Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

YENİ KORONAVİRÜSÜ COVİD 20 25.3.2020 Çarşamba-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Yaklaşık üç aydan beri çinin wuhan kentinde oraya çıkan Koronavirüsü (Covid-19) için dünuyanın birçok ülkesinde aşı çalışmaları başladı. Hatta birçok ülke Koronavirüs bakterisi için aşı bulup denemelere başladığı haberleri geldi. Koronavirüs virüsü aklıllı bir virüs olduğu için sahibinin emirleriyle hareket eden eğitimli köpekler gibi hareket ediyor.

Bu virüs hepinizin bildiği gibi Çinin Wuhan kentinde çıktı ama en yakın komşusu Hindistan’a yayılmadı. Her ne hikmetse

Coronavirüs haberleri verilirken temizliğe ve hijyene son derece dikkat edilmesi söyleniyor ama temizlik ve hijyen kurallarına Hindistandan rastlama neredeyse imkansız gibi görünüyor. Geçenlerde doğru veya yanlış ama Hindistan Başbakanı önündeki inek dışkısını yiyen bir fotoğrafı yayınlandı. Hatta Hindistanda inek tapıldığı için ineğin sidiğiyle banyo yapıldığı haberleri daha önce meydada yayınlanmıştı.

Coronavirüs virüsü Çinde normal insanlarda görülürken her ne hikmetse İran’da Cumhurbaşkanı yardımcısı, sağlık bakanı bu virüse yakalandı. Başka birçok ülkenin bakanlarında ve başbakanlarında görüldü.

Bütün bu olup bitenlerden anlıyoruz ki bu Coronavirüsü normal bir virüs değil bu virüsü laboratuarda üreten akıl bir taşla iki kuş değil birçok vurmayı hedeflemiştir. Birincisi dünyayı idare etmek için “KORKU İMPARATORLUĞU OLUŞTURMAK. İkincisi dünya nüfusunun artış hızı kesip azalmasını sağlamak. Üçüncüsü sözde bu virüsle mücadele etme adı altında parayı hareket ettirmek. Dörüncüsü avrupa ve amerika kıtasındaki SOSYA GÜVENLİK KURUMLARI İFLASIN EŞİĞİNDEN KURTARMAK İÇİN yaşlı nüfusun ölmesini sağlamak.

Coronavirüsünün Çinde ortaya çıkarılması desadüf değildir. Çünkü Çin hem nüfus yapısı hem de ticaret durumuyla dünyanın en çok ülkesine ihracatı olan bir ülkedir. Çin normal devam etmesi halinde amerika ve avrupanın iflası demekti.

Her ne hikmetse oraya çok uzak olan İran’ın Kum kentinde kendişsi gösterdi. Cumhurbaşkanı yardımcısıyla sağlık bakanlığına bulaştı. Şimdi İran Koronavirüsüyle kavruluyor.

Arkasında bir de baktık ki bu virüs Çin’e İtalya’da göründü. Bu Coronavirüsü Çinin komşusu Hindistanda görülmezken 7562 km uzaklıktaki İtalyadaki insanları kavuruyor. Hergün bu virüse yakalanaıp ölenlerin sayısı hızla artıyor. İtalyayı da kavurmaya başladı.

Peki, çıkış yeri Çin olan bu virüs sizce İran’ın Kum kentini, arkasında İtalya’yı şimdi de ingiltere’de hızla yayılıyor? Çünkü Vatikan İtalya sınırları içinde Hıristiyanların en büyük mezhebi olan Katoliklerin lideridir. Papanın bir hareketiyle dünyada sayıları 2 milyara ulaşan Katolikleri etki edebilir.

Kum kenti ise dünyadaki Şii nufüsün dini merkezidir. Ayetullahların bir işaretiyle ayağa kalkarlar. İngiltereye gelince AB ayrılarak kendi başına hareket etmeye başkadı. Her ne kadar görünürde amerika dünyayı idare eden ingilteredir. Amerika idare ediyor görünse de esas işin arka planında planlayıcısı ingilteredir. Yani oyun kurucusu ingilteredir. Diğerleri bu tür oyunların birer figüranlarıdır. Bu oyunlar ingiltere de planlanır. Oluşması için Pentagona havale edilir.

Koronavirüsün meydana getirilip piyasaya sürülmesi dünyadaki ŞEYTANİ AKLIN DİN YOK ETME PLANIDIR. DİN YO KETMEK İÇİN ÖNCE DİN MERKEZLERİNİ YOK ETMEK GEREKTİĞİNDE HAREEKTLE BÖYLE DİZAYN EDİLMİŞTİR.

