Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

HALA UTANMADAN SIKILMADAN SURİYEDE NE İŞİMİZ VAR? DİYENLER VAR 29.2.2020 Cumartesi-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Yıllarca PKK terör örgütünün liderini besleyen onu koruyan ve PKK terör örgütünün militanların yetiştirilip ülkemize gönderildiği bir Suriye’de hala “SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” Diye soranlar deli değillerse ahmaktırlar. O Suriye ki PKK’dan önce Sağcı ve solcu militanların eğitilip ülkemize gönderildiği bir devletin şugün olmuş hala başımıza bela olan teröristler yetiştirip sınırdan

içeri gönderip terör estiriyorlar.

Bütün bunları gördüğümüz halde hala “SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” Diye soruluyorsa bu soruyu soranların en kısa zamanda psikiyatri polikinliklerine götürüp tedavi ettirmek lazım.

O Suriyeki 50 bin insanın katledilme emrini veren bebek katilini Başkent Şam’da besleyen bir devletin şerrinden kurtulmak için şimdi uluslar arası hukuktan kaynaklanan haktan dolayı girip terör den temizlemek istediğimiz “HALA SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” Diye soruyorlar.

O Suriye’ki kendi 21 milyonluk nüfusa sahip ülkesinin yarıdan fazlasını iç ve dış göçe zorlamış 9 seneden beri 1 milyon insanını katletmiş eli kanlı Nemrutun torununun ülkesinde kargaşayı kaldırmak için KAHRAMAN ORDUMUZUN KAHRAMAN ASKERLERİ ŞANLI BİR MÜCADELE VERİRKEN ONLARI ÖVMEK VE ONLARIN BAŞARILI OLMASI İÇİN DUA ETMEK VARKEN “HALA SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” Diye sormak mı lazım.

Her ne kadar dünyayı amerika idare ettiği sanılıyorsa işin aslı öyle değil. Dünya idaresinin planları ingiltere de yapılır. Vatikanda olgunlaştırılır. Amerika tarafından yürürlüğe konulur. Yani amerika dünyanın jandarmalığını yapar.

Altı tane Bizans kralı Fıratın doğusuna gitmiş bir tanesi dönebilmiş 5’i orada ölmüştür. EĞER BİZ FIRATIN DOĞUSUNA GİTMEZSEK FIRATIN BATISINDAKİLER BİZE DOĞRU GELİRLER. BİZİM İÇİMİZDE BİZE “HALA SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” Diye soranlara bir defa daha; “BİZİM SURİYE İLE 911 KM SINIRIMIZ VAR. BİZİM SURİYE İLE TARİHİ KÜLTÜREL VE DİNİ VE AKRABALIK BAĞLARIMIZ VAR. IRAK’I ÜÇE BÖLEN SURİYEYİ DE ÜÇE BÖLENLER BİZ SURİYEDE OLMAZSAK BİZİ RAHAT BIRAKACAĞINI MI SANIYORSUNUZ? EĞER SİZ BÖYLE SANIYORSANIZ KUSURA BAKMAYIN SİZİN AKLINIZDA ZORUNUZ VAR DEMEKTİR. İKİ LAFIN BİRİSİ “HALA SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” DİYENLER her ne hikmetse 10 km uzaktaki amerika ile 3-4 bin km uzaklıktaki avrupa ile hiç sınırı olmayan Rusya’ya böyle bir soru sormuyorlar. SİZCE İKİ DE BİR “BİZİM SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” SORUSU MANİDAR DEĞİL Mİ?

“Kış kışlığını, p..t da p…..ğunu,kafir küfrünü, zalim zulmünü icra edecektir. Bunlara diyeceğim bir şey yoktur. Bizim bildiklerimiz çoğu bizim memlekette yaşayan bu memleketin kaymağını yiyen mankurtlara ne oldu da birden bire Rusyalı oldular. Gerçi bunların dedeleri de fransızlar İstanbul’u işgal ettikleri zaman fransız askerlerini dans eşliğinde “memleketinize Hoş geldiniz” diyerek karşılamadılar mı? Adları Agop, Artin, Agobikvs iken daha sonra adlarını Oğuz, Savaş, Barış olarak değiştirmeleri onları bizim dostumuz kılmaya yetmez. Çünkü ihanet onların mayalarından vardır. Cins ve cibilliyetleri bozuktur. Cins ve Cibilliyetleri bozuk olduğu için mayalarının hükmünü icra edeceklerdir.

DÜN İSTANBULUN İŞGALİ SIRASINDA DÜŞMAN KUVVETLERİNİ BÖYLE KARŞILAYANLARLA BUGÜN “BİZİM SURİYE’DE NE İŞİMİZ VAR?” SORUSUNU SORANLAR BİRBİRİNİN AKRABASI DEĞİLLLERSE ACABA NELERİDİRLER? BUNLARI EN GÜZEL BİR ŞEKİLDE MUHTEREM AĞABEYİM HİLMİ ŞAHBALLI ŞÖYLE AÇIKLAMIŞTIR:

“SÖNESİCE OCAKLARI

Tuh Allah Belanızı versin.

Onun bunun çocukları

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Amerika yapar plan,

İsrail yapıyor talan

Yeter tek tek gelin ulan

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Fransası Belçikası,

Avusturya Hollandası

İsviçre Danimarkası

Tüh Allah belanızı versin.

Hortlattınız savaşları

Yok ettiniz barışları

Teröristin yandaşları

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Yurduma kumpas kurarlar

Bölgemizde ne ararlar

Her taraftan saldırırlar

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Kudüsle yaram deşenler

Gitsin gubarıp şişenler

Vatanıma ters düşenler

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Bir karış toprak vermeyiz

Türk milleti el eleyiz

Seferberlik halindeyiz

Puh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

E Şahballı, bu ne haldır

Ecel şerbetimi doldur

Ölüm bize tozlu yoldur

Tüh Allah belanızı versin.

Yuh Allah cezanızı versin

Yuh Allah cezanızı versin

Tüh...”

Gerek Beykoz konaklarında oturanlar, gerek Rus Oligarklarla gerekse ingiliz Lordlar’la gerekse amerikanın Wall Street caddesindeki Neo-Con’larla gerekse Pensilvanya’ da oturanların CHP’nin içine ellerini sokarak ele geçirdiklerini göreceğiz.

Tabir caizse CHP’liler farkına varmadan tarlaları yukarıda isimlerini saydıklarım tarafından sürülerek kendilerine lazım olacak ekinleri ekmişler. CHP’lilerin içinde birileri geçte olsa bunun farkına varıp kameraların karşısına geçip; “CHP’nin paralel yapı ile ittifak” ettiğini söylemesi üzerine hemen partiden ihraç edildi. Bu İhraçlar CHP’yi temizlemeye yetmez. Bunlar palyatif bir tedbirlerdir.

antiemperyalist, antikapitalist, antinasyonalist, antisiyonist, antifaşist en önemlisi de antifiravunist bir bilinçle selamlıyorum" "Ne mutlu ezeli ebedi ulu önderimiz HZ. Muhammed'in (SAV) şefaatçisi olanlara" "Ne mutlu Müslüman diyene" SELAM VE DUA İLE.