Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

SAKIN HA LAUKLAR KİMSE TÜRKİYE’Yİ IRAK’A SURİYE’YE BENZETMESİN (2) 3.9.2020 Perşembe-Pendik/İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır

Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır

Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır

Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Sırların sırrına ermek için sende anahtar vardır

Göğsünde sürgününü geri çağıran bir damar vardır

Senden umut kesmem kalbinde merhamet adlı bir çınar vardır

Sevgili! En sevgili! Ey sevgili!”

“MÜFLİS TÜCCAR ESKİ DEFTERLRİ AÇARMIŞ” Diyen atalarımızın belirttiği gibi artık amerikanın Avrupa’nın ve içerideki uzantılarının söyleyecek sözleri kalmamış olacak ki eski defterleri açıyorlar. Yok efendim amerikanın şimdiki başkan adaylarında olan Joe Biden 2020 yılı ocak ayında yaptığı skandal konuşmasında şunları kaydetti:

"Bence ona (Erdoğan'a) çok farklı bir yaklaşım uygulamalıyız. Muhalif liderleri desteklediğimizi açıkça göstermemiz lazım. MUHALİFLERİ DESTEKLEDİĞİMİZİ AÇIKÇA GÖSTERMELİYİZ Parlamento'ya katkı sunmak isteyen Kürt toplumunu entegre etmek için... Bu iş bir süre iyi gidiyordu.

Bir yol haritamızın olduğunu açıkça göstermemiz lazım. Düşündüğümüz şeyle ilgili sesimizi yükseltmemiz lazım, bedel ödemeli. Nasıl çalışacaklarını anlamak için çevresinde F-15 savaş uçağı uçurdukları hava savunma sistemi olduğuna göre ona belli silahları satmaya devam edip etmeyeceğimiz konusunda bedel ödemeli.

Amerika Birleşik Devletleri’nde şu anki Başkan Donald Trump’a rakip olan demokratların adayı Joe Biden’dan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Joe Biden’ın konuşması, 19 Ocak 2020 tarihli FX’in The Weekly programında yayınlandı. New York Times Gazetesi editörlerinin Demokrat Parti aday adaylarıyla yaptıkları görüşmenin bir bölümü paylatıldı.

Mevcut amerika başkanı Donald Trump seçim propagandasında: “Recep Tayyip Erdoğan ile ancak ben anlaşabilirim bana oy verin.” Diyor. Joe Biden ise: “Recep Tayyip Erdoğan’ı ancak ben devirebilirim bana oy verin” diyor.

Mevcut Başkan Donald Trump ile Joe Biden Sayın Recep Tayyip Erdoğan için rakip olamazlar. Onların ikisi çok küçük kalır. Daha önce onların uzantıları olan AVRUPA DEVLETLERİ, PKK, PYD, YPG, DEAŞ, FETÖ, MUHALEFET PARTİLERİ VE BİLUMUM ÖRGÜTLERİ ile devletler 15 Temmuz 2016 Cuma günü hep birlikte saldırmışlardı. Bunun üzerine Sayın Erdoğan kameraların önüne geçti ve. “TEK TEK DEĞİL TOPUNUZ BİRDEN GELİN” Diye hepsine meydan okumuştu.

Sen biden misin bidon musun bilmem ama 15 Temmuz 2016 Cuma günü Marmaris’te lüks bir yatta tonlarca altın ile milyarlarca dolar doldurup beklediniz ki Fetö silahlı terör örgütünün şarlatanları başarı sağladıktan sonra Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı esir alıp o tekneye getirip utanmadan sıkılmadan teknedeki altın ve dolarları göstererek: “İŞTE RECEP TAYYİP ERDOĞAN ALTIN VE DÖVİZLERİ TOPLAYIP GÖTÜRÜRKEN YAKALADIK” Dedirtecektiniz. Ama Allah size nasip etmedi.

