Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BACAKTA OMURGALI BEYNİNİ ŞEYTANA KİRAYA VERENLER! 20.12.2019 Cuma-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Köylü çocuğun babası hastalanmış. Baaba ölüm döşeğindeyken oğlu babasına; “-Baba biliyorum çok hastasın. Hak vaki olurda ölürsen ben çok küçüğüm hiçbirşey bilmiyorum. Ne olur ölme” demiş. Babası oğluna; “-Oğlum komşuna bak o işlerini nasıl yaparsa sen de öyle yap.” Demiş. Gün gelmiş baba rahmetlik olmuş. Oğlu komşusuna bakarak işleri devam etmiş. Derken gün gelmiş oğlan evlenmiş ama hala işlerini komşusuna bakarak yapıyormuş. Birgün komşusu kapının kenarına sırtını sürdüğünü

görmüş. O da anı öyle yapmış. Komşusu; “Yeğenim hayırdır. Sırtın mı kaşınıyor?” Diye sormuş. Genç; “Evet,, komşum öyle oldu. Komşusu; “-Yeğenim hanımına söyle sırtını kaşısın. Benim hanım olmadığı için ben kapının kenarına sürterek kaşınmayı önlüyorum” demiş.

AK PARTİDEN AYRILIP PARTİ KURMAYA ÇALIŞAN SÖZÜM ONA ÇOKBİLMİŞ GAFİLLER! Bre omuzdan bacaklılar? Siz işinizi bilmiyorsanız çüçük çocuğun yaptığını yapmayı da mı bilmiyorsunuz?

Kucağına oturduğunuz MORRİS’ler size izin veriyorsa ve gözünüz görüyor kulağınız duyuyorsa çevrenize bakın! Dünyada en çirkin bir şekilde partisinin talimatıyla Porno kaseti çekilip âleme rezil edilerek genel başkanlıktan indirilen CHP genel başkanı Deniz Baykal buna rağmen partisini bırakmadı. Batıl davası peşinde 41 yıldır koşan Muharrem İnce’ye “SUS” dediler. Adam susup yerine oturdu.-Allah düşmanımı düşürmesin-

Bizim adam bildiklerimiz, ya da adam sandıklarımız da koltuklarını kaybedince ilk işleri parti kurarak ihanet etmek oldu.

Sen Abdullah Gül üç keçiyi idare etmekten acizken Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde milletvekili oldun. Dış İşleri bakanı oldun. Başbakan oldun. Hatta hiç hakkın değilken cumhurbaşkanı bile oldun. Şimdi daha ne olmak için uğraşıyorsun? Dünyadaki makamların en büyüğüne layık olmadığın halde gelip oturdun. Kim sayasinde? Önce Allah sonra şimdi ihanet ettiğini AK Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde oldun. Şimdi ne diye sansarlık yapıyorsun? Hani sansarlar yediği yemeğin yerine çişini yaprlar. Çişini yaparkende debreşirken tuzağa kıçından yakalnırlar.

Sen Ahmet Davutoğlu sen Türkiye’de sayısı binlere ulaşan akademisyenlerden biriydin. Abdullah Gül seni Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la tanıştırdı. Önce danışman sonra Dış İşleri bakanı daha sonra da Başbakan oldun. Kim sayasinde? Önce Allah sonra şimdi ihanet ettiğini AK Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde oldun. Şimdi ne diye sansarlık yapıyorsun? Hani sansarlar yediği yemeğin yerine çişini yaprlar. Çişini yaparkende debreşirken tuzağa kıçından yakalnırlar.

Sen Ali Babacan sen Ankara çıkrıkçılar yokuşunda esnaf bir babanın oğluydun. Okudun çalıştın çabaladın. Sözde ekonomi dalında kendini yetiştirdin. Milletvekili oldun. Ekonomiden Bakan oldun. Başbakan yardımcısı oldun. Önce Allah sonra şimdi ihanet ettiğini AK Parti ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde oldun. Şimdi ne diye sansarlık yapıyorsun? Hani sansarlar yediği yemeğin yerine çişini yaprlar. Çişini yaparkende debreşirken tuzağa kıçından yakalnırlar.

Yıllarca kucağına oturduğun ağababalarını direktifleriyle faizi % 4.60’dan alarak kademe kademe % 24’e çıkarıp milleti soyarken ağababalarının kasalarını doldurdun.

