Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BE HEY AHMAK YUNANLILAR AVRUPALILAR GEÇİDİ SİZE YOKLATIYORLAR 3.9.2020 Perşembe-Pendik/İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

Güreş çalıştığımız 1970’lı yıllarda müsabakalardan ilk defa karşı karşıya gelenler rakibinin kuvvetini ölçmek için güreşe başlarken birbirine “EL ENSE” denilen güreş oyununu çekerlerdi. Yunanistan da sanki ilk defa karşımıza çıkacakmış gibi Yunanistan’ın arkasındaki ağababaları Yunanistan’ı karşımıza hazırlıyorlar. Onlar da

sanki biz kendilerini bilmiyormuşuz gibi hareket ederek davranıyorlar.

BAKIN YUNANLI CONOLAR! NER TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE NE DE MEVCUT İKTİDAR ESKİ İKTİDAR! Herhangi bir yanlışa kapılıp saldırıya falan kalkmayın sonra acemi güreşçiler gibi kendi oyununuzla tuş olursunuz.

SİZ EY AHMAK YUNANLILAR! Siz neyinize güvenerek 15-20 gündür kaşınıp duruyorsunuz. Daha da ileri giderseniz bir bakmışsınız ki sizin kaşınacak yeriniz bile kalmamış. Biz sizi tükürüğümüzle boğarız. Toplam nüfusunuz 10.158.000 kişi. YANİ NEREDEYSE İstanbul’un yarısı kadar bir nüfusunuz var. Sadece Almanya’ya dış borcunuz 319 milyar Euro borcunuz var. Toplam GSYİH’NIZ 182 MİLYAR Euro. Yani borcunuz GSYİH’NIN YÜZDE 175 KADAR. SİZ NEYİNİZE GÜVENİP BOYUNUZDAN BÜYÜK İŞLER YAPMAYA KALKIYORSUNUZ?

“ŞEYTANIN GÖNLE TECAVÜZ ETTİĞİNİ BİLMENİN İŞARETİ, HAYA GÖMLEĞİNİN YIRTILMASIDIR.”

Dağda eşeksin, şehirde küheylan… Az kaldı bekle seni sevecek SÜLEYMAN…Evli kadınla kafaları bulup, gecelere akacaksın. Kadının eşi ve kardeşi seni tartaklayınca hedef şaşırtmak için Süleyman Soylu yaptırdı diyeceksin yavşak. Ona göre hava hoş! Bıyık bıraktı diye halkçı sanan var! Hedef saptırmak için çakma solcu sloganlarına sarıldılar. Evli mankenle kaçamak!

ARSLANA SORMUŞLAR: “AĞA OLARAK MI YAŞAMAK İSTERSİN YOKSA KRAL OLARAK MI? ARSLAN GÜLMÜŞ VE: BUNCA ÇAKALIN İÇİNDE ARSLAN OLARAK ÖLSEM O BANA YETER” DEMİŞ.

BRE AHMAK VE SALAKLAR! OSMANLI DEVLETİ 72 MİLLETİ LAİKLİK İLE DEĞİL İSLAM İLE BİR ARADA TUTTU.BİZE İSLAM YETER!

GEÇİDİ DELİYE YOKLATIRLARMIŞ

ALMANYA İLE FRANSA’NIN GÜCÜ EŞEĞE YETMEYEN PALANA SALDIRIRMIŞ GİBİ ÖNE SÜRÜYORLAR.

Sizde buna güvenerek dün Yunanistan’ın Meis Adası’na haber çalışmaları için giden Anadolu Ajansı (AA) Atina ekibi, Türkiye düşmanı ırkçı bir Yunan internet sitesi tarafından ajanlıkla suçlanıp tehdit edildi.

AA Atina Temsilcisi Tevfik Durul ve foto muhabiri Ayhan Mehmet dün Yunanistan’ın başkentinden uçakla Rodos Adası’na, oradan da gemiyle Meis Adası’na ulaştı.

