Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

MUHALEFETİN GAYESİ BAŞARIYI GÖLGELEYECEK BİR KRİZ OLUŞTURMAKTIR 11.6.2020 Perşembe-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Mevcut AK Parti hükümeti bir taraftan Koronavirüs virüsüyle uğraşırken diğer taraftan Libya UMH ile yapılan kıta sahalığı anlaşmasıyla Akdeniz’de bir “MAVİ VATAN” OLUŞTURULDU. Bu da bizim Akdeniz’de söz ve yetki sahibi olduğumuzu belgeledi. Artık bundan sonra biz Akdenizdede sadece bizim kıta sahamızda değil aynı zamanda Libya kıta sahasındada petrol arayabileceğiz. Libya’nın meşru hükümetiyle yaptığımız anlaşma bir yerde Akdeniz’i bir Türk gölü haline getirdi. Bu anlaşma ile

Akdeniz’de kontrol Türkiye’nin eline geçmiş oldu.

“Güneyde “MAVİ VATAN’I KAZANIRKEN Doğuda da Suriye ve Irak topraklarında güvenliği sağlayarak oralardan Türkiye’ye yönelebilecek olan terör saldırılarının da önüne geçmiş olduk. Böylece Türkiye bir taşla iki kuş değil binlerce kuşu öldürmüş oldu.

Hele İHA-SİHA ve TİHA’ların SSM kontrolünden üretilerek TSK envanterine katılması töriristlerin korkulu rüyası oldu. Bu İHA-SİHA VE TİHA’LARIN ayrı ayrı değilde bir merkez tarafından yüzlercesinin aynı anda göreve çıkarılıp idare edilmesi başta amerika olmak üzere Rusya, İngiltere, Almanya ve isrtail tarafından dehşetle izlenip makaleler yazılıp ve programlar yapılıyor.

İHA-SİHA VE TİHA’LAR başta PKK’lı teröristler olmak üzere bütün harici ve dahili düşmanlarımızı perişan ediyor. PKK bir an önce bu insansız hava araçlarından kurtulmak için TBMM’deki uzantısı HDP’ye baskı yapıyor. HDP’de meclisteki müttefiki CHP-İP ve SP’li yetkililere her platformda rahatsızlığını anlatıyor.

Türkiye cumhuriyetinin içeride ve dışarıda kazandığı başarıları gölgelemek için başta ana muhalefet partisi olmak üzere bütün muhalefet mevcut hükümete karşı birleşerek bir iftira ve yalan kampanyası başlattılar.

Muhalefet tarafından bu iktidarın başarısını gölgelemek ve milletimizin bu başarılar hakkında bilgi sahibi olup sevinmesini önlemek için “ERKEN SEÇİM” TEKRAR PARLAMENTER REJİME DÖNÜLMESİ, CEZA ALIP MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞÜRÜLEN ÜÇ KİŞİNİN MİLLETVEKİLLİĞİNİN KANUNSUZ DÜŞÜRÜLDÜĞÜ, MAVRASI, Şahsen ben bütün bunların CHP, İP, SP ve HDP’nin akıldaneleri tarafından ortaya atılmış birer iftira ve yalan ve yanlış fikir olduğuna inanıyorum. Üstüne üstlük mevcut muhalefet parti kurmayları böyle usturuplu yalanı bile hazırlayamazlar. Bu yalan ve iftiralar CIA ve MOSSAD tarafından hazırlanarak bunların önüne konuluyor. Bunlar da mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorlar. Bu fikir “müflis tüccar mantığıYLA” PYTÖ tarafından hazırlanmış olup bunlara servis edilmiştir. Hani milletimiz her zaman mazlumdan yana tavır alır düşüncesiyle ortaya atılmış bir fikirdir.

Milletvekilliği düşürülen üç melletkeilinden CHP’li olan devletin sırlarını ifşa etmekten HDP’li, iki vekil ise AYBÜKE YALÇIN ÖĞRETMEN ile 15 yaşındaki EREN BÜLBÜL’Ü şehid eden teröristlerin cenazesini katılıp leşlerini omuzlarından taşıdıkları için TCK göre ceza almışlardır.

Her üç muhalefet partisinin AK Parti karşında bu kadar çabuk pes edeceği doğrusu aklıma gelmezdi. Hani eskilerde terbiyesizce söylenen bir türkü var. O türkünün bir yerinde; “Düğün değil bayram değil. Ana eniştem beni niye öptü” diye. Şimdi görünürde hiçbir şey yokken yine bizim muhalefet ipek böceği gibi ipek yapacağım derken kendi sonlarını hazırladı. Bu işin görünen kısmı. İşin esas kısmı Pensilvaya’daki kapalı kapılar arkasında kimin bunlara Washington dediğini bilmiyoruz.

Atalarımız “Herkesi nasıl bilirsiniz? Sorusuna kendim gibi bilirim” diye cevap verilmiştir. Şimdiki muhalefetin geçmişte iktidara gelmek için oynadıkları oyunları çok bildikleri için şimdi herkesi kendisi gibi zannediyorlar.

Ana muhalefet partisi genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bu MAVRALARA inanarak hareket edip “ERKEN SEÇİM İSTEMEKTE ISRARCI DAVRANIYOR” İyi güzelde Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP genel başkanı olarak girip kaybettiği seçimlerin sayısını kendisi bile bilmiyor ki biz nasıl bilelim. YIKILAN PEHLİVANNIN GÜREŞE DUYMADIĞI GİBİ KILIÇDAROĞLU DA SEÇİMLERDE YENİLMEYE DUYMUYOR.

ÇOK PARTİLİ HAYATA GEÇTİĞİMİZ TARİHTEN BU YANA MİLLETİMİZ CHP’YE TEK BAŞINA İKTİDAR VERMEMİŞTİR. CHP ANCAK DARBELER SONRASI ARA REJİMLERDE İKTİDARA GELEBİLMİŞTİR.

Adolf Hitler Almanyada iktidara gelmek için propoganda yaptığı zaman onun danışmanı yalan ve yanlış haberleri söylemesini salık vermiş. O da öyle hareket ederek yalan ve yanlış haberler söylemiş. Kimse inanmayınca danışmanına gelmiş ve; “KİMSE SÖYLEDİĞİM YALANLARA İNANMADI” Demiş. Danışman; “O ZAMAN DAHA BÜYÜK YALAN SÖYLE” Demiş.

MEVCUT MUHALEFET PARTİ LİDERLERİNİ GAYESİ MUHALEFET ETMEKTEN ZİYADE GERÇEKLERİ PERDELEMEYE YÖNELİKTİR. SELAM VE DUA İLE.