Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BİZİM KUŞAK HER YÖNÜYLE SON TEMSİLCİ NESİLDİR 15.4.2020 Çarşamba-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Daha önce yani 2017 yılında“BİZİM ZAMANIMIZDA VAR YOKTU YOK VARDI” Diye bir makale yazmış. Ve bu makalede; “MUHTEREM OKUYUCULAR! Bizim zamanımızda “VAR YOKTU YOK VARDI.” Ben 1956 doğumluyum. O zaman biz ne istersek yoktu. Anne-babamız kıtlık yaşamışlar. Büyük sıkıntılar çekmişler. Dedem askerdeyken yiyecek bir şey bulamadıkları için

ayağındaki çarığı çıkarıp suya koyup ıslatmışlar. Islak çarığı bıçakla ince ince doğrayıp yağda kızartmışlar. Kızarttıkları çarığı yerken bölük komutanları gelmiş. Ve dedeme “-Halil oğlum ne yiyorsunuz? Çok güzel kokusu geliyor. Birazda bana verin ki ben de yiyeyim” demiş. Komutanları çok dindar birisi olduğu için önce vermek istememişler. Komutan zorlayınca durumu anlatmışlar. Ve komutan da; “Getirin oğlum üç günden beri ben de açım. Biraz yiyeyim” demiş. Ve yanlarına oturarak yağda kızartılmış çarığı yemişler.

İşte milletimiz o günlerden geçerek bugüne gelmiş. Gelmiş ama bu millet farkına varmadan birileri veya bir el bir gece yarısı operasyon yapılmış. Ve bu ASİL, NECİP VE DİNDAR MİLLETİ”değerlerinden koparmaya çalışmış. Bu işinde büyük oranda başarı elde etmiş olacakalar ki 11 ve 12 Nisan 2020 tarihleri arasında sokağa çıkma yasağı alındığı önceden el altında Sosyal medya vasıtasıyla birileri servis etmiş. Sanki –Allah göstermesin- italya, ingiltere, ispanya ve diğer ülkeler gibi 30 gün sokağa çıkma devam edecekmiş gibi 2001 krizinde bile gösterilmeyen terbiyesizlik ve ahlaksızlık sergilendi. Bu millet bugüne kadar aç gezip tok sallanmıştır.

BE HEYY ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR REZİLLER!!! Siz ne istediniz de polis asker, zabıta ve gönüllü kuruluşlar getirmedi ki 30 günden beri ailesiyle görüşmeyen evine hasret kalan sağlıkçıların emeğini boşa saldınız.

BİZİM NESİL KITLIĞI, YOKLUĞU, BENZİN, MAZOT, TÜP, ŞEKER, YAĞ, ÇAY KUYRUĞU BEKLEMEYİ; KARAKOLLARDA DAYAK BAŞTA OLMAK ÜZERE, İSRAİLLİLERİN FİLİSTİNLİLERE UYGULADIĞI İSRAİL ASKISINI; İŞKENCE EDİLİRKEN ÖLENLERİN OLDUĞU; ASKERDE DAYAK İÇİN FALAKAYA YATIRILIP DÖVÜLDÜKTEN SONRA YARALANANLARIN “EĞİTİM ZAİYATI” OLARAK KAYDA GEÇTİĞİ; OKULLARDAKİ SINIF MEVCUTLARININ 90-95 KİŞİ OLDUĞU; BİRÇOK İLDE İKİLİ EĞİTİM YERİNE ÜÇLÜ EĞİTİMLE DERS İŞLENDİĞİNİ; OKULLARDA KALORİFER ŞÖYLE DURSUN ODUN SOBALARI BİLE YANMAZDI. SOBAYI YAKMAK İÇİN HER ÖĞRENCİNİN SINIF SOBASINI YAKMAK İÇİN BİR ODUN GETİRDİĞİNİ BİZZAT ÖĞRETMENKEN BİLE ÖĞRENCİLERİN ODUN GETİRDİĞİNİ BİLİYORUM.

