Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

RABBİMDEN SAMİMİ NİYAZIM AÇLIĞIDA KORONAVİRÜS GİBİ ZENGİLERE SİRAYET ETTİRMESİ 29.4.2020 Çarşamba-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Bazı insanların ve bilhassa zengin ve tıb ehlinin koronavirüs salgının tehlikeli ve korkunç gösterdikleri kadar değildir. KOVİD-19 olarak adlandırılan Koronavirüsü Allah’ın iradesi dâhilinde yaratılmış ve canlıdır. 29 Nisan 2020 Çarşamba günü itibarıyla koronavirüs salgınına yakalanıp ölenlerin sayısı dünya genelinde DÖRT AY GEÇMESİNE RAĞMEN 220 bin kişidir. Tabi bana kalsa hiçbirisinin böyle amansız bir hastalıkta ölmesine gönlüm razı olmaz. Ama dünyada sadece bir ayda intihar edenlerin sayısı

100.000 kişiye ulaşıyor. ŞEYTANÎ AKIL bunları hiç gündeme bile getirmiyor.

Medeniyetin beşiği kabul edilen (!!!) ingilterede İKİ SENE ÖNCE YANLIZLIKLAR İLE İNTİHARI ÖNLEME BAKANLIKLARI KURULDU. İngiltere başbakanı Boris Johnson koronavirüsün çıktığı ilk zamanlarda topluma yayayrak sürü bağışıklığı kazandırmak istedi. Bu zaman zarfında adete “ölen ölür kalan sağlar bizimdir” diyerek hareket etti.

Üstün akıl dedikleri ŞEYTANÎ AKIL KORONAVİRÜS salgınını TOPLUMDA ALGI OPRESASYONU OLUŞTURMAK İÇİN HERGÜN VE HER SAATTE ALTIN DÖVİZ fiyatları gibi yayınlayarak insanlarda korku oluşturuyorlar. Öyle bir korku oluşturuyorlar ki en yakın zamanda koronavirüs salgınına karşı bir aşı piyasaya çıktığında herkes o aşıyı olmak için sıraya girecektir. ŞEYTANÎ AKIL belkide çoktan beri koronavirüs salgınına karşı aşıyı bulmuştur. Aklınıza:”- MADEMKİ AŞI BULUNMUŞSA NEDEN İNSANLAR AŞILANARAK BU VİRÜSE KARŞI SAĞLAMA ALINMIYOR?” Diye bir soru gelebilir. Bana göre koronavirüs salgınının aşısı bulundu. Şuan da bilgisayar yazılım devi Bill gate ve ilaç devi rockefeller vakıfları ve Graham fuller gibilerin bu aşının içine insanları kontrol edecek bir çip’in yerleştirilmesi üzerinde çalıştıkları için piyasaya sürmediler.

Daha önce defalarca yazdım ki ben 1965 yılından itibaren gazete, radyo, televizyon takip ederdim. 1965 yılından beri bunca savaş oldu. Bu savaşlarda en çok kadın ve çocuklar zarar gördü. Yakın zamanda bütün bunların önünre sosyal medya geçti. Hatta bu kadın ve çocuklar Müslümansa bunların değeri kuzey kutbunda buzuun arkasında kalan balıkların veya petrole bulnmış martılar kadar bir değer ifade etmezdi. Sadece BM ve DSÖ istatistiklerinde rakamsal bir ifade arzederlerdi.

Rabbimin adaleti ve intikam alması böyle güzel bir şekilde meydana geldi ki Gönderdiği koronavirüs gözle bile görünmeyecek ancak mikroskopla görülecek büyüklükte olmasına rağmen dünyaya hükmettiğini sanan Nemrut’ların, Firavun’ların, Şeddat’ların, Ebucehil’lerin, Ebuleheb’lerin Mao’ların Stalin’lerin ve Hitler’in torunları ve temcilcileri bu kadar küçücük bir virüsle başa çıkmayıp pes edip lağım fareleri gibi yerin dibine saklanmaya başladılar.

Her fırsatta islam’a ve müslümanlara saldıran yukarıdaki temcilcilerin torunları şimdi kendi istekleriyle İSLAM’IN EMİR VE YASAKLARINI ÖĞRENMEYE VE HAYATLARINDA TATBİKE BAŞLADILAR. BRE GAFİL HAKİKATI BAYILTIP IRZINA GEÇEN SEFİL DEDELERİNİZ BİLE SÖNDÜREMEDİ İSLAM’IN NURUNU, SEN Mİ SÖNDÜRECEKSİN EY EBU CEHİL’İN TORUNLARI.

Amerika başkanı Donalt Trump’un bir telefonuyla 500 milyon dolar parayı amerikaya gönderen Suudi Arabistan (Pardon Suudi amerikistan) kralı Selaman petrole güveniyordu. Varilini 60-70 dolara sattığı petrolün varili şimdi 17-20 dolara düştü. Kral şimdi kimin parasını kime verecek? Çünküpetrolün varili daha 5-6 ay 17-20 dolardan satılmaya devam ederse Adana-Ceyhanlı Mehmet ağanın komşusu Ömer ağaya “OMARIM SANA DA GÜLE GÜLE” dediği gibi bizde Suudi krala: “- kralım güle güle” diyeceğiz. Çünkü koronavirüs salgını sebebiyle amerikada 29 milyon insan devlette yardım almaya başvurmuş. Amerikadaki 1200 petrol şirketinin 1000 tanesi iflas ettiği için iflasını istemiş.

Koronavirüs 1. Ve 2. Dünya savaşlarından daha büyük bir krizdir.1. ve 2. Dünya savaşları sonunda dünya coğrafya haritaları yenilen çizildiği gibi Koronavirüs sonrası da haritalar yeniden çizilecek. Ama yeniden çizilen bu haritalar daha çok PARASAL ODAKLI OLACAK. YANİ DÜNYADAKİ KÜRESEL EGEMEN GÜÇ DENGELERİ YER DEĞİŞTİRECEK.

EY EBU CEHİL’İN TORUNLARI! Sırf siz rahat edip keselerinizi kasalarınızı ve midelerinizi doldurasınız diye bugüne kadar YÜZBİNLERCE ÇOCUĞUN AÇLIKTA VE SAVAŞTA ÖLMESİNE GÖZ YUMDUNUZ. BAKIN ŞİMDİ GÖRDÜNÜZ MÜ RABBİMİN ADALETİ NASIL TECELLİ ETTİ? ANCAK MİKROSKOPLA GÖRÜLECEK KÜÇÜCÜK BİR CANLI DÜNYAYI İJHATA ETTİ AMA ÇOCUKLARA KARIŞMIYOR.

İŞTE BENİM SAMİMİ ARZU VE İSTEĞİM ODUR Kİ DÜNYADAKİ AÇLIĞIN, YOKSULLUĞU BİLAÇLIĞIN GİDERİLMESİ İÇİN KORONAVİRÜS BENZERİ BİR VİRÜSÜN ZENGİLERE SİRAYET ETTİRMESİDİR.