşağı indiren zihniyetin 2013 versiyonu mankurtlar tasmasını elinde tutan dış güçler Taksim-Gezi Parkında kesilen 2 ağacı bahane ederek “AK PARTİ YEŞİLİ YOK EDİYOR” Diyerek protesto için 27 Mayıs 2013 günü sokağa dökülüp sözde kesilen ağaçları protesto ediyorlardı. Adı kesilen ağaçları protesto diye sokağa çıkmışlardı ama her tarafı yakıp yıkıp geçiyorlardı. Bunun fark eden saf ve temiz insanlar: “Ya hu biz sözde kesilen ağaçları protesto için geldik. Ama görüyoruz ki siz bunu protesto etmek yerine ortalığı yakıp yıkıyorsunuz” Diye itiraz edince, protestoları düzenleyenlerin içinde Mehmet Ali Bora adındaki bir denyo: “-Mesele ağaç değil, daha anlamadınız mı?” demişti.

İŞTE İÇİMİZDE KÖKÜ ESKİYE DAYANAN BOZUK BİR LAUK DAMARI VAR. BU damardan gelenlerin işi gücü bu memleket ve bu millet için ne zaman iyi bir şey yapılsa hem yapana hem de yapılanlara karşı çıkmak için çalışıp duruyorlar.

TAM SEVİNMİŞKEN O İMAM HATİP DÜŞMANI FETÖ ŞARLATANI 27 MAYIS 2013 YILINDA TAKSİM-GEZİ PARKINDA KESİLEN 2 AĞACI BAHANE EDEREK ORTASLIĞI YAKIP YIKTIRILMASINA SEBEP OLDU.AMA FETÖ ŞARLATANI İMAM HATİPLİ DEĞİL.

ARKASINDA 17-25 ARALIK 2013 ARKASINDA 15 TEMMUZ 2016 CUMA GÜNÜ FETÖ SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜ ÜLKEYİ İŞGALE KALTI. O ZAMAN BU Erol Mütercimler:

SEN VE SENİN GİBİLER 15 Temmuz gecesi için, “Gece bir baktım haberlere 1.ordu darbeye dahil olmayınca anladım ki bu bir darbe değil, basit bir kurgulamaca. Onun için ben de yattım uyudum.” DİYEREK YATIP UYURKEN BAK İMAM HATİPLİLER GEÇMİŞTE NE YAPMIŞLAR:

“SENE 1975 TUZLA PİYADE OKULUNDA TABİP TEĞMENİM BÖLÜK KOMUTANI YÜZBAŞI ALATTI. KIBRIS BARIŞ HAREKATI OLUNCA YEDEK SUBAY TABURUNDA SAVAŞA GÖNÜLLÜ İSTENMİŞ; %90’I İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARINDAN ÇIKMIŞ.BİRKAÇ ŞEREFSİZ SAHTE HOCA YÜZÜNDEN BU CAMİAYI SUÇLAMAK ZALİMLİKTİR” PROF. NEVZAT TARHAN.

Saçma sapan bir Batı hayranlığı çukurunda debelenip duran, insanların inançlarına ve yaşam tarzlarına hakaret etmeyi akademisyenlik zanneden, çağdaşlık zanneden bu Erol Mütercimler denen insan müsveddesi, kendi ahlaki seviyesini gözler önüne sererek İmam Hatip Liselerine ve İmam Hatipten mezun olmuş olanlarla ahlaksızlık, sapıklık, sahtekârlık gibi kavramları bir araya getirmiş.

Global TV, Oda TV ile sözcü gazetesinin piyasaya çıkarıp onların üzerinde İmam Hatiplere ve onların şahsında İslam’a hakaret etmeye çalıştığı kimselerin içinde ne Erol Mütercimler, ne Fetö, ne Mustafa İslamoğlu, ne Adnan Oktar, ne Fadime Şahin, ne Müslüm Gündüz, ne Ali Kalkancı, ne Abdullah Öcalan, ne Eyüp Fatih Şağban ne Tuma Çelik, ne Ahmet Deniz Atabay olmak üzere bunların hiçbirisi -ALLAH’A ŞÜKÜRLER OLSUN- Kİ İMAM HATİP MEZUNU DEĞİLLER.

Şimdi Karadeniz’de 21 Ağustos 2020 Cuma günü 320 milyar metreküp doğalgaz bulundu. Tam buna seviniyorken Tuma Çelik, Eyüp Fatih Şağban, Ahmet Deniz Atabay ve Lise Din Kültürü Ahlak Bilgisi dersindeki cenaze ünitesi arka arkaya servis edilerek Türkiye’nin başarısı gölgelenmek istendi.

PEKİ BUNLARIN YANINDA HİÇ İMAM HATİPLİ VAR MI? YOK. NEDEN ÇÜNKÜ İMAM HSTİP LİSELERİNDE NEYİN DİN NEYİN DİN OLMADIĞI ANLATILIYOR.HELE BUNLARIN İÇİNDE HELE FETÖ, MUSTAFA İSLAMOĞLU, ADNAN OKTAR, EYÜP FATİH ŞAĞBAN HİÇ İMAM HSTİPLİLERİ BEĞENMEZLER.ONLARIN KANDIRIP DA SAFLARINA ÇEKTİKLERİ DİNİ YÖNDE CAHİL OLACAK Kİ ONLAR DİN DİYE DİNSİZLİĞİ RAHAT BİR ŞEKİLDE EMPOZE EDEBİLSİNLER. AMA ARTIK “ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ.” ARTIK KAFASINI ŞARAP FIÇISINA SOKAN NE BİR CUMHURBAŞKANI VAR NE BİR BAKAN VAR.ARTIK İKTİDARDA DERSİNİ KUR’AN’DAN ALANLAR VAR.

BENDE BUNA DAYANARAK; ŞİMDİ BUNLARA VE BUNLAR GİBİ DÜŞÜNENLER LAUKLARA:

“KAÇMAYIN KORKAKLAR ÇEVRİLDİ YOLUNUZ,

KUR’AN’DAN DERSİNİ ALANLAR GELDİ.

BÜTÜN BATIL YOLUN AZGIN SOLUN,

KÖKÜNÜ KAZIYACAK PLANLAR GELDİ:

KAÇMAYIN KORKAKLAR DAHA SİZE KARPUZ KECEYDİK” DİYORUM. AMA SİZ KAÇMAYA KALKARSANIZ KAÇAMAZSINIZ UÇAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ İHA’LAR, TİHA’LAR VE SİHA’LAR SİZİ YAKALAR. ATALARIMIZ SİZİ FİZAN’A KADAR KOVALAMIŞTI. ŞİMDİ FİZAN’A DA KAÇAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ FİZAN DA ARTIK ELİMİZDE.

Başkaysa Cenazeyi kim kıldırırsa kıldırsın kabul edecek Allahu Teâlâ okunan Kur’an-ı Kerim Müslümana rahmet olur dinsiz inançsıza azap olur ne hâl üzere ölürse öğle dirilir

Erol Mütercimler, İmam Hatip okullarıyla ilgili ağır hakaretlerde bulundu! Öldüğünde cenazesini İmam Hatip mezunu imamlar kıldırmasın! AMA maalesef bizde hayatı İslam düşmanlığıyla geçenlerin bile cenaze namazı kıldırılıyor! Ebu Cehil şimdi ölse yine cenazeyi imama kaldırtacaklar! SELAM VE DUA İLE.