ŞİMDİ BENDE BUNUN ÜZERİNE JEO BİDEN Mİ BİDON MU? HER KİMSE ONA; “GEÇTİ BOR’UN PAZARI SÜZ EŞEĞİNİ NİĞDEYE” Dendiği gibi diyorum ki SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ONUN ARKASINDAKİ MİLLETİNE BEDEL ÖDETMEK İSTİYORSAN SIRA NUMARASI ALIP SIRA BEKLEMEN GEREKİR. BAKARSIN Kİ SEN TAYYİP ERDOĞAN BEDEL ÖDETECEĞİN YERDE SEN BEDEL ÖDERSİN.

Amerika 3 yıldan beri Rusya’nın amerika seçimlerine dahiliyetinin olup olmadığını araştırıyor. Bunun üzerine Amerikalı yetkili yaptığı araştırmalarda Rusya’nın 36 ülkede seçimlere müdahil olup idareleri etkilediğini ispat ettiğini söylemiş. Bunun üzerine Peki amerikanın dünyadaki seçimlere müdahalesinin olup olmadığı sorulunca aynı yetkili Amerika dünyadaki 80 ülkenin seçimlerine müdahil olup kendi lehine hareket edecek iktidarları başa getirdiğini açıklamıştır.

ŞÖYLE BİR ÇEVRENE BAKTIĞINA YETKİLİ VE ETKİLİ BİR MERKEL VARDI. BİR DE ONUN PİYONU YUNAN BAŞBAKANI ÇİPRAS VE FRANSANIN MEVCUT CUMHURBAŞKANI   Emmanuel Macron VARDI. HER ÜÇÜ DE SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A BEDEL ÖDETTİRECEKLERİDİ. HER İKİSİ DE BEDEL ÖDEYİP GİTTİLER. BİRİDE GİTMEK ÜZERE.

ŞİMDİ BEN SANA VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLER LAUKLARA:

“KAÇMAYIN KORKAKLAR ÇEVRİLDİ YOLUNUZ,

KUR’AN’DAN DERSİNİ ALANLAR GELDİ.

BÜTÜN BATIL YOLUN AZGIN SOLUN,

KÖKÜNÜ KAZIYACAK PLANLAR GELDİ:

KAÇMAYIN KORKAKLAR DAHA SİZE KARPUZ KECEYDİK” DİYORUM. AMA SİZ KAÇMAYA KALKARSANIZ KAÇAMAZSINIZ UÇAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ İHA’LAR, TİHA’LAR VE SİHA’LAR SİZİ YAKALAR. ATALARIMIZ SİZİ FİZAN’A KADAR KOVALAMIŞTI. ŞİMDİ FİZAN’A DA KAÇAMAZSINIZ. ÇÜNKÜ FİZAN DA ARTIK ELİMİZDE.

O SİZİN PENSİLVANYADAKİ SÜMÜKLÜ DİN ŞARLATANINIZ TÜRKİYE’NİN MÜESSSELERİNDE FAAL İKEN O SİZE HABER GETİRİYORDU. SİZDE ONA GÖRE BİZİMLE ALAY EDEBİLİYORDUNUZ. AMA BİZ BİİZNİLLAHİ TEÂLÂ O ŞARLATANIN UZANTILARINI DEVLETİN İÇİNDE ATTIK. VE ATMAYA DEVAM EDİYORUZ.

MR. BİDON VE MR. BİDON GİBİ DÜŞÜNENLER SİZE YİNEDE ACIYARAK: “DURUN KALABALIKLAR BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK, /BİR HAYKIRSAM KOLLARIMI AÇARAK” DİYORUM.VE OLDUĞIUNUZ YERDEN GERİ DÖNEREK ÜLKENİZİ İDARE EDEBİLİYORSANIZ İDARE EDİN. ÜLKENİZ ELDE GİDİYOR. TEZ ELDE TEDBİR ALMAZSANIZ SOYVETLER BİRLİĞİNİN SON DEVLET BAŞKANI GORBAÇOV GİBİ DIZDIMLAK ORTADA KALIRSINIZ. GERÇİ NE YAPSANIZDA ÖNÜNE GEÇEMEYECEKSİNİZ. ÇÜNKÜ SİZİN KAZANCINIZIN İÇİNDE AYLAN KÜRDÎ, ÜMRAN BEBEK, Elindeki sapan taşıyla şehit düşen Fadi Ebu Salah’tan belli değil miydi? (devamı var)