Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

İHANETİN VE ALÇAKLIĞIN DA BİR SINIRI OLMALI DEĞİL Mİ? (2) 10.4.2020 Cuma-Yeşilyurt/ MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Ben biri boş, biri taş ve biri de hoş olmak üzere üç çeşit kapfa bilirim. Tasması ağababalarının elinde olan bu hain ve alçakların kapasını yerleştirecek bir sıra bulamıyorum.Daha 3-4 sene önce FETÖ (pardon Toto)’nun uydurma tapelerini belge diyerek yayınlayanlar bunlar değil miydi?

Bunların sözde akıldaneleri Türkiye’nin koronavirüs sebebiyle zamanında tedbir almadıkları için Türkiye’yi amerikaya şikâyet

ettiğini yazmışlardı. İyi güzel de amerikanın durumu koronavirüs sebebiyle en berbat durumdadır. Hani atalarımız “Kendisi himmete muhtaç bir dede, Başkasına nasıl himmet ede” beytini boşuna söylememişlerdir. Amerika koronavirüsle mücadele etmek için Türkiye’de sıhhı malzeme listesi gönderdi. Üstüne üstlük Türkiye başta İtalya ve İspanya olmak üzere koronavirüsü hastalarını tedavi etmeleri için uçaklar dolusu sıhhı malzeme gönderdi. Ve hala gönderiyor.

 TASMASI AĞABABALARININ ELİNDE OLANLAR BU MEMLEKETE GÖZLE GÖRÜLÜR ELLE TUTULUR HİÇBİR HİZMETLERİ YOKTUR. BUNLAR MEMLEKET HAYTRINA YAPILAN 15 TEMMUZ ŞEHİDLER KÖPRÜSÜNE, FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜNE, GAZİ OSMANPAŞA KÖPRÜSÜNE, ÇANAKKALE 1915 KÖPRÜSÜNE, YÜKSEK HIZLI TREN YOLARINA, MARMARAY’A HAVA ALÜAN VE LİMANLARINA, TOPA TANKA İHA, SİHA VE SAVAŞ TEÇHİZATI OLMAK ÜZEREHEPSİNE KARŞI ÇIKMIŞ. BU HİZMETLERİ DURDURMAK İÇİNMAHKEMELERE MÜRACAAT ETMİŞLERDİR.

HEPİNİZİN BİLDİĞİ GİBİ KORONAVİRÜS ASLEN ÇİNLİ OLUP DOĞUMUNDAN BİR AY SONRA KÂFİR OLAN DÜNYANIN SÜPER GÜÇLERİNE RAĞMEN ÇEKİNMEDEN ŞERİATI İLAN ETTİ. ÖNCE BÜTÜN MEYHANELERİ ZİNAHANELERİ RİBAHANELERİ, KUMARHANELERİ, KAPATTI.

MÜSLÜMAN OLMAYAN KADINLAR BİLE KORONANIN ADALETİNE HAYRAN KALARAK PEÇE TAKTILAR. NAMAHREME DOKUNMAYA ASLA MÜSAADE ETMEDİ. İSRAFI BİR ANDA KESTİ. TEMİZLİK SÜNNETİNİ İHMAL EDENE HİÇ ACIMADI.

GÖRÜNÜŞTE TAM BİR EHL-İ SÜNNET OLAN KORONA ÖZELLİKLE YEMEKTEN ÖNCE VE YEMEKTEN SONRA ELLERİ YIKAMA SÜNNETİNE ÇOK ÖNEM VERDİ..

ÇOCUKLARI ÇOK SEVDİ. KRALLARIN SARAYINA GİDEREK MÜLKÜN TEK SAHİBİNİN HAZRETİ ALLAH’TIR DİYE HAYKIRDI. TEK BAŞINA YAŞAYAN KORONA SEYAHAT ETMEYİ ÇOK SEVDİĞİ İÇİN SÜREKLİ SEYAHAT HALİNDEDİR.