GÜNLÜK HAFTALIK VEYA AYLIK KIYAFETLER YERİNE BİR TAKIM ELBİSEYLE BİR SENENİN GEÇİRİLDİĞİ; ELEKTRİK YOKTU AMA ONUN YERİNE ÇIRA VE LAMBA İLE YAPILAN AYDINLATMA ARACI İÇİN 18 LİTRE GAZYAĞININ YETİRİLMESİNİ; GENÇLİĞİMDE BİLE GAZYAĞI, BWNZİN VE MAZOTUN KARNEYE BAĞLANDIĞI; FIRINLARA UNUN KARNE İLE VERİLDİĞİNİ HATTA KARNENİN BİR FOTOKOPİSİNİ BİLE ÇEKİP EPEY BİR ZAMAN SAKLAMIŞTIM.

1967-1980 YILLARI ARASINDA İNSANLAR SAĞCI VE SOLCU DİYE İKİYE AYRILMIŞTI. 1984 yılında itibaren PKK terör örgütünün doğu ve güneydoğuda genç-yaşlı, çoluk çocuk asker polis bebek ayırımı yapmadan 50 bin masum insanımızı şehid ettiği gibi 1967-1980 yılları arasında sağcılarla solcular birbirini böyle boğazladı. Sağ-sol olayları sebebiyle şehirler geçmişin şeriflerinin bölgesi gibi bölgelere yarılmıştı. Kökü dışarıda olan birileri tarafından idare edilen böyle olaylar yaşamıştık.

TIPKI BUGÜNKÜ KORONAVİRÜS SALGINI GİBİ ŞEHİRDEN ŞEHRE GİTMEK İMKÂNSIZ OLMASI BİR YANA YAŞADIĞIMIZ ŞEHRİN BİR MAHALLESİNDEN ÖBÜR MAHALLESİNE GİTMEKTE İMKÂNSIZDI. ŞEHİRLERİN MAHALLELERİ SAĞCILARLA SOLCULAR ARASINDA PAYLAŞILMIŞTI. SADECE MAHALLELER DEĞİL, BÜTÜN YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTELERDE PAYLAŞILMIŞTI. GÜNEŞ BATTIKTAN SONRA NE KİMSE DIŞARI ÇIKABİLİRDİ NE DE OYUN VE EĞLENCE YERLERİNDE OTURABİLİRDİ. ŞEHİR CAMİLERİNİN ÇOĞUNDA SABAH EZANI OKUNMAZDI. BİRÇOĞUNDA DA YATSI NAMAZINA PEK KİMSE GİDEMEZDİ. BEN O ZAMAN KİRADA OTURUYORDUM. EV SAHİBİ İLE İKİMİZ BERABER SABAH VE YATSI NAMAZLARINI CEMAATLE KILMAYA GİDERDİK. BİRGÜN BEN EVDE YOKKEN POLİS EVE GELMİŞ. BENİ BULAMAYINCA EV SAHİBİNE,-İKİNİZ BERABER GELMEYİN. BİRİNİZ SABAH NAMAZINA GELİRSE, BİRİNİZDE YATSI NAMAZINA GELSİN,”DEMİŞ 1967-1980 YILLARI ARASINDA 8.000 KİŞİ ÖLDÜRÜLDÜ.10.000 KİŞİ YARALANDI VE SAKATLANDI.20.000 KİŞİ BU OLAYLARDAN DOLAYI CEZA EVİNE GİRDİ.

BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN BİZ SOKAKTA OYNAYAN BİRBİRİNE MİSAFİRLİĞE GİDEN, BİRBİRİNİN DÜĞÜN, NİŞAN VE CENAZESİNE GİDEN SIKILDIKÇA BİRBİRİNİ ZİYARET EDİP MUHABBET EDEN BİRBİRİNİ DİNLEYEN, BİRBİRİNİ SAYAN BİRBİRİNİ ALLAH RIZASI İÇİN SEVEN BİR NESİLDİK. BÜTÜN BUNLAR BİZDEN SONRA BİTİP YOK OLDU.

