Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

SAYIN BERAT ALBAYRAK’A NİYE SALDIRILIYOR ACABA? 8.08.2020 Cumartesi-Pendik/ İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

SAYIN BERAT ALBAYRAK KENDİSİ YERLİ KUMAŞTAN DOKUNMUŞ MİLLETİNİ, MEMLEKETİNİ, DEVLETİNİ SEVEN ÇOK BAŞARILI BİRİSİ OLDUĞU İÇİN MİLLETVEKİLİ OLUP BAKANLIKLARA ATANMASI VE SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DAMADI OLMASINDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI KÖPEKLER TARAFINDAN DEVAMLI SALDIRI ALTINDADIR. HELE SAYIN BERAT ALBAYRAK’A SALDIRAN YERLİ YAVŞAKLAR EKONOMİ İDARESİNDEN ANLAYIP

SALDIRSALAR NEYSE DİYECEĞİM. SAYIN BERAT ALBAYRAK GELDİĞİ GÖREVE LİYAKATI OLMASA NEYSE DİYECEĞİM. AMA ADAM LİHAKATSA LİYAKATA SAHİP, EMANETSE EMANETİNE SAHİP, EHLİYETSE EHLİYETİNE SAHİP, SADAKATSE SADAKATİNE SAHİP.

PEKİ, MADEM Kİ BUNLARIN HEPSİ VARSA O ZAMAN BU YERLİ VE YABANCI YAVŞAKLAR BU ADAMA NİYE SALDIRIP DURUYORLAR? SALDIRMALARININ SEBEBİ ŞUNLAR:

ADAM DAMAT OLDUĞU İÇİN DEĞİL ZEHİR GİBİ BİR KAFA OLDUĞU İÇİN OLDU BAKAN.SİZ BAKANA SALDIRANLAR HÂŞÂ DOMUZ GİBİ BİLİYORSUNUZ ADAMIN ADAM GİBİ BİR ADAM OLDUĞU AMA KÜRESEL ÇETENİN KÖPEĞİSİNİZ İŞTE.VE ESKİSİ GİBİ TL İLE KEMİK GİBİ OYNAYAMIYORSUNUZ.HATTA YEMEYE KALKTIĞINIZDA BOĞAZINIZDA KALIYOR.GERİYE DE SİZE DAMAT DAMAT DİYE HAVLAMAK KALIYOR.SİZ HAVLARKEN BAKIN ADAM NELER YAPMIŞ;

ENERJİ BAKANI OLMUŞ BOR’UN DEĞERİNİ İKİ BİN KAT ARTIRMAK İÇİN BOR KARBÜR TESİSİ KURMUŞ.ALTI AYDA 14 HİDROELEKTRİK SANTRALİNİ 16 RÜZGâR ENERJİ SANTRALİNİ KURUP DEVREYE ALMIŞ.

926 MEGAVAT ELEKTRİK KAPASİTESİNİ %80’İNİ YERLİ KAYNAKLARDAN ÜRETMİŞ.DERİN SONDAJA GEÇMİŞ. TÜRKİYE’NİN DOĞALGAZ SIKINTISINI BİTİRMİŞ. 243 MİLYON M3’LE REKOR TEDARİK SAĞLAMIŞ.TÜRKİYENİN İLK SİSMİK GEMİSİYLE DOĞU AKDENİZDE DOĞALGAZ ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATMIŞ.KATAR DEVLETİYLE ANLAŞMIŞ YILLIK 1,5 MİLYON TON DOĞALGAZIN GETİRİLMESİNE İMZA ATMIŞ.