HANİ EVLİYA ÇELEBİ RÜYASINDA PEYGAMBERİMİZ (sav) GÖRÜR. HEYCANLANIR. ŞEFAAT YA RASULULLAH DİYECEĞİ YERDE “SEYAHAT YA RASULULLAH” DEMİŞ DİYE ANLATILIR YA. İŞTE BU KORONA DA KENDİSİNİ YARATAN RABBİNE DUA EDERKEN ZALİM VE KÂFİRLERE DERS VERMEK İÇİN SEYAHAT İZNİ İSTEMİŞ. RABBİMİZ DE ONA BU İZNİ VERMİŞ.

KORONA OLMASAYDI KİM BU MEYAHELERİ ZİNAHANELERİ RİBAHANELERİ, KUMARHANELERİ KAPATABİLİRDİ? HANİ HATIRLARMISINIZ BİLMEM SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIYKEN SİRKECİDE BİR İÇKİLİ LOKANTA VARDI. LOKANTA EL DEĞİŞTİRDİĞİ İÇİN LOKANTAYI YENİ ALAN İÇKİ SERVİSİNİ KALDIRMIŞTI. İÇKİCİLER ÜÇ GÜN BOYUNCA LOKANTANIN KAPISINI ZORLAYARAK İÇKİ İÇMEK İSTEDİKLERİNİ İÇERİYE SÖYLEYİP BASKI YAPMIŞLARDI. İŞLETME SAHİBİ POLİS ÇAĞIRARAK KALABALIĞI ZORLA DAĞITMIŞTI.

KORONAVİRÜSTEN ÖNCE BU MEMLEKETİN ŞARLATANLARI O KADAR İLERİ GİTMİŞLERDİ Kİ SAYIN ERDOĞAN’A HAKARET EDER BİR VAZİYETTE; “TAYYİP BU BEDEN BİZİM İSTERSEK İÇKİ İÇER İSTERSEK SEVİŞİRİZ İSTERSEK TE SATARIZ” SANA NE DİYE MEYDAN BİLE OKUMUŞLARDI. KORONAVİRÜS HIZIR GİBİ YETİŞİNCE ONLARIN HEMEN HEMEN HEPSİ ÖRTÜYE BÜRÜNMEDİLER Mİ?

“BE HEY ALLAH’TAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZ!!!” DİYECEĞİM AMA BUNLAR ALLAH’A İNANMIYOR Kİ KORKSUNLAR. BUNLARDAN UTANACAK YÜZ YOK Kİ KIZARSIN. BUNLARIN Kİ YÜZ DEĞİL ADETA SAHTİYAN. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay CHP'nin muhalefet anlayışını bir kez daha gözler önüne serdi. 22.12.2017 Tarihnde Meclis'te konuşan Altay skandal ifadeler kullandı. Altay, 'Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok. Milletin bize verdiği görev bu kardeşim.' diye konuştu. Kendi seçmenini bile aşağılayan Altay'ın itiraf niteliğindeki açıklamaları CHP'nin siyaset anlayışını resmen ortaya çıkardı.

Her ağzını açtıklarında amerika şöyle avrupa böyle diye lafı ağzında geveleyip dururlar. BRE GAFİL VE AHMAKLARO METHEDE EDE BİTİREMEDİĞİNİZ AMERİKA İLE AVRUPA KORONAVİRÜS salgınından sonra çöktüler. Almanya Çinde italyaya gelen maske ve sıhhı malzemelere el koyuyor. Amerika bilmem fransaya giden maskelere el koyuyor. Amerikada sağlık çalışanların maskesi ve özel elbisesi olmadığı için bildiğimiz poşetleri yırtarak maske ve elbise yapıyorlar. Hele ekranlarda maskesi olmadığı için amerikada ağlayan hemşireyi hiç mi görüp duymadınız. Sizin tasmanızı elinde tutan amerika başkanıo koronavirüs ile ilgili yaptığı konuşmada en az YÜZ İLE İKİ YÜZ BİN İNSANINI KAYBEDECEKLERİNİ SÖYLEDİ. İTALYA VE FRANSA 65 YAŞ ÜSTÜ HASTALARI HASTANEYE BİLE KABUL ETMİYOR. Adı geçen amerika ile avrupanın cesetlerini koyacak ceset torbaları bile olmadığı için Türkiye’de ceset topbası siparişi verdiler. Bütün bu ve bunlara benzer heberleri hiç mi izlemiyorsunuz?

