Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

AYASOFYADAKİ AÇILIŞA KİMLER DAVETLİ? 23.7.2020 Perşembe-Pendik/İSTANBUL

PDFYazdıre-Posta

SIKI DURUN GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEYE GELİYORUZ. Çocukluğumuzdan itibaren bunları dinleye dinleye geldik bu ezgileri. Derin uykulardan kor gecelerden dinleyerek bugünlere geldik. Bir sabah gelecek kardan aydınlık diyerek. İşte o sabaha ramak kaldı.24 Temmuz sabahı işte o gün doğacak.işte o kardan ak

olan sabah.görünürdeki gündemimiz nasıl olacak? program nasıl olacak? kimler gelecek? kimler gelmeyecek?

açılışa nasıl gidilecek? orada kimler olacak? oraya gidebilecek miyiz? caminin içine kimler alınacak? oraya sabah kaçtan gelirsek yer bulabiliriz? acaba birini arasak bize orada bir YER ayarlayabilir mi? dostlar hiç merak etmeyin herkes orada olacak dostlar.kimi bedenen kimi ruhen ama herkes orada olacak inşaallah. o gün o saflarda o MEKâNDA isteyenler ismini bir yerlere yazdıranlar değil nasibi olanlar orada olacak inşaallah. yoksa o gün sadece ismini yazdıranlar kendine yer ayıranlar değil sadece nASİBİ OLANLAR ORADA OLACAK. O GÜN ORADA O SAFLARDA EVLİYALAR, ENBİYALAR, KIRKLAR, YEDİLER, ÜÇLER OLACAK.

O GÜN ORADA O SAFLARDA ŞEYH EDEBALİ’NİN EDEBİ OLACAK.AKŞEMSETTİN HAZRETLERİNİN İLMİ VE AZMİ ORADA OLACAK.PEYGAMBER MÜJDESİNE NAİL OLMAK İÇİN 96 YAŞINDA MEDİNE’DEN YOLA ÇIKIP ATIN ÜZERİNDE İSTANBUL’A GELEN EBA EYYÜBEL-ENSARİ OLACAK.MEDİNEDEKİ PEYGAMBERİMİZİN KABRİNE SES GİTMESİN O MÜBAREK RAHAT RAHAT UYUSUN DİYE MEDİNE’DEKİ TREN RAYLARIN ÜZERİNE KEÇE DÖŞEYEN ABDULHAMİD HAN HAZRETLERİ OLACAK. Bediüzzaman OLACAK.ABDULHAKİM ARVASÎ’DEN, SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN HAZRETLERİNDEN, GÖNENLİ MEHMED EFENDİDEN MEHMED ZAHİD KOTKU HAZRETLERİNE, MAHMUT EFENDİDEN, NECİP FAZIL KISAKÜREK’TEN YEDİ GÜZEL ADAMA KADAR BÜTÜN DEĞERLER İLE BÜTÜN DEĞERLİLERE KADAR HERKES ORADA OLACAK İNŞAALLAH.

RAHMETLİ ŞEHİD ADNAN MENDERES’TEN TUTUNDA EĞER BİRGÜN GELİRDE AYASOFYA CAMİYE DÖNER ORADA ÖZGÜRCE EZAN OKUNDUĞUNU DUYAR MERMERLERİNE SECDE EDİLDİĞİNİ GÖRÜRSEM O GÜN ANLAYIN Kİ BU ÜLKEDE MİLLİ GÖRÜŞ İKTİDAR OLMUŞTUR. İMANLI YÖNETİCİLER İŞ BAŞINA GELMİŞTİR. DİYEN MERHUM ŞEHİD BAŞBAKAN NECMETTİN ERBAKAN HOCA DA ORADADIR.EREN’LER, YASİN’LER, AYBÜKE ÖĞRETMENLER, AYLİN KÜRDÎ, ÜMRAN BEBEKLER, KAZIM KARABEKİR’LER HALİL KANTARCI’LAR, ORADA OLACAKLAR. VE DAHİ ATAM FATİH SULTAN MEHMED, YAVUZ SULTAN SELİM’LER ALİ FUAT BAĞGİLLER DE ORADA OLACAK. SEN DE ORADA OL.BEN DE ORADA OLACAĞIM.BİZDE ORADA OLACAĞIZ.HEM KALBEN HEM FİKREN HEM DE CİSMEN ORADA OLACAĞOIZ İNŞAALLAH.

