Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

KLAVYE MAYMUNLARI NİYE SUSTUNUZ? 20.10.2019 Pazar-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Siz klavye maymunların kumaşı yerli olmadığı için siz yerli gibi düşünemezsiniz. Şahsen ben sizde yerli gibi düşmenizi de beklemiyorum. Bir defa ne olur haksız yere çıktığınız o yerleri edep çerçevesinde inin. Eğer bir gün gelirde sizde biraz kaldıysa iz’an ile irfan o zaman hiç değilse bükemediğiniz bileği öpme şerefine erişirsiniz. Gerçi sizde böyle erdem dolu bir davranışı beklemek ölü gözünde yaş beklemekten farksızdır.

Siz değil miydiniz yakın geçmişte Başbakanın “İRAATIN İÇİNDE” programı yayınlamadığı halde yayınlanmış gibi hareket ederek

gazetelerinizde tenkit eden, Siz değil miydiniz Adana Düziçi müftüsünün keçisi çalındığı halde “müftü keçi çaldı”(!!!) haberini çarşaf çarşaf gazetenizden yayınlayan(!!!) İftirayı birinci sayfadan yayınlarken özrü çok küçük puntolarla 3 veya 4. Sayfadan yayınlayan yine sizdiniz.

Siz değil miydiniz “TL’den 6 sıfır atamazsınız, eğer TL’den 6 sıfır atarsanız Taksim’e çıkıp eşek gibi anıracağım” diyen de yine sizdiniz. Ama gün geldi TL’den 6 sıfır atıldı. Vatandaş 2006 yılından beri sizin Taksim’e çıkıp anırmanızı bekliyor. Ama siz bir türlü Taksim’e çıkış yolu bulup gidip eşek gibi anırmadınız.

Mevcut AK Parti iktidarı DİK DURUNCA HALİYLE BATI EĞİLMEK ZORUNDA KALDI. SİZ PATININ KUÇULARI AĞABABALARINIZ KADAR BİLE OLAMADINIZ

Kahraman ordumuzun Suriye topraklarında destan yazıyor. Biz sivillere düşen görev Destan yazan Mehmetçiğin bu destanı yazarken ayağı taşa değmeden burnu kanamadan bu destanı tamamlaması için dua etmek varken nüfusun % 10 una denk gelen ve yüzü kuru olan bir güruh Mehmetçiğin bu destanına utanmadan sıkılmadan arlanmadan "Bu düpedüz Kürtlere açılmış bir savaştır" diyebiliyor. Aynı güruhun içinde PKK bin şehid ettiği polis ve askerle ilgili bir taziye veya başsağlığı mesajı veya PKK yi kınama veya lanetleme mesajı yazdıklarına şahit olmasın.

Böylesi bir güruhtan PKK’yı kınama veya lanetleme mesajı beklemek ölü gözünden yaş beklemek gibi bir şey olsa gerek. Bunlar her fırsatta haktan özgürlükten barıştan bahsederler ama bu demeçlerin arkasında bunların uzantısı PKK PYD YPG ve DEAŞ'ın teröristleri ülkede hep kan döktükleri görülür. Adı geçen bu örgütler sözde Kürtlerin hakkını savunduklarını söylemelerine karşı en büyük zulmü Kürtlere yapmışlardır. Kendileri Kürtleri savunduklarını söylemelerine rağmen çoğu Kürtçe bilmez.

Bunlar gibi inanıp bunlar gibi yaşamaz bunları desteklemezsen onların yanında yiyeceğin yafta Gerici çağdışı ve yobaz kelimeleriyle anılmandır. Onlar kendilerini her şeyi bilir her şeyi düşünür bulunmaz Bursa ipek kumaşı zannederler. Onlar askerliğin vatan savunması için önemini anlatan reklamlarda yok alırlar ama çoğu çürük veya bedelli askerlik yapmıştır.

Onlar zaten bu ülkeyi ve kendinden olmayan bu ülke insanını hiç sevmediler ve sevmezler. Onlar kargayı, köpeği kediyi sevdikleri kadar bu ülke insanını sevmezler. Çünkü onların kumaşı yerli değil yabancıdır.

Klavye maymunları bu basit bir kavga değil bu Haçla Hilalin kavgasıdır. Bu kavga Hz. Âdem (as) ‘ın oğulları Habil ile Kabil arasında başlamıştır. O günden bugüne değişik zamanlarda değişik adlar altında devam ediyor.

Bakın Klavye maymunları İmsakin Kerbelâ’da başladığını unutmayın, İftarın da Zalimlerin yerle yeksan olduğu gün yapılacağını ve Bu ümmete İslam’a aç olduğunu ve ümmetin uyanma vaktinin geldiğini unutmayın. Artık sizin ağababalarınızın köksüz ideolojileri İslam’ın önünde duramıyor. Bunu Ümmet-i Muhammed (SAV)’e hatırlat Yâ Rabbi!

Şair Ümmet-i Muhammed (SAV)’in bu durumu şu dizelerle açıklamıştır;

"Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi./Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi./Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,/Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın."

Kur’an-ı Kerimde yüzlerce ayet biz Müslümanların nasıl ne şekilde ve kimlerle savaşacağımızı açıklamıştır. Ben burada sadece bir ayetin mealini yazarak konuya dikkat çekeceğim. İşte ayetin meali;

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
“Nice peygamberler var ki, kendileriyle beraber birçok Allah dostu çarpıştı da bunlar Allah yolunda başlarına gelenlerden yılmadılar, zaafa düşmediler, boyun eğmediler. Allah, sabredenleri sever.” (ÂL - İ  İMRÂN,146)

Peygamberimiz (SAV) ise: Mümin kılıcı ve diliyle Cihad eder.” Buyurarak bu konuya dikkat çekmiştir. .

Milli şairimiz Mehmet Âkif Ersoy ise bu konuyu şöyle açıklamıştır:
Yurdunu Allâh’a bırak, çık yola:
«Cenge! » deyip çek ki vatan kurtula.
Böyle müyesser mi gazâ her kula?
Haydi levend asker, uğurlar ola.

Peygamber Efendimiz (sav) Bedir savaşı başlamadan önce zafer kazanmak için ellerini kaldırıp: "Allah'ım şu bir avuç Müslüman ölürse yeryüzünde sana ibadet edecek kimse kalmaz" diye dua ettiği gibi bizde şu seher vaktinde ellerimizi kaldırıp aynı duayı yapıyoruz. Rabbim duamızı kabul eyleyip Ordumuzu karadan,havadan ve denizden muzaffer eylesin!Amin.

Bunlar bir taraftan "Mevzu vatanda gerisi teferruattır" derler ana ne zaman başı sıkışsa hemen ingiliz veya amerika mandacılığına girmek için münakaşa etmekten çekinmezler.

KLAVYE MAYMUNLARI SESLENİYORUM! Sizde Birazcık kaldıysa izan ve irfan ne olur Mehmetçiğin yazdığı destanı takdir etmiyorsunuz bari tektir etmeyin. Ben çoğunuzun bizim gibi düşündüğümü biliyorum ama zamanında bir parça yal yemek için bakmadan kucağına oturduğunuz kimselerin boynuza taktığı tasmaya mahkûm olduğunuz için böyle hareket etme mecburiyeti hissederek hareket ettiğinizi düşünüyorum.

Ne olur dünyadaki 2 milyar Müslüman ile 3 milyar aç biilaç mazlum ve mağdur insanı savunan Kahraman ordumuzun başarıya ulaşması ve toplamda 5 milyar insanın kurtulması için bir ve beraber olalım. SELAM VE DUA İLE