Allah sabradenlerle beraberdir.
Reklam

HAMDENLİLLAH ŞÜKRENLİLLAH ZİKRENLİLLAH 18.10.2019 Cuma-Yüreğir/ADANA

PDFYazdıre-Posta

Gaza ordusunun 9 Ekim 2019 Çarşamba günü Güney sınırımızda başlattığı “BARIŞ PINARI HAREKÂTI” 9 gün gibi kısa bir sürede gerçekten barış pınarının suyu akmaya başladı. Bu ordu gaza ordusudur. Gaza ordusunun arkasında 82 milyondan oluşan bir DUA ORDUSU VAR.” DÜNYANIN BAŞKA HİÇBİR ÜLKESİNDE ORDU İLE MİLLETİ ARASINDA KURULMUŞ BÖYLE MÜKEMMEL BİR BAĞ YOKTUR.

Batının kıstasları, tahminleri, bilimsel verileri veya kendilerinde tesbit ve tayin ettikleri hiçbir ölçü bu milleti ve bu milletin

bağrında çıkmış ordusunu anlatmaya yetmez. Çünkü batının literatüründe “HAKLI OLANIN GÜÇLÜ OLMASI YERİNE GÜÇLÜ OLANIN HAKLI OLMA” düşüncesi egemendir. Onun için tarih sahnesine çıktığımız günden bugüne kadar geçen sürede batı güçlü olayı kuvvete bağlarken biz güçlü olmayı Hakk ölçülerine bağlamışızdır.

Biz savaş meydanında bizi öldürmeye gelenler içinde yaralananlara bile tıbbi müdahale ederek hayatta kalmalarına yardımcı olmuşuzdur. Biz nasıl bir millet olduğumuzu bizi anlamak istemeyenler bilmez. Biz vatan, millet ve din için canımızı feda etmekten çekinmezken bizim karşımızdakiler vatan, millet ve din yerine petrol, para, altın ve diğer kıymetli madenleri elde etmek için canlarını feda etmişlerdir.

Milli şairlerimizden Abdurrahim Karakoç “TAMAM MI” adlı şiirinde bu milleti şöyle anlatmıştır;

“Unutma, tez geçer zulmün ezası
Sabretmeyi bileceksin; tamam mı?
Yiğide ar değil bahtın kazası
Hakk’a teslim olacaksın; tamam mı?

Geri dönmek yoktur güneş doğmadan
Rahmet nuru karanlığı boğmadan
Hakikat yolunda boyun eğmeden
Gerekirse öleceksin; tamam mı?

Yenilir mi inanmışın imanı?
Böyle bir gerçeğin olmaz gümanı.
İnşallah başlarsa hesap zamanı
Haklarından geleceksin; tamam mı?

Yolumuz her zaman Allah yoludur
Bu yoldaki ölüm oğul balıdır
Hak, haklının en mukaddes malıdır
Vermezlerse alacaksın; tamam mı?

Çevirmez âhını Allah öksüzün
Pek basittir devrilmesi köksüzün
Her kim olsa haksızlığı haksızın
Suratına çalacaksın; tamam mı?

Uyuşukluk şifa bulmaz illettir
Korkaklık en adi en pis zillettir
Adalet ne güzel ne hoş nimettir
Hep doğruyu bulacaksın; tamam mı?

Yalana hayır de gerçeğe evet…
Mücadele şarttır, kalsan da tek fert
Bir de ötesi var buranın elbet
Nasıl olsa güleceksin; tamam mı?”(Vur Emri)

Bizdeki adı gazeteci ve yazar olarak geçen müsveddelere ben klavye maymunu diyorum. BRE alçak Klavye maymunları bu basit bir kavga değil bu Haçla Hilalin kavgasıdır. Bir başka şair bu orduyu şöyle anlatmıştır:

"Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi./Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi./Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,/Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın."

Kur’an-ı Kerimde Müminin nasıl ve ne şekilde ne zaman savaşacağı BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. “Nice peygamberler var ki, kendileriyle beraber birçok Allah dostu çarpıştı da bunlar Allah yolunda başlarına gelenlerden yılmadılar, zaafa düşmediler, boyun eğmediler. Allah, sabredenleri sever.” ÂL - İ  İMRÂN,146.

Peygamberimiz ise“Mümin kılıcı ve diliyle Cihad eder .”buyurmuştur.

M.ÂKİF ERSOY ise; Yurdunu Allah’a bırak, çık yola:/«Cenge! » deyip çek ki vatan kurtula./Böyle müyesser mi gazâ her kula?/Haydi levend asker, uğurlar ola.

Peygamber Efendimiz (sav) Bedir savaşı başlamadan önce zafer kazanmak için ellerini kaldırıp: "Allah'ım şu bir avuç Müslüman ölürse yeryüzünde sana ibadet edecek kimse kalmaz" diye dua ettiği gibi bizde şu seher vaktinde ellerimizi kaldırıp aynı duayı yapıyoruz. Rabbim duamızı kabul eyleyip Ordumuzu karadan, havadan ve denizden muzaffer eylesin! Amin.

Kahraman ordumuz Bugün itibarıyla 10 gündür Suriye topraklarında destan yazıyor. Yazılan bu destan nihayet 9. Günün sonunda zaferle bitti İNŞALLAH.

Biz sivillere düşen görev Destan yazan Mehmetçiğin bu destanı yazarken ayağı taşa değmeden burnu kanamadan bu destanı tamamlaması için dua etmek varken nüfusun % 10 una denk gelen ve tuzu kuru olan bir güruh Mehmetçiğin bu destanına utanmadan sıkılmadan arlanmadan "Bu düpedüz Kürtlere açılmış bir savaştır" diyebiliyor. Aynı güruhun içinde PKK şehid ettiği binlerce polis ve askerle ilgili bir taziye veya başsağlığı mesajı veya PKK’yı kınama veya lanetleme mesajı yazdıklarına şahit olmasın.

Hani 3 yaşında Suriyeli bir çocuk vardı ölünce "Allah'a her şeyi anlatacağım diyen"... Anlatmış!!! Allah'ın ordusu çocuğun intikamını almaya geldi...Suriye / Afrin

BİR DEFA DAHA DİYORUM Kİ “BİZİM İŞİMİZ SEFERDİR. BİZ SEFER YAPMAKLA SORUMLUYUZ. ZAFER İSE ALLAH’TANDIR. RABBİM BARIŞ PINARI HAREKÂTIYLA 9 EKİM 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLAYAN VE 17 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNÜ BİTEN DAHA NİCE ZAFERLERİ ORDUMUZA NASİP ETSİN. KLAVYE MAYMUNLARININ DA AKLINI BAŞINA GETİRSİN” DİYORUM. SELAM VE DUA İLE.