AA ekibinin haber çalışmaları için akşam saatlerinde Meis Adası’na ayak basmasından birkaç saat sonra Yunanistan merkezli Türkiye karşıtı ırkçı Turkikanea.gr internet sitesi provokatif bir metin yayımladı. Metinde, “Neden Türk vatandaşı MİT ajanlarının Meis’e gitmelerine izin veriyoruz? Neden adaya ayak basmalarına izin verdik. Bu MİT ajanlarının ne yapmak istediklerini bilmiyor muyuz? Umarız yetkililer gerekeni yaparlar!” şeklinde kışkırtıcı ifadeler kullanıldı.

Sitede, AA Temsilcisi Durul’un yalnızca Yunan makamlarının elinde bulunması gereken pasaport kimlik sayfası fotoğrafının yayımlanması dikkati çekti.

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Sayın Fahrettin Altun sosyal medya üzerinde Yunanistan’a çok sert tepki gösterdi.

Fahrettin Altun paylaşımında "Meis'te görev yapan AA çalışanlarını faşist bir internet sitesi eliyle hedef gösteren Yunan makamlarını kınıyoruz. Basın özgürlüğü dersi vermeye kalktıkları Türkiye’de Yunan gazeteciler istediği gibi çalışırken; bir AB üyesinin mafya devleti gibi davranabilmesi düşündürücüdür" dedi.

Yunan makamlarına seslenen Altun "O gazeteci arkadaşlarımızın saçının teline zarar gelirse bunun bedelini ödersiniz. En zor koşullarda gazetecilik görevini ifa eden Anadolu Ajansı’nı tehdit ederek, hedef göstererek, bilgilerini ifşa ederek susturmak kimsenin harcı değildir." şeklinde konuştu.

Kazancı: Yunan makamları güvenli ortamı temin etmeli

AA Genel Müdürü Şenol Kazancı, konuyla ilgili açıklamasında, ırkçı Yunan sitesinde böyle bir yayın yapılmasını kınayarak “Haber takibi için adaya giden iki gazetecinin hedef gösterilmesi basın özgürlüğüne vurulmuş ağır bir darbedir.” dedi.

Kazancı, küresel bir haber ajansı olan AA’nın gazetecilik faaliyeti yürüten muhabirlerinin dünyanın her köşesinde olduğu gibi Meis Adası’nda da gündemi ve sıcak gelişmeleri yakından takip ettiğine işaret etti.

“Yunan makamları AA muhabirlerine güvenli şekilde çalışma ortamı temin etmelidir.” çağrısında bulunan Kazancı, şunları söyledi:

"Arkadaşlarımızın sadece Yunan makamlarının elinde olması gereken kimlik ve pasaport bilgilerinin nasıl sızdırıldığı konusunda Atina yönetiminden bir açıklama ve özür bekliyoruz."

İletişim Başkanı Altun: Bedelini ödersiniz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Yunan makamlarının Meis'te görev yapan AA çalışanlarını faşist bir internet sitesi eliyle hedef gösterdiğini belirtti.

Basın özgürlüğü dersi vermeye kalktıkları Türkiye'de Yunan gazeteciler istediği gibi çalışırken bir AB üyesinin mafya devleti gibi davranabilmesinin düşündürücü olduğunu vurgulayan Altun, şunları kaydetti:

"Buradan Yunan makamlarına sesleniyorum: O gazeteci arkadaşlarımızın saçının teline zarar gelirse bunun bedelini ödersiniz. En zor koşullarda gazetecilik görevini ifa eden Anadolu Ajansını tehdit ederek, hedef göstererek, bilgilerini ifşa ederek susturmak kimsenin harcı değildir."

BAKIN YUNALILAR son defa SÖYLÜYORUM.BUNU HİÇ UNUTMAYIN! YURTTA SÜLEYMAN SOYLU, SINIRDA HULUSİ AKAR VE DÜNYADA SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN VAR.SELAM VE DUA İLE DERKEN SON OLARAK YUNANİSTANLILARA AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN DİYORUM.