Koronavirüsü çıkaran Şeytani aklın gayesi insanları korkutup dünyada korku imparatorluğu oluşturmaktır. Arkasında da bu virüsten kurtulmak için insanlara biyometrik cip takmaya zemin hazırlamaktır. Şeytani aklın öncüleri Biyometrik çip için Bangaldeşle anlaşma bile yapmış. Biyometrik çip takılı olan insanları etki altına alıp istediği gibi yönetme eylemidir.

Şimdi bizim gibi saf ve temiz insanlar habir gece gündüz demeden KORONAVİRÜS için aşı çalışması yapıyorlar. Hâlbuki bu virüsü laboratuvarda üreten güç aşısını da beraberinde üretmiştir. Bakarsınız birkaç aya kalmaz Şeytani akıl projesinde başarılı olmazsa aşıyı piyasaya sürer. Yine de büyük paralar kazanır.

Biz tam da Koronavirüsün aşısı bulundi diye sevinirken birde baktık ki bizde KORONAVİRÜS (COVİD-20 ) Diye yeni bir virüs çıktı. Bu virüsün aşısı ve ilacı yoktur. Bu virüsle ilgili yatıplan tahlilde şimdilik C. Ataklı, B.Yarkadaş, H.Bozkurt, A. N. Aslan, E. Uslu ve avanelerinin testleri pozitif çıktığı söyleniyor. Bunların içinde B.Yarkadaş çıktığı bir televizyon programında şeker fabrikasını sattığımız için kolonya yokluğu çekiyoruz” dedi. H. Bozkurt konuşmasında AK Partiyi işaret ederek; “Dünyanın en iyi işini yapsanız yine alkışlamam. Bunca köprü ve baraja ne gerek var. Kuşların neslini kestiniz.” Dedi. Arkadaşı B.Yarkadaş İstanbuldan gelirken AVM’lerin üstünde uçan leylekler gördüğm.” Dedi.

Her CHP manyaklar partisi değil ama niye hep böyle akıllılar(!!!) içinde çıkıyor. Köylünün birisi çarşıda gezerken bir lokantanın camında “SEN YE HESABINI TORUNUN ÖDESİN” Yazısın görür. Köyle çok acıktığı için içeri girer Levhada yazoılı olanların doğru olup olmadığını sorar. Garson; “Evet amcam aynen öyle istediğin kadar ye hiç ücret ödemeyeceksin” Diye cevap verir.Bunu fırsat bilen köylü hemen gidip lokantaya oturur. Çorba ile başlar, yağlı, kızartma, kebap ile devam eder. En son tatlı ile yemeğe noktayı kor. Kalkıp elini yıkar. Çıkışta lokanta sahiplerine de teşekkür ederek gider. Biraz gittikten sonra arkasında birisi omzuna eliyle dokunur. Köylü arkasını döner. Omuzuna vuran biraz önce yemek yediği lokantanın garsonudur. Garson; “-Amca yemek parasını ödemeden nereye gidiyorsun?” Der. Köylü; “- Lokantanızın camında “Sen yemeğini ye, ücretini torunun ödesin” yazılıydı. Ben de nasıl ücretini olsa torunum ödeyecek diye o yemeği yedim,” der. Garson: -Sizin yemeğinizin ücretini torununuz ödeyecek. Ama dedenizin yemek ücretini sizin ödemeniz gerekir.” Diye cevap verir. Velhasılı kelam köylünün parasız yemek yeme hayali suya düşer. Ve ücreti ödemek zorunda kalır.

Şimdi bir tane başka Koronavirüs (Covid-20) e yakanan CHP’li diyor ki “ Zamanında Atatürk Çin'e kolera aşısını gönderdiği için onlar bize korona kiti gönderdi!!!.Demiş.

Hâlbuki bugün sadece Diyarbakır Bağlar Halkevinde günlük 30 bin maske üretilip Valilik tarafından halka dağıtılıyor.

CHP değil mi genel başkanlığına kimse yokmuş gibi seks kasetiyle birini getirtip oturttu. Adam sanki 404 veya 505’le yapışış gibi yerinde kalkmıoyr. Koronavirüsün sebebi Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi. Hüsnücüğüm “Allah vermiş pırasa hiç yenir mi yarasa”!!!.

Bir başka koskoca sendikanın koskoca ilin başkanı da başka iş bulamış gibi “Mutfağınızdaki yiyeceklerin ömrünü uzatmanın 20 yolu” diye Tweet atmış. Başkan dam başında saksağan vur beline kazmayı kim istemez kabak gibi azmayı!!!”

BURADAN BÜTÜN BİLİM ADAMLARINA “NE OLUR COVİD-19’DAN ÖNCE COVİD-20 AŞISINI BULUN” DEMEK İSTİYORUM. ALLAH BUNLARIN ŞERRİNDEN BİZİ MUHAFAZA BUYURSUN ÂMİN. SELAM VE DUA İLE.