PAPA 2. JOHN PAUL 1980 YILINDA ŞÖYLE AÇIKLAMA; “BİZ VATİKAN OLARAK 1. BİN YILDA AVRUPAYI HIRİSTİYANLAŞTIRDIK. 2. BİN YILDA AFRİKA’YI HIRİSTİYANLAŞTIRDIK. 3. BİN YILDA DA ASYA’YI HIRİSTİYANLAŞTIRACAĞIZ”

YENİ PAPA İSE JOHN PAUL’U DESTEKLER VAZİYETTE SON YAPTIĞI AÇIKLAMADA BUNDAN SONRA HEDEFİMİZDE KADIN VE ÇOCUKLAR OLACAK” DEDİ.

BU AVRUPALILARIN NE KADAR MENDİ Mİ YOKSA EDENİ Mİ OLDUKLARINI ŞU TARİHİ VESİKA BİLE ANLATIYOR; İŞTE HÜMANİST( !!! ) HOLLANDALILARIN 1905'DE YENİ İCAT ETTİKLERİ BİR BOMBANIN TESİR GÜCÜNÜ, AFRİKALI ZAVALLI YERLİ HALKIN MAKATLARINDA DENEME BARBARLIĞINI GÖSTERDİKLERİNİ.. (BARDAKÇI, İLHAN; TARİHTEN BUGÜNE, HÜLBE YAY., İST. 1983, S. 40)

ŞİMDİ DE KORONAVİRÜSÜ ÜRETEREK HERKESE BULŞATIRANLARIN GAYESİ ID2020 SİTESİNDE GENİŞ ANLATILDIĞI VE BİLL GATES VAKFININ FİNANS ETTİĞİ PROGRAMA GÖRE SÖZDE BU HASTALIĞI TESBİT VE TEDAVİ ETMEK İÇİN YOLA ÇIKILDI. BİLL GATES’IN İNSANLARA MİKROÇİP TAKMAK İÇN YAPTIĞINI SÖYLEDİ. BİLL GATES’IN BÖYLE BİR İŞE GİRİŞTİĞİNİ, TRUMP’IN ESKİŞ DANIŞMANI ROGARE STONE SÖYLEMİŞTİR. HATTA İNSANLARA İLK MİKROÇİP DENEMESİNİN DE BANGALDEŞ’TE BAŞLADIĞI HABERLERİ YAYILMAYA BAŞLADI BİLE.

ŞİMDİ BÜTÜN BUNLARDAN SONRA ŞEYTANÎ AKIL KORONAVİRÜS SEBEBİYLE İLERİDE YAPACAKLARI PLANLARIN BİRER PARÇASI OLAN ÖNCE AİLEYİ BİTİRMEK. GERÇEK KİŞİLİK YERİNE ÇİFT SİNSİYETLİ DOĞUM YAPMAYAN LGBTİ KARAKTERLERDEN BİRİSİ İŞLENİYOR? NEDEN EVLİLİKTEN DOĞAN ÇOCUKLAR METRES EVLİĞİNDE OLANLARDAN DAHA AZ SEVİLİYOR?

BU PLAN KÂFİRLERİN PLANI. KÂFİRLERİN PLANINA KARŞI ALLAH’IN DA BİR PLANI VAR. ALLAH PLANINDA MUTLAK GALİP SAHİBİRİDR. ONUN İÇİN MEMLEKETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN GELECEĞİ SOKATA OYNAYAN SON NESLE SAHİP ÇIKMAKTIR. AKSİ TAKDİRDE BİLMEDEN ŞEYTANÎ PLANINCILARINA SAHİP ÇIKARSAK KARŞIMIZA LGBTİ BİR NESİL ÇIKAR. KATIRIN DOĞURMADIĞI GİBİ LGBTİ’LERDE DOĞURMAZ. İŞTE O ZAMAN ŞEYTANÎ PLANCILARININ DÜNYA NÜFUSUNU 500 MİLYONA İNDİRME PLANINA YARDIM ETMİŞ OLURUZ. “VALLAHU AZİZÜN ZÜNTİKAM” DEDİKTEN SONRA SELAM VE DUA İLE.