Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BAŞTA EMMANUEL MACRON OLMAK ÜZERE ONUN GİBİLERE İLANEN DUYURULUR 4.9.2020 Cuma-Pendik/İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

Bak Fransız EMMANUEL MACRON sen Fransa’ya Cumhurbaşkanı olmuşsun ama en başta Fransa’ya Fransız kalmışsın. Gerek sen gerek Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, gerek Mısır Cumhurbaşkanı Abdul Fettah Es-Sisi, gerek BAE kralı gerekse onlarla beraber bir araya gelip Türkiye’ye karşı bir cephe oluşturmaya çalışıyorsunuz ama boşuna uğraşıyorsunuz.

Bak Macron şu anda sen ölmüş eşek arıyorsun ki nalını düşürüp mıh kazanasın ama mıh kazanmak için uğraşırken elindekileri kaybedersin sana maliyeti senin gibi

bir başka eşşeğe mal olur. Bak Macron sen ve senin gibi etrafına topladıklarının hiçbirisi bulundukları makamı temsil edemiyorlar. Sen ve önüne koyup arkasında yürüdüklerinizin hepsi Arslan postu giymiş birer çakaldır.

Şimdi geldiğimiz noktada İngiltere AB yıkılacağını gördüğü için ayrıldı. Aslında bu birliği kuran İngiltere’ydi. İngiltere ayrılınca AB ana arteri Almanya kaldı. Macron bu boşlukta faydalanarak AB başına geçmek istiyor. Onun için 1800 yıllardaki haydut devletlerin kralları gibi davranıyor. Seçildikten sonra ülkesinde rüştünü ispat edemeyen Macron Türkiye’nin karşısında Yunanistan’ın yanına geçerek Efelik yapmaya çalışıyor. Ama kendisi daha OSMANLI TOKATI YEMEMİŞE BENZİYOR”

BAK MAKO SANA VE SENİN SÖZLERİNE İNANANLAR ARSLAN POSTU GİYMİŞ ÇAKALIN KENDİNİ ARSLAN SANMASI GİBİ KENDİLERİNİ ARSLAN SANIYORLAR. HALBUKİ “ÇAKAL ARSLAN POSTU GİYMEKLE ARSLAN OLMAZ DİYORUM.

HELE BUNLARIN İÇİNDE BAE DİYE BİR KRALLIK VAR Kİ ALLAH’IN KENDİLERİNE VERDİĞİ PETROL NİMETİNİNİN KIYMETİNİ BİLMEDEN HAREKET EDİYORLAR. BAŞKAYSA 4 TANE İHA, 4 TANE SİHA, 2 TANE DE TİHA İLE 4 TANE JET GÖNDERSEK YARIM SAATE KALMAZ İŞİNİ BİTİRİR Kralı da esir alıp gelirlerde sonra bütün dünya bize; “BU KENDİSİNİ BİLMEYEN ÇOCUKLARLA KENDİNİZİ BİR ETMEKTEN UTANMIYORSUNUZ? DERLERSE İŞTE O ZAMAN GERÇEKTEN REİSİMİZ, HULUSİ AKARIMIZ VE DİĞER YETKİLİLER GERÇEKTEN UTANIR.

YUNANA GELİNCE ONLARA ACIYORUM GEÇMİŞTE DENİZE DÖKTÜĞÜMÜZÜ NASIL ÇABUK UNUTMUŞLAR. BU YUNANLILAR HİÇ Mİ DÜŞÜNMÜYORLAR Kİ BİRGÜN SABAH KALKTIKLARINDA İSTANBUL’UN NÜFUSUNU KARŞILARINDA GÖRÜNCE NEREYE KAÇACAKLAR.

ŞİMDİ BUNLRLA İLGİLİ GEÇMİŞ HİKÂYE AYNEN ŞÖYLE:

Çakallar bir gün aslanların evini basmış. Baba aslan avda, oğullar da biraz ebeveynlerine kızıp evi terk etmiş. Çakallar ne yapıp etmiş, anne aslanın bir dalgınlığından faydalanıp onu öldürmüş. Aslanın postunu yüzen çakallardan birisi aslanın postunu kafasına geçirmiş ve başköşeye oturmuş. Akşam olmuş, baba ve oğulları eve gelmişler.

Bakmışlar anne yok, postunu giymiş çakal var, hem de başköşede! Evlatlar babaya dönmüşler ve;

“Baba, boğalım şu çakalı, baksana bizim postumuzla bizim evimizde oturuyor!” demişler.

Baba aslan ağırbaşlı bir bakış atmış evlatlara ve;

“Hayır, bekleyin!” demiş...

Aslan postunda çakal, oturuyor, evlatlar bakınıyor...

Sabrı taşan çocuklar “Baba, öldürelim şunu, görmüyor musun, aslan gibi davranıyor ama çakal işte” demişler...

Baba aslan hayatı daha iyi bildiği için ağırbaşlılıkla:

“Hayır, sabredin...”

Zaten evi yalnız bıraktığı için pişman olan yavru aslanlar, bir de aslan postu giymiş çakalın hareketlerinden rahatsız olunca yine erken davranmışlar ama baba yine yol vermemiş:

“Bekleyin!”

Tam aslanların evinde bu gerilim böyle sürerken o da ne!

Çakal birden başını yukarı kaldırmış ve üstündeki aslan postunu unutup ulumaya başlamış...

Envaı şımarıklıklar da cabası. Evlatlar şaşkın şakın bir çakala bir babaya bakmışlar...

İşte o an Baba Aslan, evlatlara bir hayat dersi vermiş:

“Evlatlarım! Ben size sabredin, bekleyin, izleyin demedim mi? Gördünüz mü sonucunu? Sayacağım dört şeyi asla unutmayın bir daha:

1- Aslanlar, birbirlerine dargın kızgın olsalar da evlerini asla başıboş bırakmazlar! Çakallara fırsat vermezler!

2- Aslan postu giymekle aslan olunmaz!

3- Çakal, çakaldır, ulumazsa çatlar! Aslan postu giyse de, unutur, şımarır, kendini açık eder!

4- Çakalın hükümdarlığı, aslanlar kükreyene kadardır!

Şimdi çakalın gerçek yüzünü daha net gördünüz, hadi evinizden çıkarın ve bir daha asla evinizi sahipsiz bırakmayın evladım!” demiş...

SON OLARAK YUNANLILARA DİYORUM Kİ: “BRE HELE BURAYA BAKIN DA MAKO’YA UYMAYIN. BİZİMLE İYİ GEÇİNİP İŞLERİNİZE DEVAM EDİN. GEÇMİŞTE BUNCA HİLE VE SAHTEKARLIKLARLA ALDIĞINIZ O TOPRAKLARIN HEPSİNİ KAYBEDERSİZ. ÇÜNKÜ BİZİM CEDDİMİZ HUN İMPARATORU ATİLLA: “EĞER SINIRLARINIZDA PROBLEM VARSA BUNU GİDERMENİN TEK YOLU SINRILARINIZI GENİŞLETMEKTİR.” DEDİĞİ GİBİ YAPARIZ İNŞAALLAH.

“BİZ BU YOLA KEFENİMİZLE ÇIKTIK. ALLAH’TAN BAŞKA KİMSEDEN KORKUMUZ YOKTUR.” (RECEP TAYYİP ERDOĞAN)

“DEMİR TAVA GELDİ KÖMÜR BİTTİ. OCAK TAVA GERLDİ HAMUR BİTTİ. İŞ YOLA GELDİ ÖMÜR BİTTİ.” SELAM V E DUA İLE.