Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

ALLAH DAHA BİZİ NASIL İKAZ ETSİN 26.2.2020 Çarşamba-Yeşilyurt/MALATYA

PDFYazdıre-Posta

Allahu Teâlâ yarattığı herşeye bir düzen ve intizam getirmiştir. İçinde yaşadığımız dünyada kendi yaratılış gayesini unutan insanlar başta gıda olmak üzere birçok ürünün DNA’sıyla oynayıp değiştirdiler. Küfür ehli bunlarla uğraşırken Müslüman olduğunu söyleyen insanlar ise Allah’ın haram kıldığı fiilleri işlemeye başladılar. İşte bunun sonucu başımıza İNFULANZA

(Solunum Yolları) dediğimiz solunum hastalıkları dünyada artarak devam etti.

Başta kafirler olmak üzere birçok devlet başkanı veya ilim adamı Firavun, Nemrut veya Ebucehil gibi davranmaya başladı. Şimdi Çin’de başlayan ve birçok ülkeye yayılan Korona virüsü aslında grip, nezle bronşitten daha tehlikeli değil. Her yıl grip nezle ve bronşitten yüzbinlerce insan ölüyor. Kimse buna dikkat çekmiyor. Halbuki dünyada en çok ölüm sigara ve batının çıkardığı savaşlarda oluyor. Ama kimse bunlara dikkat çekmiyor. Neden? Çünkü Grip, nezle ve bronşit gibi hastalıkların tedavisi için lazım olan ilaçları Yahudi üretiyor. Aynı şekilde sigara üreten şirketlerin de sahibi yine Yahudilerdir.

Halbuki bu tür salgınlar doğal salgınlardır. Medyada corona virüs salgınıyla ilgili haberler verilierken sanki ilk defa böyle salgınlar olmuş gibi veriliyor. Halbuki insanlar binlerce yıldır nezle grip ve bronşit gibi salgınlar geçirmiştir. Bakın korona virüs sebebiyle bugüne kadar ölenlerin sayısı resmi rakamlara göre daha 3 bine ulaşmadı. Böyle olmasına rağmen iletişim kanallarıyla insanlara bir korku ve panip salındı. Her sene sadece gripten 50 ile 100 bin arasında insan ölüyor. Sıtmada da ise 200 ile 300 bin insan ölüyor. Yani grip hastalığından ölenlerin sayısı corona virüsten ölenlerin üçte biri kadar bile değil.

Bu tür salgınlar aslında doğal salgınlardır. Bunlar dünyada ilk defa olmuş gibi davranıyoruz. Medyayı elinde tutanlar Yahudiler olduğu için böyle asparagas haberler yayarak toplumda bir korku ve panik dalgası oluşturuyorlar. Son yıllarda bir korku fenomenliği ortaya kondu. Küresel ısınma algısı, göktaşı düşecek algısı gibi asparagas haberler yayılıyor. Korku salgınında kurtulmak için sosyal medyayı az izlemek gerekiyor. Bence korku bulaşığı solunum yolları bulaşığından daha tehlikelidir.

PPK’nın Doğu ve Güneydoğüu başta olmak üzere öldürdüğü insan sayısı 50 bini geçmesine rağmen hiç kimse “-Bu inanlar niye öldürülüyor? Diye sormadı. Amerika sözde Irak’a demokrasi getirmek için 1,5 milyon Iraklıyı öldürdüler. Kimsede ses çıkmadı. Nemrudun torunu zalimin oğlu Esed 1 milyon insanını öldürdü. 8 milyon insanı yerinde göç ettirdi. Yine kimsede ses çıkmadı.

Gerek korona gerekse diğer İNFULANZA hastalıklarından koronmak istiyorsak o zaman elimizi ve yüzümüzü sık sık yıkayacağız. Müslüman namazdan önce abdest aldığı için zaten elllerini düzenli bir şekilde yıkıyor. Eğer “HAFANALLAH= ALLAH MUHAFAZA BUYURSUN” namaz kılmıyorsa O ZAMAN İŞİN HER İKİ DÜNYADA DA ZORDUR. Bir de rahatsızlığımız varsa o günlerde dışarı çıkmayacağız.

Şimdi bu kadar izahtan sonra şimdi Korona virüsü Çinde niye ortaya çıktığına bakalım. Çin korona virüsünü 39 sene önce laboratuvarlarında üretmiş ki biyolojik silah olarak kullansın diye. Ama ava giderken avlanmış. Sizce niye böyle oldu? Çinin omurgasını oluşturan UYGUR TÜRKLERİNİ DİNİNDEN DİYANETİNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN HER TÜRK’ÜN EVİNE BİR TANE ÇİNLİ YERLEŞTİRİRSEN OLACAĞI BUDUR. Süper güç olduysanız sizin gibi düşnmeyip inanmayanları böyle yapacağınız anlamına gelmez. İşte her Türkün evinde namaz kılıp oruçt tuttuğunu gözlemek için evlerine bir tane Çinli gönderirseniz bu “ÂDETULLAH’A” aykırı olduğu için başkasına biyolojik silah olarak saldıramak için ürettiği korona virüsünü Allah sana çevirir.

Hatırlayın Yemen kralı Ebrehe de Kâbe’yi yıkmak için Mamut adlı fille saldırmıştı. Ama Mahmut/Mamut Kâbe yerine Ebrehe’nin ordusuna saldırmıştı. Ama fil Ebrehe’nin ordusunu ezip geçmişti.

Ebrehe'nin "Mahmude" ismindeki ak renkli, en gözde fili oraya getirilmişti. Diğer filler öğretildiği biçimde Ebrehe'ye bir takım bağlılık hareketleri yaptıkları halde bu hayvan böyle davranışlara hiç yanaşmadı.

Ak fil, Abdülmuttabib'i görünce deve gibi çöküp sevgi gösterisi yapmaya başladı. Filin hareketi şaşkınlık uyandırmıştı. Bir müddet herkes konuşmayı unutmuş gibi sustu. Allahü teala, dile gelmesine izin verince fil, açık bir ifade ile Kureyş liderinde gördüğü "Son Peygambere ait nur"a selam verdiğini söyledi...

Peki korona virüsü durup dururken niye İran’da yayıldı? İran lideri Haşti Şa’bi ve Kasım Süleymanî canilerin sırtını sıvazlayıp Irak ve Suriye’deki EHL-İ SÜNNET mensubu erkekleri öldürüp kadınların ve kızlarını kendilerine cariye yapmışlardı. Zülme rıza zülum olduğu için Allah mazlumların intikamını zalimlerden sebepler halk ederek alır. Bir zamanlar mazlumların korkulu rüyası olan Haşti Şa’bi askerleri bugün temel ihtiyaçlarını görmek için dışarı bile çıkamıyorlar.

Nemrutu bir topal sineğin öldürdüğü gibi bugünkü zalimleri de korona virüsü öldürüyor. “ALLAH DAHA BİZİ NASIL İKAZ ETSİN.” SELAM VE DUA İLE.