SONRA HAZİNE VE MALİYE BAKANI OLMUŞ. KÖPEKLİĞİNİ YAPTIĞINIZ KÜRESELCİ ÇETE DOLARI 4,5TL’DEN 7,5 TL’YE ÇIKARMIŞ. SİZDE ZİL TAKIP OYNAMIŞSINIZ. ALBAYRAKSA BİR GECEDE SWAP’TA BİR GECEDE KISITLAMIŞ VE 10 Tl olacak denen doları 5,30TL’YE KADAR DÜŞÜRMÜŞ.EKONOMİK BÜYÜME 2019’UN SON ÇEYREĞİNDE %6’A KADAR BÜYÜMÜŞ. ÜSTÜNE ÜSTLÜK İNGİLTEREDEN KEYFİNE GÖRE DÖVİZ KURUNU YÖNETMEYE ÇALIŞAN VE BUNUN İÇİNDE KASALARINDA 20 MİLYAR LİRA TUTAN MANİPLATÖR YAVŞAKLARIN KASASINI ERİTİP 150 MİLYON TL DÜŞÜRMÜŞ.FAİZLERİ %24’LERDEN %8.25’LERE DÜŞÜRMÜŞ. PATLAR DİYEN KUR DA PATLAMAMIŞ. KORONA ZAMANINDA 80 ÜLKE IMF’DEN BORÇ PARA ALIRKEN BU ADAM TEK KURUŞ ALMAK İÇİN BİLE İSTEMEMİŞ. ÜSTÜNE ÜSTLÜK IMF’Lİ YETKİLİLER BİZZAT BORÇ PARA VERELİM DEDİKLERİ HALDE BİLE IMF’DE BORÇ PARA ALMAMIŞ. DAHA ÖNCE EKONOMİYİ İDARE EDENLER FAİZ KUR’UN DURMADAN YUKARI ÇIKARIYORLARDI Kİ KUR PATLAMASIN DİYE. BU ADAM GÖREVE GELDİĞİ HALDE HABİRE FAİZLERİ AŞAĞI DÜŞÜRMÜŞ AMA NE HİKMETSE PATLAR DİYEN KUR BİR TÜRLÜ PATLAMAMIŞ.IMF’DEN TEK KURUŞ BORÇ ALMAMIŞ. KORONAVİRÜS DÖNEMİNDE 2,5 MİLYON AİLEYE 1000 ER LİRA DESTEK VERMİŞ. 4 MİLYON ÇALIŞAN İÇİN FİRMALARA KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ VERMİŞ.AYLIK GELİRİ 5 BİN LİRANIN ALTINDA OLAN ALTI MİLYON VATANDAŞLARA 37 MİLYAR LİRA BİREYSEL İHTİYAÇ DESTEĞİ VERMİŞ.BİR MİLYON ESNAFA 25 MİLYAR LİRA ESNAF DESTEK KREDİSİ VERMİŞ.

180 BİN İŞLETMEYE 145 MİLYAR LİRA İŞE DEVAM FİNANSMANI VERMİŞ.BÖYLE BÖYLE MEMLEKETTEKİ BÜTÜN VATAN HAİNLERİNİ KUDURTMUŞ.

YOK EĞER BÖYLE YAPMAYIP DAHA ÖNCEKİ KOALİSYON ZAMANLARINDAKİ MALİYE BAKANILARI GİBİ DÖVİZ PAHALANACAK DİYE GECE YARISI DEVLET BANKALARINI AÇTIRIP 0,68 LİRADAN SİZİN GİBİ YAVŞAKLARA DOLAR SATIP SABAHLEYİNDE DE DOLAR KURUNU 0,98 LİRAYA ÇIKARSAYDI O ZAMAN SİZİN İÇİN BİR NUMARALI BÜROKRAT OLURDU.

Ey sadece kendi ülkesini düşünenler! Bu ülke için neyin hayırlı olup olmadığını bilmek için düşmanlarınızın oklarını takip etmeniz yeterli…

İmam Şafii hazretleri der Kİ: “Düşman okunu takip edin, o sizi Hak ehline götürür.”

Che Guevara der ki:

“Düşmanlarınız sizi seviyorsa biliniz ki sizde puştluk vardır.” (Bu sözü bulup aktaran Salih Tuna kardeşimin kulakları çınlasın!)

EĞER SAYIN BERAT ALBAYRAK…KEMAL DERVİŞ GİBİ ABD’DEN İTHAL DEĞİL.EMİRLERİ İSRAİL’DEN ALMIYOR.TÜRKİYE’DE TOPLANAN YILLIK 60 MİLYAR DOLAR VERGİYİ 20 AİLENİN YEMESİNE müsaade ETMİYOR.EN ÖNEMLİSİ YERLİ, MİLLİ VE ALNI SECDELİ!!! BİZ MİLLET OLARAK BERAT ALBAYRAK’IN YANINDAYIZ.

Bu ülkenin düşmanları Erdoğan’ı sevmiyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne şiddetle ve hiddetle karşı çıkıyorlar.Düşmanlarımızın tüm okları Erdoğan’a ve yeni sisteme kilitlenmiş durumda.Düşmanlarımızın kimi sevdikleri de ortada.O yüzden; düşmanlarımızı kahretmek, yeniden büyük ve güçlü bir Türkiye için aziz milletimiz “evet” diyecektir. Başkaca söze gerek yok. SELAM VE DUA İLE.