Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

BENİM DE İÇİM SIZLIYOR AMA BÜLENT ARINÇIN İÇİNİN SIZLADIĞI YERE DEĞİL 12.11.2019 Salı-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Bak Bülent amca! Sen değil miydin Fetö silahlı terörü örgütünün iki tane astsubayını peşine taktırıp kendini takip ettiren sonra da; “Beni takip ediyorlar. Bunları bulun” diyerek şikâyet edip arkasında bunları bulmak için devletin en mahrem yeri olan kozmik odayı açtıran? Devletin beynini Fetö silahlı terör örgütünün eline veren? Sen de birazcık akıl,mantık ve izan kaldıysa hiç

konuşma! Hiç hak etmediğin YİK üyeliğini de bırak. Cübbeni giy. Git Ömer Halis demir’i Fethi Sekin’i ve daha 250 kişiyi şehid edenlerin avukatlığını yap. Onların suçsuz olduğunu yüzün kızarmadan savun(!!!)

Bülent Arınç geçen hafta bir televizyon programına verdiği mülakatta; “Evime temizliğe gelen ihraç edilmiş daire başkanı kadını görünce yerin dibine geçiyorum”.Damadından söz etmediğin müddetçe ne desen kurtarmaz Bülent Arınç.

Yetmez Bülent Arınç!“Üstelik FETÖ’ye bayağı yakın olan damadım FETÖ işinden kılçıksız sıyrılmışken” cümlesini de sonuna ekleyeceksiniz.

Bülent Arınç demiş ki:“Benzinlikte pompa tutan Danıştay üyesini görünce perişan oluyorum”.İyi güzel de 251 Şehidin, 2193 Gazinin durumunu görünce hiç mi için sızlamıyor? Danıştay üyesini görünce perişan olacağına Şehid ve Gazilerin geriye kalan gözü yaşlı ailelerini düşünerek perişan olsan daha iyi olmaz mıydı? Yetmez Bülent Arınç!

“Hele aklıma FETÖ’yle iltisakını herkesin bildiği damadımın kapı gibi beraat aldığı aklıma gelince” cümlesini de sonuna ekleyeceksiniz.

Bülent Arınç demiş ki:“Dün terörist dediğiniz adama bugün şehit oldu diye niye sahip çıkıyorsunuz?”.Yetmez Bülent Arınç!

“Benim damat işin içinden sıyrılırken... Başkasının çocuğu şehit olunca... Kahroluyorum, perişan oluyorum” cümlesini de sonuna ekleyeceksiniz.

Ancak bu eklemeleri yaparsanız...“Hah şimdi oldu” deriz Bülent Arınç. Aksi halde kurtarmaz. Damadından söz etmediğin müddetçe ne desen kurtarmaz Bülent Arınç

Milletin parasını “Hizmete himmet” adı altında toplayıp ünlü kumarhanelerden kumar oynamak, amerikanın senato seçimlerinde senatörlere seçim parası olarak vermek, Kiliseleri onarmak için yüksek miktarlarda bağışlarda bulunarak israf etmenin sonu “ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM” demek yerinde olur sanırım.

Bir de utanmadan yaptığın mülakatın sonunda yerel mahkemelerin Fetö silahlı Terör örgütü üyelerine verdiği cezaların bozulması için Yargıtay ve Anayasa mahkemesinin devreye girmesini istiyorsun. Bak Bülent amca Fetö silahlı terör örgütünün elemanlarını devletin tepesine yerleştirmesi için Genelkurmay başkanı İlker Başbuğ ve diğer komuta kademesini nasıl tutuklattırıp müebbetle yargılayıp ordudaki görevine son verdiğinden niye bahsetmiyorsun?

Benim için sızlıyor. Ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil. Benim için “sözde himmete hizmet adı altında fakir fukaranın garip gurabanın parasını alıp amerikada lüks bir hayat sürenleri gördükçe onlara para verenlere içim sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim için 15 Temmuz 2016 Cuma günü hiç günahı ve suçu yokken FETÖ silahlı terör örgütü tarafından 251 kişinin Şehid edilmesi, Şehid edilen kimselerin arkada bıraktıkları gözyaşlı anne-baba, çocuk ve eşlerini görünce içim sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim içim Şehid Ömer Halis Demir’in anne-babasını, eşini ve çocuklarını televizyon ekranlarında görünce sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim içim Şehid Fethi Sekin’in şehid olmadan önce vefat eden annesi için yazdığı ağıtı dinleyince sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim içim Şehid Muhsin Yazıcıoğlu şehid edildikten sonra ablasının yazdığı ağıdı dinleyince için sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim içim 251 Şehid, 2193 gazi ve aileleriyle ilgili bir haber duyduğum zaman içim sızlıyor.

Benim de için sızlıyor ama Bülent Arınç’ın içinin sızladığı manzaralara değil gibi değil. Benim içim 15 Temmuz 2016 Cuma günü bu ülkenin bekası için Şehid olanların ailelerinin geride kalanlar içinde Belediyelere işbaşı yaptırılmışken 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Fetö silahlı terör örgütünün mensuplarının yaptığı seçim propagandaları sonucu adı geçen birçok belediyenin HDP’li başkanların kazanması sonucu Şehid ve Gazi yakınlarının işine son verilmesi benim içimi sızlatıyor.

Bak Bülent Amca en iyi yastık vicdandır. Vicdanların dışa aksı kredi kartları gibidir. Her kredi kartına sahip olanlar hesabında olmayan parayı çekemiyorlar. İşte ben de sizinle aynı dili konuşuyoruz. Ama aynı duyguları paylaşmadığımız için anlaşamıyoruz. Zaten atalarımız; “AYNI DİLİ DEĞİL AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIRLAR” DEMEMİŞLER MİYDİ? SELAM VE DUA İLE.