TÜRKİYE NE 80 SENE ÖNCESİNİN NE 50 SENE ÖNCESİNİN TÜRKİYESİDİR. TÜRKİYE SON 20 YILDA BAŞTA MİLLİ EĞİTİM OLMAK ÜZERE SAĞLIK BAKANLIĞI VE ULAŞTIRMADA ÇAĞ AÇTIĞI GİBİ İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ ÇAĞI BİLE GEÇTİ. OKULLARIMIZDA ARTIK NE ÜÇLÜ EĞİTİM NE İKİLİ EĞİTİM VE DE 90-95 KİŞİLİK SINIFLAR VAR. 20 SENE ÖNCESİNE KADAR OKULLARIMIZ AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN VELİLER EN AZ ÜÇ AY BOYUNCA ÇOCUĞUNA ALMAK İÇİN KİTAP VE DEFTER ARARDI. 20 DEN BERİ OKULLLAR AÇILDIĞI GÜN KİTAPLAR POŞETİN İÇİNDE SIRANIN ÜSTÜNDE ÖĞRENCİYİ BEKLİYOR. YA MİLLİ EĞİTİM DİJİTAL ALT YAPISI OLMASAYDI ŞİMDİ ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLERE NASIL DERS ANLATACAKTI?

ARTIK ÜÇLÜ VE İKİ EĞİTİM KALKTIĞI GİBİ 90-95 KİŞİLİK SINIFLARIN YERİNE 25-30 KİŞİLİK SINIFLAR YAPILDI. YA O AKILLI TAHTALARA VE TEBLETLERE NE DEMELİ?

20 SENE ÖNCE BİRİSİ HASTA OLDUĞU ZAMAN YANINDA ÜÇ KİŞİ DAHA GİDERDİ. HASTANEDE SİGORTALI OLSAN DA OLMASAN DA MUAYENE OLMAK İÇİN ÖNCE VEZNEYE 50 MİLYON (ŞİMDİKİ 50 LİRA) PARA YATIRIR SONRA MUAYENE İŞLEMLERİN BAŞLARDI. PARASI OLMAYAN HASTALAR İLE CENAZELER PARAYA KARŞI REHİN TUTULURDU. 20 SENE ÖNCE BİR KİŞİ HASTANIN YANINDA BİR KİŞİ İLAÇ KUYRUĞUNDA BİR KİŞİDE NUMARA ALMA KUYRUĞUNDA BEKLERDİ.

ŞİMDİ HASTANEYE GİTMEDEN ÖNCE RANDEVUNU ALMAK İÇİN ARIYORSUN. AHİZENİN BAŞINDAKİ DOKTORLARI SAYIYOR. HANGİSİNİ İSTERSEN O DOKTORDA RANDEVU VERİYOR. GİDİP MUAYENE OLUP İLACINI İSTEDİĞİN ECZANEDEN ALIP % ‘Nİ EVİNE GELİYORSUN.

20 SENE ÖNCESİNDE ŞEHİRLERARASI YOLLAR İKİ ŞERİTTİ. EĞER YOLDA ÖNÜNE YÜKLÜ BİR KAMYON DÜŞMÜŞSE VAY HALİNE. ARTIK SAATTE 20-25 KM HIZLA GİDERDİN. İNSANLARI YARISI YOLLARDA TRAFİK KAZASINDA VE KAZA SONRASI ACİL MÜDAHALE ERKEN YAPILMADIĞI İÇİN ÖLÜRDÜ.(DEVAMI VAR)