Behey gafiller neyseniz o olun. Peki, siz kimsiniz? Kaldıysa biraz izan ve irfan biraz köşeli olun. Sizi sahneye sürenlere itiraz edildiği zaman onlar senin adına; “acele etmeyin. İş sandığınız gibi değil. Tanıdıkça seveceksiniz” diye cevap veriyorlar. Sen biraz köşeli veya omurgalı olsan kimse seni tarif etmek zorunda kalmaz.

Aslında ben sizi çok iyi tanıyorum. Siz büyük bir ihtimalle MORRİS taifesindesin. O taife 50 sene boyunca bu millete hep sağ gösterip sol vurdu. Yaş itibarıyla o çağda olmasan bile zihniyet itibarıyla onları andırıyorsunuz. Siz milletvekili olduktan sonra yaptığınız icraatlara bakınca ne olduğunuzu bu millete kendinizi çok açık bir şekilde anlatmadınız.

Sizi en güzel bir şekilde şu olay anlatır;Devekuşuna;-Uç, demişler. Ben deveyim, demiş. O zaman yanaş şu yükü yükleyelim de filan yere götürelim, demişler. Ben kuşum kuşa yük yüklenir mi? Diye cevap vermiş. Böyle meşhur deyimimiz vardır. Türkiye cumhuriyeti ile restleşenler bugüne kadar hep nalıncı keseri gibi kendilerine doğru yontmuşlardır. Bu entel takımın haktan hukuktan, eşitlikten, çağdaşlıktan, bahsettiklerine bakıp ta bunlara “demokrat” falan demeyin, sakın. Bunların haktan anladıkları şey kendilerinin hep iktidarda olması; devamlı olarak kendi fikirleri doğrultusundan karar verilmesidir. Eşitlikten anladıkları tek şey; kendilerinin istediklerini rahat bir şekilde yapmalarıdır. Hukuktan anladıkları tek şey; kanun boşluklarından faydalanarak ülkenin yerüstü ve yeraltı kaynaklarına ağababalarına peşkeş çekmeleridir. Bunların çağdaşlıktan anladıkları tek şey; kendisi gibi düşünmeyenlere aşağılayıp kendilerine kulvar açmaktır. Kimselerin kendilerine karşı gelmemesidir.

Bunlar bu milleti hiç sevmediler. Bu gidişle sevmeleri de mümkün değildir“Alışmış kurdurmuştan beterdir.”Diye bir atasözümüz var. Bunlar ön kapıdan giremedikleri yerleri arka kapıdan girerler. Baktılarki AK Partinin içini karıştırıp ağababalarına kaynak aktaramıyorlar. Bu sefer yine ağababalarını direktifleriyle yeni bir parti kurmaya başladılar.

Bir defa bunların kulvarına düştükten sonra dönüşü olmayan bir yola girmişsiniz demektir. “KEL BAŞA ŞİMŞİR TARAK YAKIŞMAZ DEMEYİN. BAK İNGİLTERNİN ESKİ BAŞBAKANI TONY BLAİR SİSİ’ (PARDON AMERİKA VE AVRUPANIN (PİSİSİ)”YE DANIŞMAN OLDU BİLE. ŞİMDİ BİR DEFA DAHA SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN NE KADAR BÜYÜK BİR LİDER OLDUĞUNU ANLADINIZ MI? Şerefsizin önde gideni Pisi! 90 milyonluk Mısır’da sana danışman olacak kimseyi bulamadın da Tony’i danışman tayin ettin? Senin ne denli bir şerefsiz uşak olduğunu biliyoruz. Bari Asil ve necib MISIR HALKINA HAKARET ETME!

ÇOK AZİZ VE MUHTEREM MİLLETİM BEN HER ZAMAN SENİN FERASETİNE GÜVENDİĞİM İÇİN SENİN 2023 tarinide YAPILACAK başkanlık ve milletvekilliği SEÇİMİNDE YİNE DOĞRU KARAR VERİP HEM KENDİNİ HEM DE DÜNYADAKİ BÜTÜN MAZLUMLARI şerlilerin ŞERRİNDEN KORUYACAĞINA İNANIYORUM. SELAM VE DUA İLE.