O SİVRİSİNEK VIZILTISINDAN ÖTEYE GİDEMEYEN SESLERE KARŞI KULAKLARINI KAPAT.TAKILMA YAZILAN ÇİZİLENLERE. ONLAR VARSIN KENDİ ÇÖPLÜKLERİNDEN MAYIS BÖCEĞİ GİBİ DEBELENİP DURDUNLAR. O TELEVİZYON EKRANLARINA ÇIKIP AMA, FAKAT LAKİNLERLE BAŞLAYANLARI NE DİNLE NE DE ONLARIN SÖYLEDİKLERİNİ DİKKATE AL. O KARNINDA KONUŞAN TASMASI BAŞKASININ ELİNDE OLANLARI HİÇ KAALE ALMA. TARİHİN YAZILIŞINA MÜREKKEP OLMUŞ BİZ KİMSELER BUNLARA TAKILIRSAK SEVİYEMİZ DÜŞER HEYECANIMIZ KALMAZ. TAKATİMİZ BİTER. BİZİM DAHA YÜRÜYECEK ÇOK UZUN YOLUMUZ VAR.

ONLARI DİNLERSEK SEVDAMIZIN MUTLULUĞUNA GÖLGE DÜŞER.SEN BEN BİZ SİZ KOŞMAMIZA BAKACAĞIZ.BAŞTA SÖYLEDİĞİM GİBİ HERKES 24 TEMMUZ 2020 CUMA GÜNÜ ORADA OLSUN. O GÜN AYASOFYA’YA GELİRKEN BÜTÜN RÜTBE,MEVKİ VE MAKAMLARI PROTOKOLLERİ BIRAKIN. YOK BEN FİLAN YERİN GENEL MÜDÜRÜYÜM. bEN FALAN YERİN MÜSTEŞARIYIM.BEN FİLAN BAKANLIĞIN BAKANIYIM BUNLARI BIRAKIN.ÇÜNKÜ YARIN RUHU TESLİM EDİP CENAZEMİZ YIKANIRDA MUSALLA TAŞINA GELİRSE MÜEZZİN İMAMIN MAMAZ KILDIRMASI İÇİN “ER KİŞİ NİYETİNE” DİYE SESLENECEK. O GÜN KİM OLURSAN OL AMA BUNLAR YOK. SEDECE VE SADECE KUL OL VE AYASOFYa’ya böyle gel kardeşim.

niyet et buluşmaya ve ayasofya’ya kavuşmaya.nasibinse zaten orada kucaklaşırsın. yüzlerce yıl üzerinde konuşulacak yazılar yazılacak. dualarla tesbihlerle anılacaklar.onun için 20 temmuz 2020 cuma gününü GÜNLÜĞÜNÜZE, GÖNLÜNÜZE, bilgisayarınıza kaydedin.hele birde hiçbirşey yapmamış gibi başını önüne eğerek ayasofya’nın içinde gezen reisin resmi var ki ONU GÖRÜNCE aldı beni benden götürdü.beni bitirdi. o fotoğrafı görünce; “-HAKKIDIR, HAKKINDIR.nasibindir o attığın imza sana helal olsun. o imzayı sadece kağıda atmadın. o bir kararname değil. sen o imzayı koca bir ümmetin gönlüne attın. FATİH SULTAN MEHMED HAN HAZRETLERİ İSTANBUL'U FETHEDİP BİR ÇAĞI KAPATIP BİR ÇAĞ AÇTIĞI GİBİ -ALLAH NASİP EDERSE- REİSTE BU İMZAYI ATMAKLA BİR ÇAĞI KAPATIP YENİ BİR ÇAĞ AÇACAKTIR İNŞAALLAH.ve aynı zamanda o imzayı tarihe attın. rahmani mükafatını bilmem ama beşeri MÜKAFATINI İSE arkanda bıraktığın sana ve davana ömür koyan nadide gençliğin olmasıdır. hem DE SADECE türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında sana gözyaşı dökerek ağlayanların var. işte yıldız gibi bir gençlik bıraktın arkanda senin davana canını verecek gençlik var. ” dedim

buyurubn dostlar ayasofya’ya buyurun. nasibi olan herkes o meydana gelsin. 24 temmuz 2020 cuma günü ayasofya’da sevdayı, huzuru, mutluluğu, merhameti, aşkı, muhabbeti, emaneti konuşacağız. kem söze meydan vermeyeceğiz. konuşacağız.24 temmuz 2020 cuma günü boş tarşışmayacağız. boş konuşmayacağız. o gün boş söz söylemeyeceğiz. o gün yeniden dirilişi konuşacağız. zaman, zemin ve dil’i hiçbir zaman unutmayacağız.çünkü zaman geldi, zemin oluştu sıra bizim dilimizde.

o gün ayasofya’yı ister yüzyüze isterse televizyonda isterse sosyal medyada isterse nerede olursa olsun ilk gördüğümüzde dilimizde “la ilahe illallah muhammedün rasulullah. KELİME-İ TAYYİBESİ DÖKÜLSÜN. BÖYLECE AYASOFYA CAMİMİZE, AYASOFYA NİMETİMİZE KAVUŞMUŞ OLACAĞIZ İNŞAALLAH. SELAM VE DUA İLE.kelime-i tayyibesi dökülsün.böylece aayasofya camimiz, ayasofya nimetimize kavuşmamıza şökürler olsun.âmin. selam ve dua ile. alıntı.