Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BUNA GEÇİDİ DELİYE YOKLATTIRMAK DENİR 23.6.2020 Pazartesi-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Millet ittifakını oluşturan muhalefet partilerin elinde yapacakları işi ve projeleri olmadığı için dışarıda belli mihraklar tarafından kulağına üflenen konuları gündeme getirip gününü gün edip gidiyorlar. Ana muhalefet partisinin yöneticileriyle belediye başkanları gizli mihraklardan kulaklarına üflenenleri ya anlamıyorlarlar. Ya da anlamak istemiyorlar.

Ancak CUMHUR İTTİFAKININ BAŞARILARINI GÖLGELEMK İÇİN İPE SAPA GELMEYEN GÖRÜŞLERİ ORTAYA ATIP DURUYORLAR.

İşte millet ittifakının partileri Türkiye’nin Libya,,’da yakaladığı başarıyı gizlemek için “SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ, YOK EFENDİM ERKEN SEÇİM” gibi konuları gündeme getirip bu milletin sevincini kursağında koymaya çalıştılar. Şimdi de Türkiye Dolar imparatorluğunu kırmak için Çin ve Katar’la Swap anlaşması yaptı. (Swap anlaşması bir para değiş tokuş takas anlaşmasıdır) Yani bundan sonra Türkiye Çin’de Çin Türkiye’de mal alıp sattıklarında kendi para birimleriyle alıp satacaklar.

Şimdi de AK Partinin bu başarısını kırmak için Tunç Soyer gibi bir denyo’yu saha sürdüler. Bu denyo 31 Mart 2019 Seçimlerinde İzmir Büyükşehir belediye başkanı seçilmemiş de sanki Türkiye cumhuriyetinin başına seçilmiş gibi kasıntılar içine giriyor. Sanki özerk bölgenin başına başkan seçilmiş gibi CHP’li İzmir büyükşehir belediye başkanı Tunç Soyer efendi “İzmir için ayrı para ve ayrı bayrak istemiş.”(!!!) Peh peh pehde pey yani. “Ağım diyeceği yerden” utanmadan sıkılmadan arlanmadan b…m”dedi ve Sadece muhalefefeti değil kendi partisinin de içini salladı.

Hatırlayın HDP’li Sırrı Sakık CHP’lilere ne demişti? CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim mitinginde “Biz Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diye slogan atarken kendisine yardım ettikleri HDP ise tam tersi bir duruş sergilemiş. Mustafa Kemal’in heykelleri kırılarak yerden sürüklendikten sonra üzerine benzin konularak yakılmış. Arkasında Türk bayrağı yakılmış. HDP eş başkanı bu heykellerin yerine önderimiz Apo’nun heykellerini dikeceğini söylemiş. Geçen bir kutlamalarında CHP’liler HDP bayrakları altında Beji Serik Apo” diye slogan atmışlar.

HDP biraz daha ileri giderek şimdiki Ağrı belediye başkanı Sırrı Sakık 2015 yılında Nevruz günü batıda CHP’nin 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' demesine karşı, "Generali olsanız ne yazar, it sürüleri" diyerek en ağır hakareti yapmıştı.

Yakın geçmişte böyle birbirine hakaret eden HDP’li Sırrı Sakık ile CHP’li vekillere Mustafa Kemal’in itleri” demişti. Şimdi bir de baktım ki HDP’li Sırrı Sakık ile CHP’li milletvekilleri yanyana gelip oturmuşlar. Sizce bu CHP ile HDP’yi kim birleştirdi. Hâlbuki bunlar yakın zamana kadar birbirinin azılı düşmanları değil miydiler? Demek ki bunlarda Cehalet, Doymayan göz, aşı ego, Empati yokluğu vicdan eksizkliği ve akıl yoksulluğu varmış.

CHP’li Parti sözcüsü Faik Öztrak yaptığı açıklamada; Bazı bakanların Libya’ya neden gittiğini anlamaktan güçlükl çekiyorum” demiş.

Bu durum karşısında bir seçmen; REİS GELENE KADAR CHP’Yİ, SP’Yİ, FETÖ’YÜ, PKK’YI SAĞI, SOLU BİRBİRİNE ZID ŞEYLER ZANNEDİYORDUK SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BÜTÜN VATAN HAİNLERİNİ ORTAYA ÇIKARDI” DEMİŞ.

Millet ittifakının bir diğer partisi İp genel başkanı Meral Akşener; BAŞKAN OLURSAM EĞER İLK ÖNCE ŞEHİR HASTANELERİNİ KAPATACIĞM” DEMİŞ. Seçim çalışmasında Eyüp sultan Hazretlerinin türbesinin olduğu camide boy gösterip Kur’an okuyan İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nu en son CHP İstanbul il başkanı Canan kaftancıoğlu ile beraber kilisede ayin yaparken görüntülendi. Ben şaşırdım mı hayır şaşırmadım esas olması gereken yerde görünmüştür.

Yakın zamana kadar Hilafeti ve Halifeliği kaldırdığımızla övünüp dururduk. Bakın işin aslı nasılmış. İngiliz kraliçesi; “HALİFELİĞİ YOK ETMESEYDİK ORTADOĞUYU YÖNETEMEZDİK. HAİFELİK KALKINCA MÜSLÜMANLAR DAĞILDI. İSLAM ÜLKELERİ BATININ SÖMÜRGESİNE GİRDİ. İSRAİL BÜYÜDÜ. AFGANİSTAN, FİLİSTİN, IRAK, SURİYE DAĞILDI. SIRADA TÜRKİYE VAR”

Siz Tunç soyer’in bunları kendi aklıyla fikriyle mi söylediğini sanıyorsunuz? Eğer siz böyle sanıyorsanız aldanıyorsunuz demektir. Ne Tunç Soner, Ne Kemal Kılıçdaroğlu ne de bir başka CHP’li yönetici bunları söyleyemez. Bunları Şeytanî akıl onlara söylemeleri için lanse ediyor. Onlar da söyleyerek bizim sinir uçlarımıza dokunmak istiyorlar. Dünyanın başka bir yerinde belediye başkanlığı için seçilip de böyle saçma sapan işlerle uğraşan başka bir belediye başkanın olduğunu düşünmüyorum. Tunç Soyer’in beyanatları düpedüz anayasanın 125. Maddesine karşı gelmektir. Bence Sayın İzmirin C: başsavcıları derhal vakit kaybetmeden harekete geçerek söylenenleri suç kabul edip tutuklamaları gerekir.

BÜTÜN BUNLARDAN SONRA AĞRI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SAVCI SAYAN;

SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A DİKTATÖR DİYENLER SEÇİLMİŞ BAŞBAKANI ASTILAR. KATİL DİYENLER 40 BİN ASKER, POLİS VE SİVİLİ ŞEHİD ETTİLER. HIRSIZ DİYENLER GECE YARISI MB BAŞTA OLMAK ÜZERE 26 BANKAYI SOYUP KAÇTILAR. BİR DE KOALİSYON NEDİR BİLMEZ KRİZDE BATMAMIŞ… ELİNDE 3 BİN LİRALIK TELEFONLA UTANMADAN ERDOĞAN’A DİKTATÖR DİYOR. SAYIN SAVCI SAYAN’IN BU TESBİTLERİN3E ŞAPKA ÇIKARILIR! HATTA VE HATTA AYAKTA ALKIŞLANIR.

Şeytan havayı o kadar puslu hale getirdi ki kendisi bile farkına varmadan Müslüman mintanı giymiştir. SELAM VE DUA İLE.